SMS poruke (ljubavne)

Turelio

Aktivan član
Poruka
1.185
Tekst SMS poruke:

Zlata-Zemun Tumarajući kroz lavirinte samoće sakupljajući ostatke ponosa, ljubavi i inata, uzalud pokušavam spojiti delove sebe, jer kud god da krenem ja mislim na tebe! Za Ivana
Zlata-Zemun Ako je život iluzija, i ako čovek može da bude srećan, želim da ti svaki trenutak bude dug kao život,srećan kao detinjstvo i lep kao ljubav.(za jednog Ivana)
Zlata-Zemun Necu dozvoliti da te nocas iko uplasi u snu, bicu tvoj andjeo cuvar! Moja krila bice ti utociste,moje lice jastuk, a moje srce bice...tvoje - Laku noc, milo moje!
rosko Upishi u srce ime moje, neka te vodi kroz snove tvoje, neka te cuva od svake boli, neka za tvoju srecu moli, i neka ti kaze da samo tebe voli
IvKa :-) Kada zatvoris oci i kroz san te neko zovne,ti se tada probudi i ugledaces lice moje.Ja sam andjeo i imam cudnu moc,ljubim te slatkisu i zelim ti laku noc!!!
IvKa Ne...ovo nije poruka,to me je samo izdala misao o tebi,i pobegla od mene,da me ocinkari da mislim na tebe...
Ivka Tiho pada noc i vetar duva,zelim ti laku noc i neka te andjeo cuva.Pre nego sto zaspis i sklopis okice snene,makar ne trenutak pomisli na mene!
Ivka Gde si moje najsladje bice?!Zelim te kao alkoholicar pice,trebam te kao narkoman drogu,volim te jer me obaras s nogu,nije ovo obicna fraza,odavno si moja maza!!!
Ivka Hvala ti za srecu,radost i smeh,hvala ti za svaki sakriveni greh.Hvala ti za rec sto suze brise,takav se prijatelj ne nalazi vise!
Ivka Malo je ljudi kojima verujem slepo,malo je onoga,a sto se naziva lepo,al' nije ni potrebno da dobri budu svi,jer sasvim je dovoljno sto postojis TI!
Ivka Tesko je kad volis nekog ko ti je daleko,ciju ljubav ne mozes da osetis,usne ne mozes da dotaknes,kada volis tu osobu i bez obzira na sve,ne mozez bez nje...
Ivka Ponekad pozelim zivot bez kraja,pun tvojih poljubaca i zagrljaja i zato ponekad tiho boga molim,da zivim vecno-da mogu vecno da te volim! Za Marka.
Mijat Svi macici su vec odavno zaspali,ostalo je samo ono najsladje koje upravo cita ovu poruku za laku noc !!!
Rada Ima trenutaka kada zelis, a zelja nije ostvarena, kada volis a ljubav nije uzvracena, kada places a suze ne mogu poteci, kada ono sto srce oseca usne ne mogu reci.
Tina Kada ti vidim u ocima sjaj,kada se nasmejes oko sebe osetim raj,a kada ugledam lice kao sto je tvoje,shvatam da andjeli ipak postoje
Natasa Pogledaj u zvezde i videces proslost. Pogledaj u srce jer mozda nadjes mene. Pogledaj u telefon i videces ko stalno misli na tebe.
Goran Mk. Smem li da te volim, cesto pitam sebe.Ne smem da ti kazem da mislim na tebe.Sta trazis od mene, reci, ja te molim, jer onda cu znati smem li da te volim.
M-i-L-o-S Moje oci traze pogled tvoj,moje telo zeli dodir tvoj,moje bi usne ljubile tvoje,mnogo mi nedostajes srculence moje!!!
boki u zivotu postoje trenuci kada mi nedostajes,kada mi nedostajes tako jako da pozelim da te izvadim iz misli i zagrlim u stvarnosti...ovo je taj trenutak
Nevena Nikad ne trazi nesto savrseno da to zavolis, bices u opasnosti da umres bez ljubavi. Zavoli nesto sto nije savrseno i ucini ga savrsenim svojom ljubavlju.
Joka-Pero Znaj da volim samo tebe i veseo pogled tvoj, slatki andele moj.Za moju srecu, za moje snove, potrebno je dragi samo srce tvoje!!!!
K I K O Nije tacno da je vreme prekrilo tragove tvoje,nije tacno da smo proslost postali nas dvoje,nije ljubav rec sto se lako brise,nije tacno da te ne volim,jer volim te jos vise!
jelena Ljubav nije vrednost bez koje nema opstanka,ona je jedna onih stvari bez kojih opstanak nema vrednost.A ti si moja ljubav...
Andrijana Ako pozelis da te neko voli, pazi sta govoris, jer rec zna da boli.Ako pozelis za ljubav da se boris, razmisli, jer posle moras da volis.
4KINGS Kada zaspis srce moje ja cu daci u snove tvoje da te ljubim da te mazim da te cele noci pazim da te cuvam srce moje.....Ljubi te srculence tvoje!!!
Bojana S Sanjaj nocas ako sklopis oci,moje su budne i ove noci.Moja noc je bez tebe cudna,uvek tuzna i do zore budna.Ove ti reci srcem pisem,za tebe,sreco,nocas disem!
Jexy mozda nisam kap, ali tiho padam. mozda nema nade, ali se tebi nadam. mozda nemam srece jer si meni sve, mozda te ja volim, a ti mene ne!
Aneta Jedno mace vidi misa i pomisli:"vidi ovog slatkisa"!Umesto da ga smaze,gle cuda,dogodi se ljubav luda.Ovo ti pise gladni stvor,ludo te volim misicu moj.
Aneta Jedno malo mace sad za tobom place,jer ga mace drugo nije zvalo dugo.U korpici svojoj tuzno se svilo-moje mace me je bas zaboravilo.
Bojana Napisala sam tvoje ime u pesku-odnese ga talasi.Urezala sam ga na drvetu,ali ga posekose zli ljudi.Tada sam ga urezala u svoje srce gde ce zauvek ostati!
Boyan S. Zelim te imati za vremena duga,ne dozvoli da nasu ljubav savlada tuga!Srce mi je malo,raniti ga lako al`dosta veliko da te voli jako!Danijela mnooooogo te volim!!!
lejla Tako male stvari čine život moj,ali ono sto mi fali je poljubac tvoj.Tako male stvari čine život moj,daj ponakad se javi-isti mi je broj!!!
medena Idi putevima koje bira srce tvoje,voli ono sto ispunjava tvoju dusu,budi sa onim koga zaista volis i ne dozvoli da izgubis ono sto najvise zelis....
Dolores Jos jedna noc lagano prolazi tvoj lik mi u snove stalno dolazi, izgledas divno, kao na javi, daj probudi me i stvarno se pojavi.
Dance DERBI Lutam i patim, trazim i molim jer sada samo tebe volim,volim i volecu jer srce tako zeli jos od onog dana kada smo se sreli. Ljubav je jedina nasa uteha.com
Bojana S Kada ti vidim u ocima sjaj,kada se nasmejes oko sebe osetim raj,a kada ugledam lice kao sto je tvoje,shvatam da andjeli ipak postoje...
tanja kada se svetla ugase i moja gluma prestane, kada me napuste svi koji su tu iz potrebe, kada skinem masku koju nosim danima ostaju mi cetiri zida i ti u mislima!
Zokica Covek ne gospodari sobom, a najmanje zapoveda svojim osecanjima. Ne zelim da ti zavodim um i imam te na tren, hocu da ti pronadjem dusu i imam te zauvek.
Misa Tumarajuci kroz lavirint samoce, sakupljajuci ostatke ponosa, ljubavi i inata uzalud pokusavam spojiti delove sebe, jer kud god da krenem udarim u tebe i lomim se.....!
Marjan More je duboko talasi se krecu nemoj me zaboraviti ni ja tebe necu,obale placu kamenje drema tuzno je tuzno kada tebe nema!
Lena Ti uvek znas najlepse reci, ti cak cutis vise od svih, ti imas smeh koji sve leci, ti od psovke nacinis stih... Ti si mali carobnjak koji donosi spas...
Cira Lutam i patim, trazim i molim jer sada samo tebe volim,volim i volecu jer srce tako zeli jos od onog dana kada smo se sreli.
j.a.n.a Mozes imati bezbroj usana ali nece imati ukus moih.Hiljadu ruku da te grle,nece biti kao moje!Milion srca ima ali samo je moje bezuslovno tvoje!
Drazana Ljubicu te slatko da me dugo pamtis, ako ikad odes da se meni vratis. Ljubicu te tako da se sreci cudis ako korak odes za mnom ces da ludis...
Aneta Ljubav je kao delfin sto se obasjan mesecinom kupa u prostranstvu tvojih ociju.Zato ih nemoj zatvoriti-kazu da delfini umiru u tami.
maja veceras misli na mene,jer ovo nebo ima cudnu moc,mozda se stvorim kraj tebe i poljubim te za laku noc!!!
Nata Nocas nek poljubac moj stigne do tebe,nek ti pozeli sve najljepse zelje od mene,nek ti sapne tiho tise da te volim sve vise i vise!
Nata Ovakav je bio plan:da te volim jedan dan,ali dan je vrijeme kratko,a tebe voljeti je bas slatko.Ma bolje je meni bez tog plana,da te volim svakog dana...
zverka Ja ne volim ples, al plesem zbog tebe. Ja ne volim pice, al pijem zbog tebe. Ja ne volim zivot, al zivim zbog tebe. Ja ne volim sebe, al zato volim tebe!
Nikola Upishi u srce ime moje, neka te vodi kroz snove tvoje, neka te cuva od svake boli, neka za tvoju srecu moli, i neka ti kaze da samo tebe voli.
Miro Svake noci jedini si moj san,molitvom za tebe zapocinjem dan,tri puta se prekrstim i tiho se molim,jer jedino Bog zna koliko te VOLIM...
Kolja Evo ti suza taj mali dio mene ,nek ti ona kaze da volim samo tebe.Ti si jedino bice koje za ljubav molim ,okreces mi ledja a znas da te volim
Marko85 Sta ce mi oci kad ne vide tebe,sta ce mi ruke kad nisi kraj mene,ste ce mi usne bez poljubca tvog,ste ce mi zivot bez slatkisa mog
biljana pogledaj zvezde sve ce ti reci,one te vode ka tvojoj sreci,kad imas srecu sve ti je lako a ja upravo zelim da ti bude tako
Karolina_austrija Znas tako mi je tesko, tako bol je jak kad umjesto tebe samnom spava mrak...a jos veci bol je sto zovem te u snu i ocekujem blagi dodir al ti nisi tu..
jovana zao mi je kada kazu da na tebe nemam prava,dokazacu da te volim i sta znaci ljubav prava.ne slusaj price,ljudi su zli,za nasu srecu dovoljni smo mi!!!
Nely Koliko te volim toliko ces ziveti,to znaci da nikada neces umreti!Koliko me volis toliko cu ziveti,koliko mi je jos dana ostalo?
jelena Smem li da te volim cesto pitam sebe,ne smem da ti kazem da mislim na tebe.Volim te ludo al mi srce vene jer postoji pitanje volis li ti mene!
Shpiki Doktor mi je preporucio tebe 3 puta dnevno po sat vremena... U suprotnom, umrecu u najvecim mukama! Hoces li da me nosis na dusi???
vele Poruka ova neka te razveseli salje ti je neko ko te puno zeli,ta je zelja jaca i od srca moga jer te zavoleh preko mobilnoga
N-TASA Moje srce bez tebe pati,kako mi je u dusi nikad neces znati,kao sto te volim voli i ti mene,jer sve sto osecam to je samo za TEBE!!!
iva NEKO ko mi treba-pokraj mene nije. NEKO koga zelim-u snu mi se krije. NEKO ko mi u zivotu znaci- u mislima mojim skita. NEKO koga ludo volim-sada poruku ovu cita.
 

Back
Top