Dosadni ljudi/Smarachi

Poruka
9.015
Zashto, zashto ljudi nekad ne kontaju direktnu poruku?
*na fakultetu* -Ej, chujemo se za vikend.
-Aha
*subota* Vratio sam se iz grada, mrtav umoran od zavrshavanja raznih gluposti. Eto je poruka... *je'l mogu da svratim?* Hmm... Pa ne sad, mislim. Sad bih malo da otpikam F.E.A.R i uplatim kladionicu. Pogledam koju tekmu u tishini i uveche se oleshiim sam sa pivom i Nirvanom. Dakle pristojno odtipkam, imam zaplaniranao, i dodam kulturno, moze u sredu. Ali eto je druga poruka... *shto u sredu, ajde ajde u nedelju*. Hmm, pa nisam bash to planirao... Aj javicu ti, napishem mu. I naravno, nedelja, ja se dizem u pola sedam ujutru za trening, posle jurim do SKC-a i otimam diskove dok mi murije prelece nad glavom, dovlachim se jedva kuci... Uplacujem tiket... Kontam, imam kolokvijum sutra, mogao bih malo da poradim na tome posle tekme u tri. Napishem to....
Ali avaj.... *pa shta tu ima da se uchi, mozesh to i kasnije* GAH! Koliko puta trebam da ti naslikam? Ne ulazish u program za ovaj vikend, ali ne ulazish. Odkucam, *mmm... laku noc* i ugasim fon.

Yebote.... Imate li ovakve smorove od ortaka?
 
Ma joook... mene da smaraju?
~~~~~
6.55h, rana zora, Lanfear se komirana vuche prema busu, u njenoj pratnji je g-djica Najveca Smarachica u Univerzumu

NSU: ''Je l' mogu neshto da te pitam?''
Lanfear: ''Ahaa *zev* pitaj *zev*''
NSU: ''U proshlu subotu, je li gledao u mene?''
Lanfear: ''Ma ko bwe?''
NSU: ''Pa, znash vec... (slijedi ime dechka koga unaprijed zalim, ukoliko ga se ova dochepa)
Lanfear: ''Pa shta ja znam... jeste valjda.''
NSU: ''A jesi sigurna?''
Lanfear: ''Aha... *zev*''
NSU: ''100%?''
Lanfear: ''Da.''
NSU: ''A je l' mislish da to neshto znachi?''
Lanfear: ''Shta, na primer?''
NSU: ''Pa... da mu se svidjam, recimo?''
Lanfear: ''Pa moze svashta da znachi.''
NSU: ''Ali shta ti mislish?''
Lanfear: ''Ma otkud ja znam... pa vidjecesh vec.''
NSU: ''Ali 100% si sigurna da je gledao, je li?''
Lanfear: ''Da.''
NSU: ''Bash bash sigurna?''
~~~~~
Mislim stvarno... i hajde sada ti ostani fin. Ljudi, SmArAtE, zar ne vidite?!?

 
... a ova je samo jedan od sluchajeva. Davljenje putem SMS-a i da ne spominjem. E, kada mi neko poshalje ''Shta radish'', ili neku sl. glupost, a ja sam ili toliko smorena ili umorna da mi se ni ne zivi a kamoli tipka poruka, a ovaj lik pochne k'o poslednji retard da cima 50 puta i, na kraju, vidjevshi da ne reagujem, zove na mobilni, a ako to ne upali, onda i na fiksni.
''Pa zashto mi ne odgovorish na poruku?''
Hmm... da razmislim... mozda zato shto si dosadni mentol?
 
Ima takvih uvek! :roll:

On (putem sms-a) - ajde sa nama veceras napolje
Ja umorna, mrzi me + sto me smara, ne odgovorim na poruku.
Posle sat vremena stize mi ponovo ista poruka, ja i dalje ne odgovaram. :roll:
Posle sat, telefon pocinje da zvoni (sada mi je glupo da se javim, a i znam da ce poceti da me smara da ipak izadjem, da nema veze sto imam da ucim, da ce doci ako sazna da sam kuci itd. :roll: )... Zove jos nekoliko puta, ja iskuliram. :roll:
Oko deset uvece, stize sms - Gde si, jesi li ziva, zabrinuo sam se. :roll:
Ja tu odgovaram da sam bolesna i da sam prespavala citav dan. :roll:
On - Imas li lekove?
Ja - Imam.
On - Jesi pila caj?
Ja - Jesam.
On - Ako nemas caj, mogu ja da ti donesem. :roll:
Ja (sada vec besna) - Imam caj.
On - A imas li limun? :roll:
Ja - Imam.
On (a niko ga nista nije pitao) - Ja se evo vratio iz grada, malo sam na MSN-u, zezam se.
Ja - Aha, dobro.
On - Bas je super, steta sto ti nemas MSN.
Ja - Ej meni se ponovo prispavalo, laku noc. :roll:

A taj isti tip mi je jednom dosao nenajavljen i zvonio na vrata jedno 5 - 10 minuta. :evil:
 
Lanfear:
... a ova je samo jedan od sluchajeva. Davljenje putem SMS-a i da ne spominjem. E, kada mi neko poshalje ''Shta radish'', ili neku sl. glupost, a ja sam ili toliko smorena ili umorna da mi se ni ne zivi a kamoli tipka poruka, a ovaj lik pochne k'o poslednji retard da cima 50 puta i, na kraju, vidjevshi da ne reagujem, zove na mobilni, a ako to ne upali, onda i na fiksni.
''Pa zashto mi ne odgovorish na poruku?''
Hmm... da razmislim... mozda zato shto si dosadni mentol?
E da, ovo cimanje me posebno nervira. :x
 
NAJVISE ME SMARAJU LJUDI KOJI NE UMEJU DA PODIGNU ILI OBORE SISTEM , UBACE XP SP2 , PA MU OBJASNJAVAS A ON OPET NE KAPIRA , KAO DA PRICAS KINESKI ... NA KRAJU ODES KOD NJEGA I SVE MU POKAZES ... ZA PAR MESECI PONOVO ZOVE I SVE PONOVO ...... I TAKO U KRUG !!!
 
vezbe iz nacrtne:
koleginica ispred mene: e a kako si ovo nacrtala?
ja: pa spojila sam one dve tachke shto sam malopre dobila
ona: a kako si dobila te tachke?
ja: pa spojila sam one druge dve
ona: e a meni to nije jasno! kako si ih spojila?
ja (u glavi zamishljam kako joj nabijam tablu za crtanje na glavu i povlachim lenjirom liniju od oka do oka): pa lepo! uzmesh lenjir i povuchesh!
ona: hmm... znachi objasni mi za onu prvu tachku?
 
hehe,zovem ja devojku koja mi je prodala auto jer mi je posle mesec dana crkao katalizator.ne javlja se.a znam da je pri mobilnom jer radi s njim.opet pozovem ona me iskljuci.aaaaaaa to je probudilo moj bes.e rekoh sad cu da ti blokiram mobi pa ces **** da radis.ona iskljuci i ukljuci posle 10 min.e onda sam je zvala i zvala i zvala jedno za drugim,niko drugi nije mogao da je pozove,a znam da joj je frka jer ocekuje pozive.posle 15 min non stop zvonjave ona se javi "ah zvali ste me preko 20 puta" "ah jesam i vise,jer neces da se javis kozo glupa"
eto ja sam smarac :lol:
 
hanibaI77:
hehe,zovem ja devojku koja mi je prodala auto jer mi je posle mesec dana crkao katalizator.ne javlja se.a znam da je pri mobilnom jer radi s njim.opet pozovem ona me iskljuci.aaaaaaa to je probudilo moj bes.e rekoh sad cu da ti blokiram mobi pa ces **** da radis.ona iskljuci i ukljuci posle 10 min.e onda sam je zvala i zvala i zvala jedno za drugim,niko drugi nije mogao da je pozove,a znam da joj je frka jer ocekuje pozive.posle 15 min non stop zvonjave ona se javi "ah zvali ste me preko 20 puta" "ah jesam i vise,jer neces da se javis kozo glupa"
eto ja sam smarac :lol:
Hahaha pa dobro i to je za ljude! :lol: :lol: :lol:
 
Ja sam jedan od tih takozvanih smarača-
dušice puno te volim, a šta radiš sad
- ja sad idem sa posla i samo o tebi misli a šta si ti radila danas
- ma šta radiš ti danas kad te nema da mi se javiš
- šta li radiš toliko važno da nemaš vremena ni za jedan sms......
 
ma verovatno smo i mi nekom smorovi. sta sad...

imam tako ortaka koji me stalno cima za komp - te ima neke viruse, te mu nesto ne radi, koci, ***** li ga. a covek nikako da shvati da ja NE ZNAM da koristim antivirusne programe. mislm, mogu ja da ga stavim da skenira sve i brise na sta naidje, ali ne mogu da se snalazim da krekujem i updatujem definicije. mrzi me, a i koj ce mi. ne koristim, nikada necu da koristim => sto bih se cimao

sad malo smanjio ovih dana. izgleda da nervozan izraz lica rasteruje smarace ;)
 

Back
Top