Snoshaj Efendija VS. Don't Break The Oath

koga volite???

  • ... Efendija

  • Don't Break ...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

UrBaNiYaK

Zainteresovan član
Poruka
392
Koga volite, a koga mrzite od ove dvojice?!?!

Meni je npr. Efendija do yaya, jer je iskren i ne folira se, a to sto nekad pretera to je zato sto ne shvatate njegov humor i zato sto se zayebava i uziva da gleda kako se neki nerviraju zbog njegovih komentara!!!
Dok je Oath decko koji jos nije odras'o i zivi u nekom svom svetu, mnogo se pravi pametan, sve shvata licno i oboooozavaaa da se hvali i prodaje price kako je on prava muskarcina jer se ne stidi svojih osecanja, da je obrazovan jeste, ali je malo preozbiljno shvatio sve ovo, e da i misli da je mnogo cool i tvrdoglav je...
 
Ne mogu da verujem da mene shvatate tako. Mislim, nema sta ja da se pravim pametan, i nije na meni da sudim da li jesam ili nisam pametan. Ja ipak iznosim svoje subjektivno misljenje bez ikakve namere da se "pravim" da sam bilo sta.
Stvarno je nisko i kretenski postavljati temu ja vs Efendija.
Cemu takve gluposti?

A cini mi se da se ovde trazi skromnost pre svega, pa je zbog toga pala optuzba za moju "razmatljivost". Ja nemam nameru i nemam razloga da glumim da sam nesto sto nisam. Jesam preosetljiv i shvatam sve jako licno, ali to je moj pristup zivotu.
Oni koji me poznaju sa foruma, a takvih ima ovde, mogu slobodno da kazu o mojoj licnost svoje misljenje i to da li sam prepotentan ili ne.
 
Da se ja pitam ja bih zabranjivao teme ovakvog tipa.
Nemam nista protiv ni jednog od njih. Obojica znaju da preteruju na svoj nacin. Nemam nista posebno da kazem,nikakvo posebno misljenje.
Mozda efendiju da posavetujem da se vise bavi sobom (a ne predsobljem:lol:) nego drugima. I da malo spusti loptu.
A Oath-u da konacno zaboravi svoju bivsu zenu,definitvino. I da ne gubi vreme trazeci princezu.:lol: (on pise sa veliko "P" :D )
Generalno gledano...sta imam ja uopste tu da se mesam...
 
PLESsitnihDEMONA:
Da se ja pitam ja bih zabranjivao teme ovakvog tipa.
Nemam nista protiv ni jednog od njih. Obojica znaju da preteruju na svoj nacin. Nemam nista posebno da kazem,nikakvo posebno misljenje.
Mozda efendiju da posavetujem da se vise bavi sobom (a ne predsobljem:lol:) nego drugima. I da malo spusti loptu.
A Oath-u da konacno zaboravi svoju bivsu zenu,definitvino. I da ne gubi vreme trazeci princezu.:lol: (on pise sa veliko "P" :D )
Generalno gledano...sta imam ja uopste tu da se mesam...

I ti si mi super lik skroz...i tebe obozavam :D:D:D:D:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top