Ispovest srpskog prognanika u Srbiji.

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
"Kolektivni centar "Poljoplod" u Valjevu.I ako nam ništa nisu ponudili,osim 120000 dinara(da za to kupimo stan ili kucu),u junu 2003.godine su nam iskljucili vodu i struju.Od juna 2003. do maja 2004.godine bili smo i bez vode i bez struje(čitavu zimu nismo imali grijanje,a bilo je i -15).

Povjerenik za izbjeglice u Valjevu Jelica Simeunovic(clan GSS) nam je prijetila da ćemo biti protjerani u Hrvatsku ako ne napustimo kol.centar,bakama od 80 godina je prijetila samaranjem,optuzivala nas da smo poceli rat,govorila kako su Hrvati nasa braca,pobacala nam hranu iz frizidera(šta kažeš na ovo) i svaki Boziji dan nas pljuvala preko medija pod kontrolom DS(Radio Valjevo,Vujic televizija,novine Napred).Ti isti mediji nisu hteli da objave nijedno naše saopštenje,osim TV "MARS" koja je pojam za demokratiju.
Takođe i mnogi mediji iz Beograda su sve ovo precutkivali.


Na lokalnom nivou u Valjevu na vlasti je bila DS sa svojim satrapima.Kada smo tražili pomoć od njih oni su se sprdali i ismijavali sa nama i samo pitali-a što se ne vratite?
Umalo da zaboravim i onog lopova Ozrena Tosica koji nam je prijetio policijom i slao saopštenja u kojima piše da nam je nudio bolji smjestaj-e da Bog da mu njegova djeca zivjela u tom boljem smjestaju."

Ovo je van svake pameti ako moderator zakljuca ili obrise. Ovo je ispovest srpskog prognanika. Da su cak i mnogo gore tretirani posle milosevicevog pada.
 
Elvin:
ako je stalni član na pogledima onda je sigurno istina...

Stvarno je van pameti da ovo svedocantsvo tretirate kao laz. Lako je ovo proveriti. Sreo sam i licno puno dsovaca. Njihov pogled na izbeglice. Se ne razlikuje od gore pomenutih zveri iz Valjeva.

Zvoni srpskim prognanicima koji su tad bili u Valjevu. Ali sta ti to vredi. Kada se ti i dalje izjasnjavas dsovac. Pogledaj za koga vecina srpskih prognanika imaju simpatije. A na kosovu apsolutna vecina su za radikale.
 
ajde nemoj da lupaš,moj stav o izbeglicama je dobro poznat pitaj nekog redovnijeg člana

samo da ti pokažem kakva ti je vest

ja sad ovde napišem dimitrije je retard,pa nexus to prenese na drugom forumu,,onda ga neko pita kako zna da je to istina a on kaže čovek koji je to napisao je stalni član krstarice...:wink:
 
-Dimitrije-:
Stvarno je van pameti da ovo svedocantsvo tretirate kao laz. Lako je ovo proveriti. Sreo sam i licno puno dsovaca. Njihov pogled na izbeglice. Se ne razlikuje od gore pomenutih zveri iz Valjeva.

Zvoni srpskim prognanicima koji su tad bili u Valjevu. Ali sta ti to vredi. Kada se ti i dalje izjasnjavas dsovac. Pogledaj za koga vecina srpskih prognanika imaju simpatije. A na kosovu apsolutna vecina su za radikale.

dobro...nismo ovde da diskutujemo o mentalnom zdravlju tih ljudi i posledicama post-traumatskog stresa...
 
Nexus 6:
van pameti? van pameti je da tebi verujem...posle svega sto pises i kako se ponasas? van pameti bi bilo da ti verujem da je nebo plavo, ali u to mogu sam da se uverim...
ono sto ti verujem je da ima mladjih DSovaca koji imaju takav stav prema izbeglicama...

Nexus 6:
dobro...nismo ovde da diskutujemo o mentalnom zdravlju tih ljudi i posledicama post-traumatskog stresa...

Takve bljuvotine pises o srpskim prognanicima i o srbima na kosovu :evil: . Najvise pomoci dobijaju od radikala. Najvise dobrovoljaca su bili radikali. Nikad ih nisu omalovazavali. Nikad ih nisu pljuvali. Radikali su za smrt ili slobodu. Ali vas ne interesuje cast. Za vas to nije sveto. Kao sto je za vecinu srpskih prognanika i za veci deo srba koji su ostali na kosovu. Sad da pocnu masovno da kolju srbe preko drine ili na kosovu. Ne bi ste vi se prijavili za dobrovoljce sigurno. Eventualno neki pateticni protest, i to je to od vas.

Naveo sam cinjenice. Covek je naveo puno stvari. Koje se lako mogu proveriti. A o dsovcima sve najcrnje. Bilo mladi ili stari. Oduvek su imali anti srpski stav.

Da te podsetim o tvojim dragim dsovcima i njihovim postupcima:

djindjic je isao kod radovana da pojede vola i posle da pljuje po Srpskim žrtvama kad ode u Srbiju, a lecic i arnericka su dolazili u Bl na tezge da uzmu pare a da ne govorim izjave cedine, gase knezevica, koraca, hrustanovicke a djindjic par dana pred smrt odrzo predavanje na bl univerzitetu i rekao da je RS koleteralna steta postoji video zapis na tv rs. svilanovic je stavio venac prvog ubijenog civila u sarajevu, nije hteo da zna da su prvi civili pobijeni 1991 u b. brodu Srbi a da je prvi civil u Sarajevu, ubijen Srpski svat. Petrovic iz ds stalno lupeta pricu kroz sve medije i u SCG i RS da su Srbi pobili 8000 muslimana u srebrenici itd.
 
ti ne bi prepoznao cinjenice ni da se sapletes o njih...
to je zato sto stvari ne gledas objektivno, a to je zato sto si pun mrznje...

a o dobrovoljcima je poznata stvar da su najvise zlocina cinili...zato sto imaju isti problem kao ti...puni su mrznje...
vojnik mora da bude hladnokrvni profesionalac, koji nema politicke stavove...pogotove ne nacionalisticke...
 
Nexus 6:
ti ne bi prepoznao cinjenice ni da se sapletes o njih...
to je zato sto stvari ne gledas objektivno, a to je zato sto si pun mrznje...

To je tvoj pateticni odgovor na moj odgovor. Ja ne mrzim nego prezirem. Prezirem vas koji, kao sto sam naveo. Da (daleko bilo) pocnu masovno da kolju srbe preko drine ili na kosovu. Ne bi ste se takvi kao ti i elvin prijavili za dobrovoljce. Nego biste uputili samo neki pateticni protest. Slobod ili smrt. To je pravi srpski. Po tebi sam ja teme o genocid nad srbima sto sam postavio. To su sve lazi za tebe. To govori kakav si ti.

Elvin:
ti ćeš se prvi prijaviti sigurno...baš kao što si se vratio poljoprivredi

voleo bih da vidim neki dobrovoljački odred cyber srb@ kako pomaže ugroženim srbima na kosovu...sve nešto mislim da od toga nema ništa...osim na netu naravno

Nemas ti pojma gde sam ja bio. I koliko sam pomagao i jos uvek pomazem srpskim prognanicima. A brbljas kojekakve bljuvotine. Tipican dsovac.
 
@dimitrije
gospodine mito vi evidentno imate problem ali resavate ga na krivom mestu
kakove veze uopste ima ds gss i ne znam jos na koga ste ljuti i kivni sa
tim sta su neka prognana lica smestena u valjevu odbili da se isele
i time poboljsaju ekolosku sliku valjeva meni uopste nije
jasno zasto ste vi dosli bas u valjevo zasto se recimo
niste centrirali u obrenovac jer da ste se centrirali
u obrenovcu sigurno bi vas smestili u neke kuce
na tockovima ovako vi ste napravili veliku
stetu i rusenja proeuropskog ugleda
mocne partijice gss to vam srbija
nikada nece zaboraviti pa
gospodine mito pa iz gss
je bila predsednica srbije
nje da nije bilo pa vas
bi vec preselili u
obrenovac
mislim
ajte
bre
 
veKsla:
@dimitrije
gospodine mito vi evidentno imate problem ali resavate ga na krivom mestu
kakove veze uopste ima ds gss i ne znam jos na koga ste ljuti i kivni sa
tim sta su neka prognana lica smestena u valjevu odbili da se isele
i time poboljsaju ekolosku sliku valjeva
meni uopste nije
jasno zasto ste vi dosli bas u valjevo zasto se recimo
niste centrirali u obrenovac jer da ste se centrirali
u obrenovcu sigurno bi vas smestili u neke kuce
na tockovima ovako vi ste napravili veliku
stetu i rusenja proeuropskog ugleda
mocne partijice gss
to vam srbija
nikada nece zaboraviti pa
gospodine mito pa iz gss
je bila predsednica srbije
nje da nije bilo pa vas
bi vec preselili u
obrenovac
mislim
ajte
bre

Proeuropskog ugleda. Da se zverski maltretiraju srpski prognanici. Samo sto jos nisu u znaku ljubavi prema svojim voljenim ustasama napravili jasenovac u Srbiji.
 
ma koji bre jasenovac u valjevu gde bre jasenovac tamo a nema reke save
pa kako vi mislite da bi gss ovci kokali prognanike i onda ih u gepeku
terali do sapca pa zvek u savu eh bas ste preterali i znate sta vi
da ste neki dan slusali i gledali nastup predsednice gss i bivse
predsednice srbije ma vama bi bilo odmah jasno da vam ta
ekipa ne bi skinula dlaku sa glave pa kako ne kapirate
da njih savrseno boli zhivan za vas i vase kurmatetluke
isto kao i za srpske igrokaze na kosovu i metohiji
vi ste njima onako usputne opajdare koje im
smetaju na putu za europu zato sada
i otkantavaju ovo preostalih sludjenih
srba na kosmetu uostalom koji
cete vi i srbi uopste njima
to je jedna moderna
partija koja pravi
drzavu po merilu
i potrebama
stanovnika
srbije koji
ne moraju
biti srbi
a zasto
vi ne bi
bili recimo katolicki i islamski srbi i onda necete imati nikakovog problema sa gss
i na kraju bilo bi dobro da prema gss ipak pokazete malo tolerancije pa shefica
te partije je bila bre predsednica srbije ej ljudi gde vam je postovanje prema
predsednici ikserici
 

Back
Top