Ovom forumu je neophodan moderator.

I ja se slazem ....Pogledajte samo teme koje su postavljene za 15ak dana...

UEFA KUP 2005-2006 ( 1 2 )
Zvezdasi javite se ( 1 2 3 4 5 )
ITALIJANSKA SERIJA A
FCB BARSELONA
SPANSKA LIGA-PRIMERA
ENGLESKA LIGA-PREMIJER
SCG PRVENSTVO
Najbolji igrač ,najboljeg kluba Zvezde je...
ZVEZDA-TROMZA ( 1 2 )
LIGA SAMPIONA ( 1 2 3 )
Vukčević u Saturnu
ZVEZDA
....i jos 20 ovakvih....


Pa majku mu,mogu li ljudi barem da pogledaju jednom Pravila Foruma.... :evil:.Pa dokle vise samo princip otvaraj ,otvaraj i otvaraj....
Ovi topici mogu da se sloze u 3-4 normalna topika i da sve bude u redu...
I ja se javljam za moderatora,ako nema ko pametniji da uvede neki red ovdje....
 
Ja sam prvi rekao da sam za marlona ! :lol: Iako je fan Rivera! :lol:
Mod treba da bude neko ozbiljan. Ko nece da se izivljava. Vec da zna da pusti da se diskusija malo rasplamsa...iapk je ovo forum Fudbal,ali ovolika gomila topika o Zvezdi i Partizanu je UZAS!
Svi ti topici FCRS i PFC mogu da stanu u dva. Zvezda sezona 2005/2006 i Partizan sezona 2005/2006 i tacka.
Topik o LS i o nekim klubovima i to je to. Sve se to lepo dovede u red...a ovo je haos.
Neka kandidati iznesu svoje programe za spasenje foruma Fudbal,pa da glasamo. :lol: :lol:
 
Jer mora bas Jedinstvo Bijelo Polje? :lol: Ja sam mislio Balkan Bukovica? :lol:
Razmislicu ovih dana...mada sam je vec bio predlozio marlona...cini mi se da nije zainteresovan,mozda se varam. Obnovicu pregovore sa njim. :D
Evo mozda Elvin? :D Mozda Vision... Sastavicu neku listu.Neka se prikljuce i ostali sa predlozima ,pa cemo staviti anketu i da zavrsimo sa tim.
 
Jel si ti bre cist? Kakav marlon...ma ne bi ti ja bio mod negde ni za 1000 jevreja mesecno. Treba samo da gasim vatru. Lepo odigras singlic i zavrsis posao, posavetujes ljude kakve greske da ne prave. To sto se tice kocke. A sto se tice navijanja. Isao davno sa drugarima u Minhen. Jedan ciganin, drugi grobar...nismo ni izasli iz Bgd. kad pocese sa pricom ko je bolji...kad nisam odlepio. Cutali jedino na carini. E kad smo stigli na jedno 100 km ispred Municha, stanem ja i kazem jednom da pogleda zadnju gumu...izadje on kaze nista...onda drugom isto to i jos kazem ovaj moron je slep....izadje i ovaj. Onda ja zatvorih vrata i odo. Ostadose oni na putu jedno 15 minuta bez love, bez icega . Onda se ja vratim i pitam :"Os jos da ser*te o fudbalu?" Ko pogodi odgovor dobije sigurnjak za sutra.... :lol: :lol: :lol:
 
LJUDI STA SE MESATE U TUDJI POSAO, POSTOJI OVDE JEDAN MODERATOR

PAMETNIJE BI BILO DA SE OVAJ "BANCI" IZBRISE IZ OVOG SAJTA, ON JE OCIGLEDNO JEDINI KOJI OTVARA BEZ VEZE TEME NA OVAJ FORUM, SAMO POGLEDAJTE NJEGOVE TEME:
-UEFA KUP 2005-2006
-SPANSKA LIGA-PRIMERA
-Zvezdasi javite se
-Svetsko Prvenstvo 2006
- ITALIJANSKA SERIJA A
-ENGLESKA LIGA-PREMIJER
-SCG PRVENSTVO
-LIGA SAMPIONA
Banci smiri se malo vidis li da svaki dan otvaras neke glupe teme, opusti se malo i sledeci put razmisli par puta pre otvaranja jedne teme!
 

Back
Top