NOVI ŽELJKO JOKSIMOVIĆ

Fency_Killer:
Neznam bas tacno kako se zovu sve pesme koje je pokrao,ali znam da je poslednju pesmu koju je objavio,"Ledja o ledja" ukrao od nekog portugalca...Najzanimljivije je to da je razlika izmedju originala i plagijata samo u textu

lepo sam to napisao (kako sam samo skroman;) ) pravi zalizani sartalan. Ne volim ga, bas mi je ljigav. Posebno onaj spot koji se vrteo... neysto "Podignimo toranj na Avali..."...
 
Fency_Killer:
Haha...Najjaca je ona fora kad je u vestima na rts-u rekao nesto tipa:"Mi smo ustvari na prvom mestu,samo se to tako pise...":lol:
Ko sto neko rece,lik se obuko ko aladin pa sad misli da je najjaci u evropi :D

Ali lampa mu je bila i vise nego potrebna... to je ocigledno. nema veze, ipak su negde culi za nas zahvaljujuci njemu (ma koliko mi bilo tesko to da napisem).
 
danamok:
Sta god ko kaze za njega on je ipak nesto najbolje sto imamo, pa ako vec imate negativno misljenje zapitajte se kakvi smo mi kad je on najbolji, ako mozete i znate bolje izvolite


Naravno da znamo za bolje... i to mnogo bolje, naravno misli se na nase izvodjace... pusti masti na volju pa ces se i sam iznenaditi ovim sto si napisao. ;)
 

Back
Top