Vas Omiljeni Orgazam je ... : )

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dugi777jezik

Aktivan član
Poruka
1.136
Dakle, Dame i Gospodo, otvaraju se nova vrata upoznavanja u nashim zzivotima. Koji je omiljeni ORGAZAM u vassem ljubavnom zzivotu, tj. kako ga postizzete ? Koitalno, tj. polnim organom voljene osobe, jezikom (voljene osobe, opet, jassta more) ili ruchno (tj. svojeruchno ili ekstremitetom, ah, opet, neizbezzne voljene osobe) ? Dakle ?!
 
dugi777jezik:
Dakle, Dame i Gospodo, otvaraju se nova vrata upoznavanja u nashim zzivotima. Koji je omiljeni ORGAZAM u vassem ljubavnom zzivotu, tj. kako ga postizzete ? Koitalno, tj. polnim organom voljene osobe, jezikom (voljene osobe, opet, jassta more) ili ruchno (tj. svojeruchno ili ekstremitetom, ah, opet, neizbezzne voljene osobe) ? Dakle ?!

Овако како си написао, само обрнутим редоследом.
 
dugi777jezik:
Dakle, Dame i Gospodo, otvaraju se nova vrata upoznavanja u nashim zzivotima. Koji je omiljeni ORGAZAM u vassem ljubavnom zzivotu, tj. kako ga postizzete ? Koitalno, tj. polnim organom voljene osobe, jezikom (voljene osobe, opet, jassta more) ili ruchno (tj. svojeruchno ili ekstremitetom, ah, opet, neizbezzne voljene osobe) ? Dakle ?!


Ja najvise volem da ga zabijem u neku od rupa, (moze i guza), da kad mi je najsladje ne stajem nego jos podivljam!!!! (kod guze se mora malo manje divljati).

I to naravno da ga ne vadim!

A posle toga dolazi gutanje, ili tako nesto.

@fejs: ko reskira profitir, dobro si me potsetio, najlepse je unutra, uh!
 
storm cloud:
Овако како си написао, само обрнутим редоследом.

Iskreno, za mene je jezik broj jedan, odmah potom, "organ na organ", ruke (i noge) bass kad se eto, dogodi, ali ni blizu kao prva dva... Zar je mogucce da si ti sa rukama "najvesstija" ili pak najvisse voliss da te voljeni (ili voljena, ko zna) rukama dovede do vrha ?! Da li sam dobro razumeo, Olujna ?! Kiss, sweet one !
 
Najbolji org. je u ustima a u kolima............
 

Prilozi

  • njasvi.jpg
    njasvi.jpg
    6,3 KB · Pregleda: 97
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top