Б92 и говор мржње

Pa da li su?
Mozda oni ne treba da se igraju policije i pravosudja, ali samo zele pravdu.
Sto se mene tice sve te grupe bih i ilegalno stavio u zatvor. To sto ne postoje dokazi da se neko zatvori je potpuno nezavisno od toga da li treba da se lise slobode. Pre par meseci se Kristijan Golubovic seta kao da je grad njegov. Mislim nije fora.
Svi znaju da je neko kriminalac, ima svoju ekipu, osnovano se sumnja da su pocinili ko zna koliko krivicnih dela i sada cemo zbog njih da branimo sistem koji ocigledno nije dobar ako se oni setaju ulicom.
Taj vrhovni sud je ocigledno leglo korupcije inace. Mislim na par presuda (oslobadjajucih) koje su doneli. Ja jesam cuo za to na B92, ali da li je bitnije gde smo ili da li smo to culi.
 
_guru_:
Pa da li su?
Mozda oni ne treba da se igraju policije i pravosudja, ali samo zele pravdu.
Sto se mene tice sve te grupe bih i ilegalno stavio u zatvor. To sto ne postoje dokazi da se neko zatvori je potpuno nezavisno od toga da li treba da se lise slobode. Pre par meseci se Kristijan Golubovic seta kao da je grad njegov. Mislim nije fora.
Svi znaju da je neko kriminalac, ima svoju ekipu, osnovano se sumnja da su pocinili ko zna koliko krivicnih dela i sada cemo zbog njih da branimo sistem koji ocigledno nije dobar ako se oni setaju ulicom.
Taj vrhovni sud je ocigledno leglo korupcije inace. Mislim na par presuda (oslobadjajucih) koje su doneli. Ja jesam cuo za to na B92, ali da li je bitnije gde smo ili da li smo to culi.

Ko o cemu ***** o postenju. b92 je finansiran od srbozdera sorosa. Imaju srbozdera za sefa. I uglavnom srbozderi su na programima. b92 su isti sljam srbozderski i korumpirani kao ds. b92 bi se u svakoj drzavi koja drzi do sebe i pravde zabranila. ustaski hdz je za srbozderski sljam sa b92 sasvim u redu. A mlake radikale bi oni hteli da pobiju. Samo anti srpski sljam nije protiv b92.
 
AntunTun:
mlatjenje prazne slame je oduvek bio nacionalni sport u srba....te tako i vi....b92 je skorz ok....radikali su idioti....mislim nisu idioti....mozhda debili....mozhda gomile nichega koje se prelivaju....nisam ja antisrbin....ja sam onaj koji vidi koji su srbi shljam....i chini neshto da to promeni....pochevshi od sebe....al politika na ovom forumu je zaista smetje....tj ima previshe ogranichenih patriota...lokal patriota....nacionalista....i koje kakvih bizgova koji vide perspektivom voluharice....treba da nas nema kad smo stoka....treba nas asimilirati u neki iole normalan narod....raseliti nas svuda po svetu....ko jbne jevreje....juche chuh onu pesmu "sine vragolane jedini moj...neka je danas sretjan rodjendan tvoj"....naruchuju "ljudi" chestitke na lokalnoj stanici....neverovatno....shljam podizhe i vaspitava shljam....nema promene i netje je biti....dok svi zajedno ne shvatimo kakav smo izbljuvak od ljudi postali....no to se nikad netje dogoditi....meni je trenutno bash dosadno dok chekam d se voda zgrije....pa da se plaknem...a forum prazan pa kao ajd ovde....koje ste vi dalebu....super dobro....ja sad vredjam....al ko vas....shisha?....beee beeee beeee

brate... potpisujem veci deo tvog posta, 99%
ali, srbi smo i ti i ja, i ako nas gomila retarda bruka, to je i normalno, ima svuda,dodushe manje nego ovde..., al ako od iste izgubimo :( :( :( to ne valja...
mada "borba" ne bi bila fer, njih je mnogo, dobro su "opremljeni"
i imaju morarlu podrsku svaki dan (Velja-Kuchic-Toma-Tijanic...)
+ Pink duhovnu hranu...

a civilizovanom delu srbije manjka i volje i nade u bolje sutra :(
 
Не. Не може се бити националиста без темељног и суштинског прихватања и разумевања Православља.
Нема Срба без Светога Саве.
Ни без Светог Симеона.
НЕМА СРБА ДА НЕ ДРЖЕ СЛАВУ.
Утувите то једном у лобање.
 
Не.
Наравно да нису. Они нису ништа...

Срби славе Ђурђевдан, Јовањдан, Никољдан, Госпојину, Аранђеловдан, Св. Петку, Св. Стефана, Видовдан итд... Србима знаш и име и презиме и веру и порекло. Срби пишу ћирицу, крсте се са 3 прста, презивају на ИЋ, и навијају за Црвену Звезду. (евентуално Партизан, под условом да испуњавају СВЕ претходне услове)

Мојне ме тих што се намножили за Загорчевог земана...
То ће све кад тад да омасти колац.
 
ti misliš da su srbi oduvek bili pravoslavci?
srbi su bili srbi i dok su bili pagani
biće i dalje srbi ako jednog dana svi kolektivno napuste pravoslavlje i prihvate zen budizam

nacionalna i verska pripadnost moraju da budu dva odvoojena pojma...

možda da smo ta dva pojma uspeli jasno da razgraničimo danas ovde ne bi bilo kojekakvih abduradojica
 
-Dimitrije-:
Ko o cemu ***** o postenju. b92 je finansiran od srbozdera sorosa. Imaju srbozdera za sefa. I uglavnom srbozderi su na programima. b92 su isti sljam srbozderski i korumpirani kao ds. b92 bi se u svakoj drzavi koja drzi do sebe i pravde zabranila. ustaski hdz je za srbozderski sljam sa b92 sasvim u redu. A mlake radikale bi oni hteli da pobiju. Samo anti srpski sljam nije protiv b92.
Dimitrije dižeš tenziju bespotrebno. Prekini sa srbovanjem i parolama. Još jedna opomena!
 
Elvin:
ti misliš da su srbi oduvek bili pravoslavci?
srbi su bili srbi i dok su bili pagani
biće i dalje srbi ako jednog dana svi kolektivno napuste pravoslavlje i prihvate zen budizam

nacionalna i verska pripadnost moraju da budu dva odvoojena pojma...

možda da smo ta dva pojma uspeli jasno da razgraničimo danas ovde ne bi bilo kojekakvih abduradojica

Sve bi ti prihvatio, samo da ne drzis dedinu tradiciju Krsne Slave... i zen budizam bi ti pasovao... vidim...

Bratac, Srbin nije par gena vamo-tamo... Srbin je : ili si za Kosovski zavet ili nisi.
Za Lazara i njegovu Srbiju, Njegosa i Karadjordja, Telsu i Bodirogu... ili to ili putuj... budi madjar, bosnjak, rvat, siptar... Srbin nisi.
Srbin si ako si za Lazara... Tu je medja, tu je vododelnica, tu je crta... Kosovo.

Srbin Hamzo, paradigma "zemaljske Srbije" (poturica koja nije za Svetoga Savu i Lazara) - kaze Obilicu u filmu "Boj na Kosovu":
- "Uzalud prosipas krv danas Obilicu... bolje se pokloni Sultanu i poljubi mu papucu."
A Milos mu kaze: - " Ja svojom krvlju danas crtam GRANICU Hamza..."
- "kakvu granicu, kaurine?" brecne se ovaj...
- "imzedju MENE i TEBE..." mirno mu kaze Obilic.

Tu ti je sve receno... Ko u Svetom Pismu... Ko ima um neka vidi.
 
jomini:
Dimitrije dižeš tenziju bespotrebno. Prekini sa srbovanjem i parolama. Još jedna opomena!

Opomena za mene. A za srbozdere nema opomena. Pa banuj me ako si takvo djubre, da srbozderima dajes da jedu govna ovde po forumu a srbima branis da pisu.

Takvi kao tebi crow sve najcrnje. Takvi kao ti rado daju glas za ds. Sta tebe briga sto je vise od 500 konc logora bilo u bosni za srbe. I sto to zapad podrzava. Sta tebe i moderatora briga za masovno poklane, osakacene i silovane srbe. Sta vas briga za svakodnevni teror nad srbima na kosovu, bosni i u genocidnoj tvorevini zvanoj hrvatska. Glavno da je tebi dobro. Kakvo pravoslavlje, ili srpstvo. Pristli bi i govna da jedete za pare.

elvine sta mislis da bi hrvati odgovorili kad im neko napisao da bi bili hrvati i ako ne bi bili katolici. E takva reakcija je i za tebe od mene pravoslavnog srbina. Kad pitas idiotsko pitanje da li moze srbin da bude samo onaj ko je pravoslavac.
 
Elvin:
ne mogu sad da se preganjam ovde sa tobom lepo sam napisao srbi su bili srbi i pre hrišćanstva,pre pravoslavlja...biće i posle njega...

hrvati nisu uvek bili katolici, pa im ne pada napamet da budu ista drugo danas. Ja sam srbin pravoslavac. Najveci deo srpske istorije je pravoslavan. A ti ako se racunas da si bio srbin, jos u kameno doba. To je tvoj problem. Srbin samo moze biti pravoslavac.
 

Back
Top