Tesko, teze, najteze-kolege sa ETF-a javite se!!

india_girl

Obećava
Poruka
72
E ovako, ja sam pogubljena brucoskinja ETF-a.Nekako mi je promaklo prvih 5 nedelja (citaj-nista otvorila nisam) pa sam se sad dozvala pameti i dve nedelje kao nesto ucila.Od ponedeljka krece kolokvijumska nedelja i ja tesko da cu nesto proci.Sve mi se pomesalo a hiljadu stvari ne razumem.Sve je tako apstraktno a niko da nesto objasni.A sad mi se skupilo hiljadu stvari.Ima li nade da dam godinu na vreme?Kakva su vasa iskustva sa etf-om,ima li nekih saveta?
 
Najvaznije ti je da polozis OET1 i matu1, a ovi ostli su laksi. Ni ja nisam bas mnogo ucio prvih nekoliko nedelja pa sam dao uslov ( ocistio godinu ) Najvaznije je da redovno ides na predavanja i vezbe, narocito ako ti OET predaje Antonije jer se puno toga nauci na njegovim predavanjima. A bilo bi dobro da si kao jedan od izbornih uzela praktikum iz osnova, meni je bar pomoglo. :roll:
 
Koleginice samo polako nije jos nista izgorelo. Nisam ni ja zadovoljan svojim radom, juce umalo da dam matu1 falilo mi je 5bodova na zadacima, danas sam dao praktikum iz mate, programiranje prolazim sigurno, fiziku ne verujem, a za OET ne znam sta da mislim. Sto se tice gradiva iz OET-a meni je i u srednjoj i sad najteza oblast elektrostatika ovo posle je (meni a i mnogima) mnooogo lakse. Mozda je kasno ali da das jedan kolokvijum i OET i POET mislim da je to neka realnost. lab vezbe su u decembru 24.12. to ce biti laganica. Ako se ozbiljno i redovno radi mislim da nije problem zavrsiti dati fax.
 
india_girl:
uzela sam praktikum iz oet-a i stvarno olaksava, i predaje mi antonije ali on je skroz nejasan, ne dopada mi se kako predaje, prelazi preko nekih stvari koje prvi put cujemo kao da su poznate.Ali vezbe mi drzi Olcan a kod njega dosta toga i ukapiram.
kakav je drugi semestar, jel laksi od prvog?


Juuuuuuu... pa bre gde moze biti laksi??? Drugi semstar je tezi... Cek da vidis OET2 i C, pa ces tek da kukas!!!
Salu na starnu, naravno da nije kasno da se ukljucis... Nisi ti mnogo zaostala...
Ali, kao sto kaze kolega, pod br. 1. neka ti budu "OET-ovi"!!! :D
Srecno...
P.S. Zasto postujes ovde??? Idi na http://forum.etf.bg.ac.yu/ to je zvanici forum ETF-a, a imas i na www.etf-bg.org.yu (to je nezvanican sajt...pun skripti, rokova i zadataka za download..mnogo koristan...pa uzivaj!!!)
 

Back
Top