Mrtva situacija

Stao bih na stranu

  • Majke

  • Supruge (devojke,verenice)

  • One koja je u pravu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Posvadjale su se vasa devojka,verenica, zena ma mrtvo ime.
Doslo je do situacije kada jednostavno morate da birate ili ili, nema kompromisa.Njih dve ne mogu zajedno
Nezavidan polozaj ali molim vas razmislite dobro i odgovorite iskreno.
Odlucite na ciju ce te stranu da stanete.


P.S. ako se nadje nega pametna pa i na ovo da odgovori onda stvarno...
 
loop:
Posvadjale su se vasa devojka,verenica, zena ma mrtvo ime.
Doslo je do situacije kada jednostavno morate da birate ili ili, nema kompromisa.Njih dve ne mogu zajedno
Nezavidan polozaj ali molim vas razmislite dobro i odgovorite iskreno.
Odlucite na ciju ce te stranu da stanete.

Ja nikada nisam imao devojku, verenicu i ženu u isto vreme.
Tako da ne znam da ti odgovorim na ovo pitanje. :mrgreen:
 
Kao prvo ja ne bih dozvolio da se one ponashaju tako jedna prema drugoj.Vrovatno bih yebo mater obema...ali...
SBB KBB...
Pa stao bih na onu stranu gde imam veci interes u datom trenutku...sve su opcije otvorene...:lol:
 
loop:
Posvadjale su se vasa devojka,verenica, zena ma mrtvo ime.
Doslo je do situacije kada jednostavno morate da birate ili ili, nema kompromisa.Njih dve ne mogu zajedno
Nezavidan polozaj ali molim vas razmislite dobro i odgovorite iskreno.
Odlucite na ciju ce te stranu da stanete.


P.S. ako se nadje nega pametna pa i na ovo da odgovori onda stvarno...
uf...loop
Na zalost bio sam u takvoj situaciji. Nisam se postavio ni naciju stranu...obe su bile u pravu...svaka u neku ruku...mogao sam da razumem obe...recimo visok stepen tolerancije. Ali na kraju se sve obilo o moju glavu, jer sam se u stvari nasao izmedju dve vatre...majka je mi je prebacivala za devojku, a devojka za majku...u oba slucaja sam branio i jednu i drugu...i na kraju ispao najgori kod obe...
Ne razumem osobe koje misle da je njihovo percipiranje dobra, zla i pravde apsolutna istina i ne umeju...ma mozda je bolje reci ne zele da cuju drugu stranu price...
Na kraju njih dve zajsta nisu mogle zajedno, ali ja sam se postavio po sopstvenom principu...kao sto su i njih dve cinile...nisam izabrao ni jednu ni drugu...jer se ni u jednom trenutku nisu zapitale gde sam ja u celoj toj prici...
bedak...prizvao si ruzne uspomene :(
 
Koliko sam ja do sada provalio, majke se tesko mire sa cinjenicom da u zivot njihovih sinova ulazi neka zena osim njih, sto je uglavnom i uzrok netrpeljivosti. Zato bih stao uvek na stranu supruge, odnosno devojke.

A mozda bih kao PSD obema yeb'o mater.
 
Mislim da nema šanse da dođe do konflikta.
Diplomatija na vrhu. Mnogo se vole, nije foliranje.
Nešto mi je palo na pamet, kad su se roditelji svađali npr., znao sam da stanem na stranu jednog (uvek majčinu stranu sam branio)...
ali, posle se oni pomire i ja vidim da sam ispao magarac.
Dakle, to zastupanje strana je uzaludna stvar.
Devojku uvek branim i uvek sam na njenoj strani. Bez pogovora je tako.
 
loop:
E pa ovo je stvarno strasno da strasnije ne moze biti.
Ovoj tacno da zavaris usta na guziCu bi progovorila :lol:

Hahaha...to mi je i baka cesto govorila. :lol:
Pa kad cu vec jednom na taj ignore? :lol:
Pa ocu da ti kazem da ti je pitanje u startu pogresno postevljeno, da postoji i cetvrta alternativa bilo bi smislenije...al' si nedokazan, sto bi rekla moja baka. . :lol:

Ja bih jos nesto da dodam je l' smem? :mrgreen:
 

Back
Top