Vecernji list: maloljetnici natjerali psa da siluje 71-godisnjeg Srbina!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
Vecernji list: maloljetnici natjerali psa da siluje 71-godisnjeg Srbina

SVETKO MLINAR, 71-godisnji starac iz Benkovca žrtva je stravicnog cina dvojice maloljetnika. Tvrdi da je razlog pljacke i sodomije njegova srpska nacionalnost.„Dvojica maloljetnika od kojih 16 ili 17 godina oko ponoci usla su mi u kucu, udarili me sakama u vrat, svezali, polegli me na krevet i natjerali psa da me siluje.

Kad sam osjetio psa u svojoj straznjici, brzo sam se izmakao, a mladici su me odvezali i pobjegli. Prije toga su mi ukrali oko 600 kuna.” - ispricao je nesretni starac novinaru Vecernjeg lista.Svetko Mlinar je kazao kako ga dvojica maloljetnika već duže vremena maltretiraju, „psuju mu srpsku mater” i unistavaju kucu.„Policija je uzela pokrivace i odnijela ih na analizu, a kad sam im pricao o tim djecacima i tom velikom crnom psu, cudili su se kako ne znam koji su i rekli da bih ih sigurno prepoznao da sam ih vidio. No, udarili su me u vrat i bio sam omamljen.” - kazao je listu Svetko Mlinar. Doktorica Jasenka Klaric iz Doma zdravlja u Benkovcu pregledala je starca, ali nije nasla tragove niti ogrebotine na njegovom tijelu. Navodno ih nije pronasao niti kirurg, a nesretnom starcu je preporucen pregled kod psihijatra.„Istina je da je pacijent imao prije problema s alkoholom, no koliko znam u posljednje vrijeme ne i nije bio sklon izmišljanju. Uistinu ne znam je li se stravican dogadjaj dogodio ili ne.” - kazala je doktorica listu.Komentar dogadjaja dao je Milorad Pupovac, potpredsjednik SDSS-a.„Ne želim vjerovati da se takvo sto uopse može dogoditi. Ako je istina da mu je to učinjeno zato što je Srbin, onda je to kraj svijeta.” - izjavio je Milorad Pupovac.
 
-Dimitrije-:
Ti ga nemas u tome je stvar. Hajde smrade koje teme su ti bitnije, nego ove sto sam ja postavio. Ocigledno ti nije bitno sto se svakodnevno vrsi teror nad srbima. Ocigledno si izrod.

Мислим да не треба коментар али ајде.
Ако хоћеш да ти цртам великим словима
СОМЕ ЈЕДАН 90% НАС НА ОВОМ ФОРУМУ СМО СРБИ.
Нема потребе да нас подсећаш на оно што се дешава, ми то знамо. То би можда било разумљиво да овде има много неких мондијалиста који паламуде о "грађанкама & грађанима". Према томе, иди на форум Капирај-Копирај па их смарај докле год можеш.
Или ајде да будем злобан:
http://forum.dsomladina.org.yu/

Овде разговарамо о узроцима тог терора, импликацијама и како да се то у будућности избегне, ако је могуће.
 
Duh Sekire:
Зато што затрпава моје теме у којима указујем на неке разлоге онога што нам се дешава. А ти разлози су империјализам и двоструки аршини Запада. Рецимо...
Па човек има друкчије гледиште од тебе.али зато није заслужио да буде сом, мислим, чак и ја нисам такав на речима
 
Слажем се. Није заслужио због другачијег гледишта, већ зато што га понавља у одвојеним темама 10 пута на дан.
Ајде да будем конструктиван:
ПРЕДЛАЖЕМ ДА СЕ НАПРАВИ ТЕМА "ЗЛОЧИНИ НАД СРБИМА", ПА ТУ СТАВЉАЈТЕ О СВИМ ЗЛОЧИНИМА.
Ко хоће да гледа онда нека гледа.
 
Kako vec negdje napisah.. ovaj podforum posjecujem i ponekad nesto napisem, uglavnom citam. i moram da priznam da se pise svasta, ali ajde de, manje je baljezgarija od kako imamo moderatora, ali tacno je kako Duh sekire rece da se neke teme prosto zatrpaju i odu na drugu stranu..

Pored toga, ne moze se kriviti samo autor teme, jer ako treba da se ne zatrpava tema koja je kvalitetna onda na neke teme i ne treba odgovarati, sto je obrnut slucaj, bas teme koje su "mozda" nekvalitetne na njih se najvise diskutuje..

I cesto se pretovore u neki vid sukoba sa dva ili vise ucesnika..
@Dimitrije
Nema ni protiv koga nista licno, ali priznati moras i sam da nisi sam na forumu, a tvojih tema je najvise, pa ne das nikom da dodje do rijeci, ispade najpametniji sto ja ne zelim da kazem da nije tako jer ne znam, ali moram imati malo parlamentarizma i dati drugima i vrijeme i prostor da kazu nesto o necem a ne da se samo tvoje teme slijede...

Koji je cilj, stalno zatrpavanje prostora i temama u kojima kao potpisnik stojis kao ti..

Primjer za to je moja tema koja nije dobila skoro nikakav odjek, a znam da o njoj ima dosta da se kaze i komentarise, ali nisam htio da forsiram razgovarajuci sam sa sobom..

Ocigledno cu u buduce da samo citam ono sto mi bude privlacno a manje da pisem.

Pozdrav za sve...
 
Duh Sekire:
Слажем се. Није заслужио због другачијег гледишта, већ зато што га понавља у одвојеним темама 10 пута на дан.
Ајде да будем конструктиван:
ПРЕДЛАЖЕМ ДА СЕ НАПРАВИ ТЕМА "ЗЛОЧИНИ НАД СРБИМА", ПА ТУ СТАВЉАЈТЕ О СВИМ ЗЛОЧИНИМА.
Ко хоће да гледа онда нека гледа.

E nije dovoljno. Svakim danim se vrsi teror nad srbima. I nije dovoljno jedna tema. Idi na poturicki, ustaski ili siptarisjki forum. Pa vidi sta konstantno pisu. Samo izrodu smeta postavljene teme o genocidu i teroru nad srbima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top