Kad si pijan ne dize se dobro

P

Posetioc

Gost
Elem, desilo mi se vise puta da pripit pristupim seksu. Imao sam problem da mi se nedize dovoljno i da nisam imao penetraciju sa mojom devojkom.
Moram nju da pohvalim koja je imala razumevanja za takve svari, i rekla mi da je tako nesto normalno.
Sutra bi vec bilo u redu.
Kakva su vasa iskustva.
Sta kazu iskusne devojke, kako dozive svog momka kad zakaze, pa cak i vise puta. Da li zbog toga polako pocinju da zele da ga ostave pogotovo ako seks nekrene dobro vise puta!!!
 
Posetioc:
Elem, desilo mi se vise puta da pripit pristupim seksu. Imao sam problem da mi se nedize dovoljno i da nisam imao penetraciju sa mojom devojkom.
Moram nju da pohvalim koja je imala razumevanja za takve svari, i rekla mi da je tako nesto normalno.
Sutra bi vec bilo u redu.
Kakva su vasa iskustva.
Sta kazu iskusne devojke, kako dozive svog momka kad zakaze, pa cak i vise puta. Da li zbog toga polako pocinju da zele da ga ostave pogotovo ako seks nekrene dobro vise puta!!!

Alkohol moze, ai i ne mora da bude uzrok nedovoljnog uzbudjenja kod muskaraca. Vecinom je razlog tzv. psihicka blokada koja je nazalost podsvesna tako da se covek neki put nadje u rebusu kad mu se desavaju te stvari. Sve u svemu to je normalno, ali ako se cesto pojavljuje trebalo bi da se konsultujes sa lekarom. Sto se tice devojke, da, ako je prava cura, razumece i treba da te podrzava ukoliko odlucis da se posavetujes sa strucnjakom (to nije nista sramota).

Good Luck!

angel81yu
 
KAD SE NAPIJES PRVO SE KRVNI SUDOVI RASIRE (TO JE FAZA KAD POSTANES BLAGO CRVEN), A ZATIM SE KRVNI SUDOVI SKUPE VISE NEGO U NORMALNOM STANJU I TADA NEMA DOVOLJNOG PRILIVA KRVI ZA KVALITETNU EREKCIJU.
PROCITAJTE MALO O OVIM MEDICINSKIM PROSTIM POJAVAMA.
PSIHICKIH PROBLEMA NISAM IMAO - TO JE SIGURNO, JER ME PARTNERKA APSOLUTNO DOVOLJNO PALI BAR SA TE PSIHICKE STRANE!!!
 
Posetioc:
KAD SE NAPIJES PRVO SE KRVNI SUDOVI RASIRE (TO JE FAZA KAD POSTANES BLAGO CRVEN), A ZATIM SE KRVNI SUDOVI SKUPE VISE NEGO U NORMALNOM STANJU I TADA NEMA DOVOLJNOG PRILIVA KRVI ZA KVALITETNU EREKCIJU.
PROCITAJTE MALO O OVIM MEDICINSKIM PROSTIM POJAVAMA.
Mislim, sve je to OK, ali šta si onda 'teo da postigneš postavljanjem ove teme ? Da se pohvališ onim što si juče naučio ?
 
Kad se povede prica o uticaju alkohola na sex, uvijek se prvo sjetim momka s kojim sam pet godina bila u vezi...
Kad bi onako "normalno" popio, mogao je da "udara" kao sivonja... Nikad stati... :oops:
Eventualni problemi s erekcijom javljali su se tek, ako bi se toliko napio da ne zna za sebe... Ali, i to rijetko...
 
Duuuleee Saaaavic:))))))

Ja cu reci svoje iskustvo...retko kad pijem ali nije neki problem jer ako cura zan za 'upali' i mrtav cu stati da joj kazem 'hvala':))

a za one sa probleme: P uavek alternativa nece k_itom oce jezikom:)) cura ne sme ostati ne_basana..na 'cvece':)
 
Posetioc:
Elem, desilo mi se vise puta da pripit pristupim seksu. Imao sam problem da mi se nedize dovoljno i da nisam imao penetraciju sa mojom devojkom.
Moram nju da pohvalim koja je imala razumevanja za takve svari, i rekla mi da je tako nesto normalno.
Sutra bi vec bilo u redu.
Kakva su vasa iskustva.
Sta kazu iskusne devojke, kako dozive svog momka kad zakaze, pa cak i vise puta. Da li zbog toga polako pocinju da zele da ga ostave pogotovo ako seks nekrene dobro vise puta!!!

ma ja kad sam pijan mogu cepat i dva dana bez prestanka sta ti se ne dize ja kad se napijem onda tek sam Bog za sex.
 
Posetioc:
Elem, desilo mi se vise puta da pripit pristupim seksu. Imao sam problem da mi se nedize dovoljno i da nisam imao penetraciju sa mojom devojkom.
Moram nju da pohvalim koja je imala razumevanja za takve svari, i rekla mi da je tako nesto normalno.
Sutra bi vec bilo u redu.
Kakva su vasa iskustva.
Sta kazu iskusne devojke, kako dozive svog momka kad zakaze, pa cak i vise puta. Da li zbog toga polako pocinju da zele da ga ostave pogotovo ako seks nekrene dobro vise puta!!!
Pravac u apoteku i kupi vijagru - nema dileme! 8)
 
Posetioc:
KAD SE NAPIJES PRVO SE KRVNI SUDOVI RASIRE (TO JE FAZA KAD POSTANES BLAGO CRVEN), A ZATIM SE KRVNI SUDOVI SKUPE VISE NEGO U NORMALNOM STANJU I TADA NEMA DOVOLJNOG PRILIVA KRVI ZA KVALITETNU EREKCIJU.
PROCITAJTE MALO O OVIM MEDICINSKIM PROSTIM POJAVAMA.
PSIHICKIH PROBLEMA NISAM IMAO - TO JE SIGURNO, JER ME PARTNERKA APSOLUTNO DOVOLJNO PALI BAR SA TE PSIHICKE STRANE!!!

Psihicki problemi ne moraju da dodju direktno od strane tvoje devojke, oni mogu da nastanu iz hiljadu drugih razloga, a da pri tome sve generalno (tebi svesno) izgleda ok. Medjutim ono sto se desava u podsvesti, tu nastaje problem, jer ona deluje bez nase kontrole.
 

Back
Top