Nova graficka i memorija

Sikorsky

Obećava
Banovan
Poruka
59
Koja graficka se preporucuje za novije igrice a da nije skupa,do 50e?
Da li je bolje imati dve memorije od 256 ili jednu od 512?
Ako je bolja prva varijanta,da li mogu da zadrzim staru i ubacim novu pored nje?
 
Za te novce nećeš naći Bog-zna-šta. Pogledaj na sajtovima prodavaca (npr. http://www.pakom.co.yu )
Po mom mišljenju bolje je 2×256: 1) ako otkaže jedan modul. računar ne otkazuje, 2) moguć je dual-channel (nije naročit dobitak, ali...) Naravno, možeš dodati modul pored postojećeg, ali bi trebao da potražiš ako ne identičan, a onda što sličniji modul
 
Da ne otvaram novu temu kupi bi neku graficku do oko 150e, sad posto se ja ne razumem mnogo ne znam sta da uzmem!
Trenutno imam FX5200 i 512 na 2600 sad bi menjao graficku a kasnije i ram - Naravno menjam zbog igranja novih naslova igrica(znam da 150e nemoze da bude dovoljno ali sta moze)?
 
TARANTULA-_-:
Da ne otvaram novu temu kupi bi neku graficku do oko 150e, sad posto se ja ne razumem mnogo ne znam sta da uzmem!
Trenutno imam FX5200 i 512 na 2600 sad bi menjao graficku a kasnije i ram - Naravno menjam zbog igranja novih naslova igrica(znam da 150e nemoze da bude dovoljno ali sta moze)?
Pogledaj treću stranicu ovog foruma,temu: Grafička do100e,tu mi savetuju Nvidia 6600 i najverovatnije da ću nju i uzeti,pa ti i ja savetujem isto.Pozdrav!!!
 

Back
Top