Sve su se moje drugarice udale !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto vise budes razmisljala o tome, i opterecivala svoju glavu time, bice ti sve teze, veruj mi!Ne mogu da kazem da i ja ne razmisljam o tome i da to ne zelim, ali da li je resenje udati se samo da se ne bi razlikovala od svojih drugarica??? Daj , molim te!
Nisi napisala ni koliko godina imas!!! Ja imam 27, dve neuspele ozbiljne veze,i moje su se sve drugarice udale! Mene su pocele tetke i strine da udaju (hvala Bogu pa kuci nemam takav pritisak od strane mojih ukucana). Kao ono upoznacu te s'ovim, s'onim...fuj! Kada budes upoznala tu pravu osobu, znaces da je to ON!!!Do tada uzivaj sestro, da se ne bi pitala posle zasto su ti u tugovanju prosli najlepsi dani. Sta ces sutra deci da pricas o svojim devojackim danima???
VEEELIKI pozdrav i glavu gore i da znas da nisi jedina!!!
 
ana.nis:
Sto vise budes razmisljala o tome, i opterecivala svoju glavu time, bice ti sve teze, veruj mi!Ne mogu da kazem da i ja ne razmisljam o tome i da to ne zelim, ali da li je resenje udati se samo da se ne bi razlikovala od svojih drugarica??? Daj , molim te!
Nisi napisala ni koliko godina imas!!! Ja imam 27, dve neuspele ozbiljne veze,i moje su se sve drugarice udale! Mene su pocele tetke i strine da udaju (hvala Bogu pa kuci nemam takav pritisak od strane mojih ukucana). Kao ono upoznacu te s'ovim, s'onim...fuj! Kada budes upoznala tu pravu osobu, znaces da je to ON!!!Do tada uzivaj sestro, da se ne bi pitala posle zasto su ti u tugovanju prosli najlepsi dani. Sta ces sutra deci da pricas o svojim devojackim danima???
VEEELIKI pozdrav i glavu gore i da znas da nisi jedina!!!

POTPUNO SI U PRAVU!DODUSE JA SAM SRECNO UDATA ALI IMAM DOSTA DRUGARICA KOJE IMAJU TVOJ PROBLEM I MISLIM DA JE OVO PRAVI ODGOVOR ZA TEBE!
 
evo setila sam se kako da ne brines zbog toga, ...obrati paznju malo sta vecina muskih (cast retkim izuzecima) pise na ovim forumima u vezi sa musko-zenskim odnosima(ljubav, sex, prevara :!: ) i odmah ces prestati da mislis na udaju :lol: :lol: :lol:
 
A sta ce ti to? Jesi li ti ustvari svesna sta brak predstavlja za jednu zenu? Time sto ces da se udas samo oduzimas sebi nejbitnije pravo - pravo na SLOBODU.
Dovoljno bi ti bilo da otvoris oci i lepo pogledas te svoje udate drugarice. Zar bi zelela da postanes kao one - dosadne babe koje ni o cemu drugom nerazgovaraju osim o deci, zimnici i velikom ciscenju.
Fuj, fuj, fuj
 
:)I jam neudata, moje drugarice se nisu bas sve udale, ali su neke u ozbiljnim vezama pri tome sam u srednjim dvadesetim i nemam taj trip sto nisam udata. Bitno je da to bude pravi, a ne neko kompromisno resenje kako ne bih ostala baba-devojka. Jednostavno nemoj da ga juris, pojavice se on vec sam. Izlazi sa svojim drustvom i gledaj da tebi bude lepo. Znas kako kazu, kad je ucenik spreman ucitelj ce se vec sam pojaviti. Pozdrav svima!
 
One koje nisu udate žale što se ne udaju. One koje su se udale žale što su se udavale. :roll:
Šta je starije, kokoška ili jaje? :?:
Nemoj da ti bude žao ako nemaš pravi osobu.
Ne zaleći se ni slučajno!!!! :!: :!:
Sloboda je SLOBODA.
Valjda za sex možeš da se snađeš :twisted:
Imala sam drugaricu koja se zabavljala s tipom 4 godine, bila u braku 2 godine i onda je muž izbo nožem (ispostavilo se da je psihički poremećen) :idea:
Ne želim da te plašim, ali prvo dobro upoznaj nekoga, a burma i potpis kod matičara su manje važni.
Uživaj u životu :!:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top