MIRIS

Kenzo - Jungle iako je već toliko preteran od strane nafrakanih, nabudženih devojčica a i matorih..
simpa je Naomi - star
i naravno Rush2...
muški... Clinique - sport..., Polo...
 
Hm, svi nesto volite ove nove izvikane parfeme...
jedni isti se vrte u krug...
Ja vise volim one stare dobre kao sto su Casmir, Fendi Fantasia Blue, Joop (zaboravila sam kako se zove :roll: )...
A na njemu najvise volim da osetim Ralph Lauren Romance... mmmm :oops: 8) :P
Ne mogu da se setim jos nekog sada...
 
blondi:
ma najlepši je miris njegove kose na mom jastuku 8)

Mmmmmmmm, apsolutno ali moze ipak pnekad i njegov parfem Kenzo TIME FOR PEACE, samo na njemu mirise tako da svaki put poludim.......

Zenski Chanel CHANCE, D&G LIGHTBLUE

Ponavljaju se isti da, ali i jesu najbolji (lightblue, ovo mi je treca bocica..... :oops: )
 
Ja za licnu negu iskljucivo koristim paletu proizvoda nivea.Od gela za brijanje,dezodoransa,balzama,krema i svega onoga sto je danas potrebno jednom muskarcu,da bi bio negovan.
Parfeme nikada nemesam i iskljucivo koristim dva totalno razlicita parfema.Za dnevnu varijantu Jaguar(u zelenoj bocici)Meni odgovara.Dovoljno je jak da se oseti u toku dana na razdaljini od jednog do dva metra.Uvek ga nananosim na nadlaktici i vratu.
Za vecernje izlaske iskljucivo koristim Cezar.Zato sto je blag.Vrlo neutralno deluje.U masi od pet naprskanih tipova ovaj parfem nema sanse da se oseti.Ali zato cuda pravi kada je neka osoba u blizini neposrednoj mesta na telu na kom je nanesen.Vrlo je efektan jer je blag.

Moja supruga koristi iskljucivo parfeme koji su sastavljeni po recepturi za njenu kozu.Tako da nemaju ime.Jer se rade samo po porudzbini za svaku osobu zasebno.
 
zenski- hugo boss women, deep red, boss intense, bruno banani- scent from hell, not for everybody i time for play, thieri mugler angel, jlo!
muski- zino davidoff, hugo boss dark blue, roma, versace, pacco raban, bruno banani!
 

Back
Top