Odgovor ruskog nacionaliste. Zasto Rusija ne pomaze Srbiji?

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
Na engleskom je. Nemam sad vremena da prevedem. Nadam se da puno vas zna engleski. Ovo nije pisao bilo koji Rus. Nego vrlo angazovan Ruski nacionalista. Koji bi rado da pomogne Srbiji. Ali zbog terora nad ruskim nacionalistima. Koji su organizovali demonstracije. Da bi putin i co preduzeli stroge mere protiv cecenskih terorista i protiv oligarka. putin je zabranio masovne demonstracije. Zabranio je aktivnost Ruskih nacionalista. Oni su ti koji bi pomogli Srbiji. Kao sto bi mi hteli. Na kraju svog odgovora. Pise da ocekivati sa ovom ruskom vlascu pomoc Srbiji. Je kao ocekivati pomoc od washingtona.

Among respectable nationalistic orgs in Russia it's now consensus I guess that Russia is occupied territory. The march of 4.11 that gathered all (or almost all) orgs worth a damn went exactly under the slongan "Russia vs occupants", and it was made clear there where are the main occupants (in Kremlin that is). I think RN(E)U wasn't present (any branch) "officially", but at least one branch had people there and, most importantly, it's 100% that both branches (hostile to each other) are vehemently anti-government. Rodina didn't attend, but they're also in strong opposition. There's literally no "patriotic"/nationalistic political entity that is worth respect and stands for Kremlin. Eurarists only, but they're scum.

Well, about Chechnya. Of course it's handled bad. Because the power has more important business... like terrorizing nationalists, jailng them for "inciting hatred", denying the right of the mass demostrations. 27.11 is planned another repeat of 4.11 mass demonstration. Although, the government has already falled on their face with 4.11. After they've seen that a harmless carnival they planned was turned into a militant and oppositional march they are now afraid and (since their democracy is bull****), nationalists will be denied the basic rights to assemble etc under ridiculous excuses. I read on dpni site that power is already planning to bring thousands of OMON to smash nationalists if they will try to defy this illegal ban. Nationalists consider alternative schemes, but chances are that there will be clashes and bloodshed on 27.11. And the blood spilled will obviously be not of "Chechens". This summarizes the main "threat" and main occupation of Russia's government. Defending the reign of crooks and traitors from NS revolution and preventing people from raising. The crooks must be hanged only then something decent can be accomplished. To await solution of Serbias problems from Kremlin right now is as correct as awaiting it from the Washington.
 
Zarathustra:
To je žalosna istina. Možemo svu krivicu da prebacujemo na balije i ustaše, al' stvarno ima nas raznih. :roll:
Trebalo bi moderator da poradi na tome...

Zaboravio si petokolonaski sljam. Spamovanje je pisati o temama koiji su naprimer genocid nad srbima u Srebrenici. Ne odgovori elvine niti ti koje su to bespotrebne teme koje sam metnuo na forumu?
 
Elvin:
strani plaćenici i domaći izdajnici...:roll:

taj nivo...;)

To je istina. tadic i co jesu izdajnici. Gde su da uhapse madjarske srbozdere. Da jesam napisao srbozderi. To i jesu. Javno se izjaznjavaju za pokolj srba. Ali to takve kao ti nije briga. Premeki radikali vam smetaju. Boli vas uvo sto svaki dan se vrsi teror nad srbima na kosovu, bosni i u genocidnoj tvorevini zvanoj hrvatska. Vidim tadica i njegove letos, prodjose pored Bratunca kao pored smrdljivog sira. Rts nije srpski, niti je ikad bio. milosevic je ********* bio, ovi sada su cak i gori od njega.
 
Poceo sam da citam text na engleskom,ali sam odustao...nemam zivaca. Nemam zivaca ni za textove na srpskom.
Ovom forumu politika treba da se promeni naziv i "Majka Rusija" i eventulano da se na pocetku stave stihovi Mother Russia od Iron Maiden! :D
Ja nisam toliko zaludjen zapadom i Amerikom,koliko pojedini ovde Rusijom. Apsolutno je bezpredmetno ovde vise raspravljati o ruskoj "pomoci" Srbiji. Videce se ta pomoc u skoro u SB UN kada se bude donosila odluka o statusu Kosova.
 
Бл:
Димитрије Србине џаба се нервираш, само својим послом и немој да наседаш на провокације



provokator je svako ko se ne slaže sa tobom?


summa summarum tvog delovanja,čim ti neko pobije tvrdnje argumentima odmah sledi etiketa,parola ili copy/paste...ja sam bio latin,unijat,musliman a sada provokator... ja tebi ni jednu etiketu nisam zalepio iako se uklapaš u mnoge stereotipe...
 
Elvin:
provokator je svako ko se ne slaže sa tobom?


summa summarum tvog delovanja,čim ti neko pobije tvrdnje argumentima odmah sledi etiketa,parola ili copy/paste...ja sam bio latin,unijat,musliman a sada provokator... ja tebi ni jednu etiketu nisam zalepio iako se uklapaš u mnoge stereotipe...
ИМА ДВА ПУТА:
1. СВЕТОСАВСКИ НАЦИОНАЛИЗАМ(ПРАВОСЛАВЉЕ И СРБСТВО)= ГОСПОД ХРСТОС
2. ДЕМОНОКРАТИЈА(САТАНИЗАМ)

ВИ БИРАЈТЕ БРАЋО И СЕСТРЕ
САМО МОРАТЕ БИТИ СВЕСНИ ИЗБОРА, ја никада нећу из БРАТСКЕ ЉУБАВИ ДА ВАМ КАЖЕМ ДА СТЕ У ПРАВУ КАДА ННИСТЕ.
ПРАВОСЛАВЉЕ И ГОСПОД ЈЕ ЈЕДИНИ ПУТ.
 
Elvin:
provokator je svako ko se ne slaže sa tobom?


summa summarum tvog delovanja,čim ti neko pobije tvrdnje argumentima odmah sledi etiketa,parola ili copy/paste...ja sam bio latin,unijat,musliman a sada provokator... ja tebi ni jednu etiketu nisam zalepio iako se uklapaš u mnoge stereotipe...

Ti (ili neko drugi od izroda) mene pobijo argumentima :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja iznesem cinjenice da je ds anti srpska partija koja treba da se zabrani.
Iznesem cinjenice o genocidu nad srbima u Srebrenici.
Iznesem cinjenice o petokolonasima sto hodaju slobodno po Srbiji.
Iznesem cinjenice o svakodnevnom teroru nad srbima na kosovu, bosni i u genocidnoj tvorevini zvanoj hrvatska.
I ti (ili neko drugi od izroda) mene pobijes argumentima :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Jutros se probudim da krenem na posao.Palim TV da se razbudim. Vesti na BK.
Slusam: "Rusija i Kina se nece usprotiviti bilo kakvom resenju za Kosovo,jer ne zele da se zameraju sa ostalim clanicama SB UN,saznaje ...(ne znam koja agnecija) iz Foreign Office-a"
Prvo mi se ucini da jos spavam i sanjam...medjutim posle pola sata ponovo vesti i opet isto. Ne sanjam. Auuu! Pa da li uopste da idem na posao kad je takva situacija?
Onda se setim da treba da odem jer treba da uzmem neke pare,a bice i plata...
 
-Dimitrije-:
Na engleskom je. Nemam sad vremena da prevedem. Nadam se da puno vas zna engleski. Ovo nije pisao bilo koji Rus. Nego vrlo angazovan Ruski nacionalista. Koji bi rado da pomogne Srbiji. Ali zbog terora nad ruskim nacionalistima. Koji su organizovali demonstracije. Da bi putin i co preduzeli stroge mere protiv cecenskih terorista i protiv oligarka. putin je zabranio masovne demonstracije. Zabranio je aktivnost Ruskih nacionalista. Oni su ti koji bi pomogli Srbiji. Kao sto bi mi hteli. Na kraju svog odgovora. Pise da ocekivati sa ovom ruskom vlascu pomoc Srbiji. Je kao ocekivati pomoc od washingtona.

kako ono beshe...
da :D

DA BOG DA TE RUS BRANIO I KINEZ HRANIO

:D :D :D

jadni jadnici iz josh jadnije zemlje :(
 
-Dimitrije-:
Ti (ili neko drugi od izroda) mene pobijo argumentima :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja iznesem cinjenice da je ds anti srpska partija koja treba da se zabrani.
Iznesem cinjenice o genocidu nad srbima u Srebrenici.
Iznesem cinjenice o petokolonasima sto hodaju slobodno po Srbiji.
Iznesem cinjenice o svakodnevnom teroru nad srbima na kosovu, bosni i u genocidnoj tvorevini zvanoj hrvatska.
I ti (ili neko drugi od izroda) mene pobijes argumentima :lol: :lol: :lol: :lol:

xaxa xa xaxaxa xa xaxaxaxa xa xa!!!

Braca Troter ti nisu ravna...
;)
 

Back
Top