Da li ste primetili

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
da sex može biti pokazatelj u kakvim ste odnosima sa partnerkom-om(pod uslovom da veza traje već neki duži peiod)?
Mislim, znači postojim, da li ste primetili varijacije u sexu kada ste u dobrim emotivnim odnosima sa partnerom, ili da ste vi ljuti ili nedorečeni tog dana, ili vam je partnerka nešto zamerila a nije vam rekla?
Ja te nijanse primećujem. Znači, kada jedno drugom ništa nismo zamerili ni ćutke, imamo fenomenalan sex(vođenje ljubavi). Sve se završava i počinje u istom trenutku. Mislim oboje pomislimo na sex i prionemo, i u istom trenu, posle nekog vremena, svršavamo.
Kada mi nešto ona zamera, ali je ostalo nerazjašnjeno (verbalno, ili ćutke), i obrnuto, to već nije to, moram da uključim mozak, da ne svršim pre nje, drugačiji pristup, ili me jednostavno ne privlači. Kada to primetim, odamah tražim da saznam šta je u pitanju, i ako to raščistimo valjano, eto nama potpunog užitka.
 
NatasaNatasa:
He he .. u pravu si skroz :)
To je zato sto ste u pogresnim vezama, u kojima ste naviknuti na probleme i (bracne) igre pa bez njih ne mozete da zivite... Stavise, one vas podsticu i unose zivost u vase odnose... Tako se stvaraju tzv. neuroticne koluzije (neuroticna vezanost) koje se neprestanim svadjama i odrzavaju...
 
da da ...ima i toga...i ne samo neke zamerke...vetj svaka nedorechenost ostavlja traga...i ne samo na sex...na svako neko opshtenje...shto je vrhunac gluposti...kao neshto nije po volji...neshto nije u redu...al kao eto mi tjutimo jer nema nam druge...no znao sam i da isfoliram da mi neshto nije po volji...pa kao chekam da mi ugadja...al to ponekad...a mislim i da je ona znala da foliram...jednostavno igranje...shto je skroz super
 

Back
Top