Privatno porodiliste

ja sam čula da to ne postoji kod nas. Samo ona varijanta da se ide na preglede kod ginekologa u privatnu ordinaciju, a kad dodje porodjaj ide se u državano porodilište gde je zaposlen taj ginekolog i on dodje na porodjaj.
 
Cao ljudi, evo moje slatke "muke" da prenesem :) Ja sam se porodila u MG u Beogradu. Posto je moja sestra od strica doktorka opste prakse u jednom domu zdravlja, ja sam je zamoila da se raspitala gde treba i kako treba. Bilo mi je nabitnije da su ljudi ljubazni, jer sam bila toliko zivcana i nervozna da nisam znala gde bijem i kako se zovem pred porodjaj. Zaista je proslo neocekivano dobro, osecala sam se tako prijatno, sva moja pitanja i konfuzije su bile odgovorene sa osmehom i razumevanjem.

Porodila me je zena koja radi pride u drzavnoj ustanovi koja mi je dala grozne primere iz prakse i rekla je da nisam svesna koliko imam srece sto sam dosla ovde gde me tretiraju ljudi koji zaista vole i cene svoj posao i koji su top strucnjaci!!!

Eto to je moje iskustvo, ako vam treba vise informacija pisite, ali meni je zaista privatno mnogo bolje!
 

Back
Top