droga-sex......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio sam naduvan ne sećam se!Ma šalim se.Mogao sam da radim to 5-6 sati bez pretanka ali nije da volim da maltretiram partnerku.Uostalom to je bilo samo jednom.A u životu sam bio naduvan samo dva puta.
 
"Kako bi bilo dobro da svaka zena, barem na jedan dan, poseduje muski mozak!!!" - rece mi jedan pre par dana. E, slatko se nasmejah. Cini mi se da bih se ubila od dosade taj dan, a nije da ne bih volela da probam Kad bi moglo. Iz ciste radoznalosti. Ima li neka droza za to?

Ja sam navucena na cokoladu. I kafu. I duvan. I koka-kolu. I na sex. Al samo sa onim. Ebiga.
 
tvrdoglava:
da li idu jedno sa drugim?
da li je sex ustvari droga??????????????? :evil:

hahhahahahahahahahaaha pa meni idu jedno sa drugim,.....Dobar je sex kad si naduvan ili na necemu "jace" ..jer (po meni) mnogo si vise opusteniji i onda mi tek perverzije dolaze do izrazaja ......:twisted: I Like IT :twisted:
LOOOOOoooooooooooooooooooooooodiloooooooooooooooooo :lol: :lol:
 
Samantha Jouns:
hahhahahahahahahahaaha pa meni idu jedno sa drugim,.....Dobar je sex kad si naduvan ili na necemu "jace" ..jer (po meni) mnogo si vise opusteniji i onda mi tek perverzije dolaze do izrazaja ......:twisted: I Like IT :twisted:
LOOOOOoooooooooooooooooooooooodiloooooooooooooooooo :lol: :lol:
Samantha, toliko si nestvarna da pomislim da i ne postojiš!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top