O pomirbama, čisto 'akademski'...

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.778
Da li nam se isplati i razmišljati o tome šta bi sve Srbi trebali eventualno uraditi/izjaviti da bi dobili oprost od Hrvata?
Naime, malo paralele: Tiletovi partizani/komunjare:

1- su pobili više Hrvata nego Srbi pod srpskim barjakom u svim ratovima, a Srbima ih broje na tri decimale...
2- nisu objavili mjesta mnogih pokopanih Hrvata stradalih od njihove ruke, a kamoli priznali broj pobijenih/poginulih, način smrti itd
3- nisu nadoknadili štetu i vratili sve nacionalizirano i jeftino otkupljeno kao višak od Hrvata, a dobro znaju šta je ostalo/oteto u SCG...
4- na razne načine proterali/raselili više Hrvata nego Srbi u zadnjem ratu bez naknade za to
5- maltretirali, zatvarali i ubijali Hrvate koji su bili protiv
6- itd....

E, ali njima su oprostili i pomirili se samo nakon Račanog promumljalog izvinjenja, a za nas to nije dovoljno! Znači, oni misle i dalje sve loše od strane tiletovog režima pripisivati samo Srbima, ili je mržnja bezgranična i nepremostiva ili.....
 
Србија памти.....Србија никад заборавити неће.....освета Србије биће болна......стићиће вас рука правде бандо усташка......СРПСКЕ ЗЕМЉЕ СУ ТАМО ГДЕ ЈЕ КАПАЛА СРПСКА КРВ СА УСТАШКИХ НОЖЕВА.....
 
Ustasha, Nacionalista i ostali. Ako bi mogli malo da posvetite pažnju sledećim redovima...
Ustasha i pored tolerisanja krajnje provokativnog nadimka, nastavljaš da diraš na način kako se ne dira. Nacionalista, molim te da prestaneš sa parolama i sličnim Srbovanjima. Usred tišine, vas nekoliko ste u stanju da vrisnete - SRBIJA! Iz nepoznatog razloga!!!
I jedno i drugo sam tolerisao da bi svima bilo po volji, ali kao nekakav kućepazitelj, shvatio sam da vama treba neko koga ćete ozbiljno shvatati. Ne neko dobronameran i pažljiv prema svima. Bolje grub prema svima... Kao u čoporu, bar mi tako izgleda....
Ali tu ima neka druga stvar koja me buni: to tako funkcioniše kod životinja, kao manje razumnih bića - sila. A pošto ovde opštim sa ljudima, ja sam zbunjen, ne bi trebalo tako.
Dakle?
 
Дакле ја сам досада покушавао да се суздржим али ме заиста љути то што ти и поред мог упозорења 'ниси бановао овог усташу,провоцира све надимком и ја те молим не као модератора **** ми се за твоју функцију,ја те молим као човека,као брата Србина бануј га и милсим да ће онда бити ,,мир у кући,,.
 
Prvo prekini sa psovkama! Drugo, ako njega banujem po Pravilniku, morate i vas nekoliko da snosite iste posledice jer kršite nekoliko drugih stavki iz Pravilnika! Isto za sve prijatelju, zar to nije način?
Kaži ''da'' i ja ću te poslušati.
 
Nacionalista:
Не знам чиме сам ја прекршио правилник?
Najgore što možeš da učiniš za sebe je da se praviš ''mutav''. Pogledaj post gore! Piše: **** ми се за твоју функцију.
Znači prekršio si Pravilnik koji kaže da je zabranjeno psovanje. I sad ako ćemo po PS-u sledi sankcionisanje za tebe,kao i za Ustashu, ali iz kršenja neke druge tačke iz Pravilnika.
Da li sada znaš čime si prekršio Pravilnik?
 
fosilvaso:
Da li nam se isplati i razmišljati o tome šta bi sve Srbi trebali eventualno uraditi/izjaviti da bi dobili oprost od Hrvata?
Naime, malo paralele: Tiletovi partizani/komunjare:

1- su pobili više Hrvata nego Srbi pod srpskim barjakom u svim ratovima, a Srbima ih broje na tri decimale...KOLIKO STE VI SRBA POBILI U SVIM RATOVIMA U 20 VEKU?
2- nisu objavili mjesta mnogih pokopanih Hrvata stradalih od njihove ruke, a kamoli priznali broj pobijenih/poginulih, način smrti itd
3- nisu nadoknadili štetu i vratili sve nacionalizirano i jeftino otkupljeno kao višak od Hrvata, a dobro znaju šta je ostalo/oteto u SCG...ŠTA JE OSTALO U SCG?
4- na razne načine proterali/raselili više Hrvata nego Srbi u zadnjem ratu bez naknade za to
TREBA STVARNO BITI LICEMER PA PRIČATI O RASELJAVANJU.
PA VEŠA PRAKSA JE BILA 1/3 POBITI 1/3 POKRSTITI 1/3 PROTERATI
5- maltretirali, zatvarali i ubijali Hrvate koji su bili protiv
6- itd....

E, ali njima su oprostili i pomirili se samo nakon Račanog promumljalog izvinjenja, a za nas to nije dovoljno! Znači, oni misle i dalje sve loše od strane tiletovog režima pripisivati samo Srbima, ili je mržnja bezgranična i nepremostiva ili.....
POŠTO VAM JE PAMĆENJE KRATKO-VI NAMA DUGUJETE IZVINJENJE OD 1 SVETSKOG RATA PA NA OVAMO
 
Hrvati nemaju sta kome da prastaju.
Koliko ja znam pocinili su pravo etnicko ciscenje krajine.
I tako. Precuti i pravi se glup, ali ne zaboravi.

Inace kakvo banovanje kakvi bakraci. Pusti jedne da Srbuju, druge da miniraju srbende i trece da provociraju. Eentualno ako neko pretera brisi post i kazi da si i zbog cega obrisao i kraj price.
 

Back
Top