'Rs' nestaje sljedeće godine ( u BiH )

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Abdurrahman

Primećen član
Banovan
Poruka
953
H.J. Mitrović: RS nestaje sljedeće godine

BIJELJINA - Lideri najjačih srpskih stranka u Washingtonu su potpisali sporazum kojim će Republika Srpska (RS) nestati sa zemljopisne karte iduće godine, izjavio je Hadži Jovan Mitrović, potpredsjednik Demokratskog narodnog saveza (DNS), javlja Onasa.


_38296755_karadzic_ap_150.jpg


Na današnjoj konferenciji za novinare u Bijeljini, on je naglasio da su Dragan Čavić, Milorad Dodik i Mladen Ivanić, stavljajući potpis na sporazum o promjenama Ustava, potpisali "svjesno smrtnu presudu RS, koju su Srbi izborili u ratu i potvrdili u Daytonu".

Mitrović smatra da će se jedna od dogovorenih promjena, uspostava predsjednika Bosne i Hercegovine, najporaznije odraziti na srpskom narodu u RS.

"Potpisivanje ovakvih odluka, DNS nije očekivao, jer je to izdaja srpskog naroda i svega onoga što su Srbi izborili u proteklom periodu", rekao je Mitrović.

Čini se kako Mitrović ne želi da tolike žrtve koje je rat donio sa sobom budu uzalud. Pa nije zar bez veze u Srebrenici pobijeno toliko Bošnjaka, niti su u Omarskoj, na Manjači, i drugim konc logorima ljudi bili bez razloga zatočeni, mučeni i ubijani.

23.11.2005.
Pincom.info
 
Pa i treba da je ukinu,bre ta genocidna tvorevina puna lazi i obmanjivanja naroda je vise donela zla Srbiji nego dobra ! Niko nas ne voli bre zbog njih !
Bre vise mi se popeli na glavu sa Karadzicem i Mladicem,iskreno ko ih zasto ! Evropska unija nas ne zeli jer su ovi kao nasi heroji ma kakvi heroji oni su nasa crna mrlja bre !
Kad pogledam narod nema sta da jede ****** bre,ja sam iz Srebrenice bre i sta evo gledam muslimani se vracaju na svoje i trebaju da se vrate,jer drugacije nema se para za zivota boli me vise za kojekakve karadzice i mladice,trebakju i njih poslati bre kod slobe ! A ja setam po Beogradu,necu dole jer nemas gdje da zaradis za komad hleba osim da krades !
 
jomini:
Father, nemoj ga provocirati. Samo tražite svađu.

...hehehe...pa kako da mu odolim kada se pojavi sa ovim poluprovokacijama sav zelen u licu...
...* balijsko(ovo mislim u najpozitivnijem mogucem smislu) tacno zna sa cime da nas zacne do koske...
a ti mozes da biras:ili ignore ili response...e pa da sam na nekom forumu Sarajevo ili BiH pa da ga iscooliram...ovde-jok...

...a tebi svaka cast...moderator i sve to...nije lako,znam.

Poz.
 
@Abdi/crni dzordze

Ti Abdi zaista misliš da smo toliko glupi i da nismo navikli na muslimanski transvestitizam gde uzimate šatro naše nadimke i predstavljate se kao Srbi da biste nas zavađali....

Odšetaj dalje balijo, a ja imam IP čitač (kod 452484382) i vidim nepograšivo da si iz Bosne ! :mrgreen:


E moj muj'ce !
Nisi ti daleko otiš'o od inteligencije onih iz viceva
xyxwave.gif
 
Zarathustra:
@Abdi/crni dzordze

Ti Abdi zaista misliš da smo toliko glupi i da nismo navikli na muslimanski transvestitizam gde uzimate šatro naše nadimke i predstavljate se kao Srbi da biste nas zavađali....

Odšetaj dalje balijo, a ja imam IP čitač (kod 452484382) i vidim nepograšivo da si iz Bosne ! :mrgreen:


E moj muj'ce !
Nisi ti daleko otiš'o od inteligencije onih iz viceva
xyxwave.gif
hahahaha ja pisem iz pola beograde e moj zaratustra nisi ti bre dosao do pameti izgleda hahahaha,izgleda da si bio zadnji u redu kad je Bog dijelio pamet,hahahaha
a moja ip je 84.......hahahahahahaha
 
Zarathustra:
@Abdi/crni dzordze

Ti Abdi zaista misliš da smo toliko glupi i da nismo navikli na muslimanski transvestitizam gde uzimate šatro naše nadimke i predstavljate se kao Srbi da biste nas zavađali....

Odšetaj dalje balijo, a ja imam IP čitač (kod 452484382) i vidim nepograšivo da si iz Bosne ! :mrgreen:


E moj muj'ce !
Nisi ti daleko otiš'o od inteligencije onih iz viceva
xyxwave.gif


Hehe, ja nigdje nisam rekao da sam Srbin i da se predstavljam kao takav, cak sta vise na svakoj temi ponosno kazem da sam Bosnjak i uz to musliman. Dakle, ne znam o cemu pricas. A ovaj crni djordje ili kako vec, sta mene briga za njega.

Uostalom, ne zaboravi da i ja mogu isto to uciniti sto si ti napomenuo oko citanja IP adresa.

I vidim da si odma slagao. :D
 
jomini:
Abdurrahman, tek si se vratio i već preteruješ. Zaustavi se na vreme ako hoćeš makar malo korektnu diskusiju!!!

Jomini, ja se nadam da ti mene poznajes odavno jer nisam siguran da li si novi ili stari moderator odnosno clan na krstarica site-u. Ovdje ako iko pretjeruje to su ovi ekstremisti koji nekakve gluposti pisu poput onih slika nekakvih svinja i sl. To da nije smijesno bilo bi zalostno, moj jomini. :)

U ostalom, ja da sam toliko pretjerivao i vrijedjao, ja ne bih bio clan ovdje vec dvije godine. Sjecaju se mnogi mene sa podforuma RELIGIJE, gdje sam dokazao onima koji su napadali islam da su u zabludi svojoj i da se tesko mogu iz nje izvuci i zato su me vrijedjali, pa su admins morali da izbrisu taj podforum, a mene nisu banovali jer ja nisam vrijedjao, samo istinu govorio na koju su vecina ostali nijemi. ;)
 
Zarathustra:
@Abdi

Imaš dobar smisao za humor, nije za džaba cela bivša Juga pričala viceve o vama ! ;)

A o Perici ? I da ne nabrajam. :D

Pri tome si zaboravio da je pisano u citankama sve najgore o muslimanima ili Bosnjacima, kao: Juso pere samo nos... dok u istoj prici ili pjesmi uzdize u nebesa nekoga ko nema bosnjacko-muslimansko ime.

Dakle, otuda i ti vicevi. A iste viceve su najvise izmisljali Bosnjaci, muslimani. :)

A prije svega, tema nije o vicevima i tvojim nepromisljenim komentarima na kojima se uvijek izvalis, vec o onome sto je pisalo na prvom postu ove teme. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top