sta se toliko lozite oko tog kosova?!

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
shta, sad svi kao - ne damo kosovo!!!
kosovo je srpsko!!!
pa umesto da lepimo plakate po bg-u bolje bi bilo da gledamo kako cemo i shta cemo, jer moramo se pomiritio da je kosovo odavno izgubljeno i da trebamo da budemo srecni i ako dobijemo jedan mali gradic kosova...

kako mi mozemo da trazimo neshto, ako se albanci (koji su vecinsko stanovnishtvo, ima ih valjda 98%) ne slazu sa tim... pa ono su tamo, oni se pitaju...
 
ako si nam rekao brate!!!!!!!!
svi kosovo ono kosovo ovo,ma kakvo kosovo...
smil42e4cd7e8cf3c.gif
 
Бандо јудео-комунистичка да ти објасни националиста нешто....пази на Корзици имаш 90%жабара који мрзе Француску али не могу ништа,сети се Баскије,а сети се и Републике Српске Крајине која је била и заштићена зона УН,тамо је исто било 99% Српског становништва...друго немој да постављаш овако глупе теме,јер данас је потребно Српско јединство,треће ако се не дај Боже прогласи независност Косова свако ко је Србин устаће и кренуће у ослобођење окупираног Косова....због таквих као што си ти дошли смоп овде где смо,боли вас ***** колика је Србија и шта ћемо изгубити само да имате кеша и да уђемо у некакву Европу......тужно је то када неко нема национални идентитет....има једна песма-
КОМУЊАРЕ КОМУЊАРЕ ВИ ВОЛИТЕ САМО ПАРЕ....
 
absonic:
shta, sad svi kao - ne damo kosovo!!!
kosovo je srpsko!!!
pa umesto da lepimo plakate po bg-u bolje bi bilo da gledamo kako cemo i shta cemo, jer moramo se pomiritio da je kosovo odavno izgubljeno i da trebamo da budemo srecni i ako dobijemo jedan mali gradic kosova...

kako mi mozemo da trazimo neshto, ako se albanci (koji su vecinsko stanovnishtvo, ima ih valjda 98%) ne slazu sa tim... pa ono su tamo, oni se pitaju...
Албанаца нема 98 % већ 80%, а има их 80% захваљујући Тадићу
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma Kosovo su prodali Srbi koji su Siptarima prodali svoja imanja za GOMILE para i pobegli kao ******! I ja sa tim nemam nista. Da je svako branio svoje danas ne bi smo doziveli ovo sto smo doziveli.
Pitanje Kosova moze NEKAKO da se resi samo HLADNE glave.
Лупаш, Косово и Метохију је продао Београд за пар Ајвара
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma Kosovo su prodali Srbi koji su Siptarima prodali svoja imanja za GOMILE para i pobegli kao ******! I ja sa tim nemam nista. Da je svako branio svoje danas ne bi smo doziveli ovo sto smo doziveli.
Pitanje Kosova moze NEKAKO da se resi samo HLADNE glave.

Kosovo je prodala komunisticka bagra posle, a i za vreme, II sv. rata, i copavi zagorac, naseljavanjem albanaca iz albanije, zabranom povratka Srbima, uvodjenjem autonomije itd..

Srbi su poceli da prodaju svoja imanja siptarima kad dole nije vise bilo bezbedno za njih i da bi sacuvali zivu glavu, nisu mogli protiv onoliko divljih siptara.
Ovo poslednje je apsolutno tacno, ali potrebne su jos neke stvari.
 
BL...ne lupaj! Znam ja mnogo bolje nego ti ko je prodao Kosovo.Od tiha pra su se pravile ne kuce...nego VILE po nekim delovima Srbije.
Obodji malo Kraljevo,Krusevac...pa se malo raspitaj kod starosedelaca...shta je i kako je.
U KVu ima citavo naselje od oko 20 000 ljudi koje se zove Mala Albanija. Svi su prodali kuce 60-70 tih godina na Kosovu za stotine hiljada maraka...i izgradili dvorce.
Mucenici su samo oni koji su ostali dole...ona shaka jada.
 
PLESsitnihDEMONA:
BL...ne lupaj! Znam ja mnogo bolje nego ti ko je prodao Kosovo.Od tiha pra su se pravile ne kuce...nego VILE po nekim delovima Srbije.
Obodji malo Kraljevo,Krusevac...pa se malo raspitaj kod starosedelaca...shta je i kako je.
U KVu ima citavo naselje od oko 20 000 ljudi koje se zove Mala Albanija. Svi su prodali kuce 60-70 tih godina na Kosovu za stotine hiljada maraka...i izgradili dvorce.
Mucenici su samo oni koji su ostali dole...ona shaka jada.
Немој да лупаш ја сам са КиМ пореклом, више сам тамо него у Србској, био сам у краљеву, ти дворци су једноспратне кућице, немој да лупаш, а ко је теби крив што ниси у стању да зарадиш
 
Бл:
Немој да лупаш ја сам са КиМ пореклом, више сам тамо него у Србској, био сам у краљеву, ти дворци су једноспратне кућице, немој да лупаш, а ко је теби крив што ниси у стању да зарадиш
:lol: :lol: :lol:
Pa nisam ni sumnjao da si sa tog KiMa...:lol:
Tvoj nachin misljenja se bas uklapa u taj kalup. Samo ne znam da li srPski pricas sa shiptraskim naglaskom?
Pa sigurno bih mogao da zaradim da sam imao 10 ari semlje na Kosovu...danas bih imao pa brat bratu...100 000 evra u keshu.
Bash steta za mene,sto mi niko nije sa Kosova. :-( Bio bih bogat covek. Izdaja se vrlo isplati...posebno ako sebe predstavis kao zrtvu (sa milion evra u dzepu).
 
PLESsitnihDEMONA:
:lol: :lol: :lol:
Pa nisam ni sumnjao da si sa tog KiMa...:lol:
Tvoj nachin misljenja se bas uklapa u taj kalup. Samo ne znam da li srPski pricas sa shiptraskim naglaskom?
Pa sigurno bih mogao da zaradim da sam imao 10 ari semlje na Kosovu...danas bih imao pa brat bratu...100 000 evra u keshu.
Bash steta za mene,sto mi niko nije sa Kosova. :-( Bio bih bogat covek. Izdaja se vrlo isplati...posebno ako sebe predstavis kao zrtvu (sa milion evra u dzepu).
Ти би био будала и сиромах и да си из Царске куће, јер си злурад
 
Lozenje ili ne Kosovo i Metohija nije samo parce radioaktivne zemlje za Srbe i Srbiju.I dalje ima dosta onih koji nisu zaboravili pod komunizmom sta ta zemlja znaci ovom narodu.Bez ikakve namere da vredjam nekog pripadnika svog naroda hocu da naglasim da je to parce zemlje nosilac nase duhovnosti,identiteta i samog Srpskog bica.Ko hoce neka prihvati a ko nece ne mora,svako ima prava na svoje misljenje a ovo je moje.Sta raditi po pitanju KiM to vec treba da bude stvar dogovora,ako je moguce,izmedju nasih politickih stranaka.
 
Бл:
Ти би био будала и сиромах и да си из Царске куће, јер си злурад
Pa nisam bas zlurad. Evo recimo ti si mi bas onako...gotivan...ponekad. Bas me nasmejes. Reklo bi se da nisi zlurad,ali si zanesenjak.
A to da sam iz Carske kuce...pa...ne bih sad o tome.Ima tu nesto...jako znacajno.Ali je nebitno totalno za siri krug ljudi. ;-)
 
vecavestica:
Bl nije on zlurad.
To što si se nakostrešio je znak da je ipak MALO i u pravu.
Па како да се човек не накостреши на једну одређену количину глупости изнесених на овоме месту, ја стварно немогу да слушам лажи од људи који нису прошли КиМ-ом, а криво им ако неко има пара СРБИЈА ЈЕ СРБСКА , СРБИН ОДАКЛЕ ГОД ДА ЈЕСТЕ ИМА ПРАВО ДА У СРБИЈИ ЖИВИ А АКО ХОЋЕ И ХОТЕЛ ДА НАПРАВИ
 
vecavestica:
Bl nije on zlurad.
To što si se nakostrešio je znak da je ipak MALO i u pravu.
Fala ti Veco vestice...od srca ti fala! :D
Jeste da ponekad prenaglim ...ali ne mislim nista lose. I ja sam Srbin i nacionalista sam i najvise na svetu bih voleo da Srbija moze da bude nova Svedska,ali...
Srbi kucaju na pogresna vrata i stalno ponavljaju istu gresku,a to me uzasno nervira i izbacuje iz takta. Kao narod licimo na blago retardirano dete.
 
Бл:
Па како да се човек не накостреши на једну одређену количину глупости изнесених на овоме месту, ја стварно немогу да слушам лажи од људи који нису прошли КиМ-ом, а криво им ако неко има пара СРБИЈА ЈЕ СРБСКА , СРБИН ОДАКЛЕ ГОД ДА ЈЕСТЕ ИМА ПРАВО ДА У СРБИЈИ ЖИВИ А АКО ХОЋЕ И ХОТЕЛ ДА НАПРАВИ
Bl,sada preteruješ.Nisu gluposti.Momak niti laže niti izmišlja.Opšte je poznata stvar da su mnogi Srbi sa Kosova prodavali i svoje šupe za silne pare i napuštali Kosovo.
p.s.
PLES nije rekao da neko nema pravo da napravi veliku kuću ili ako baš hoćeš i hotel već je samo rekao na koji naćin se došlo do tih para.Koliko ja znam ima neke istine u tome.
 
vecavestica:
Bl,sada preteruješ.Nisu gluposti.Momak niti laže niti izmišlja.Opšte je poznata stvar da su mnogi Srbi sa Kosova prodavali i svoje šupe za silne pare i napuštali Kosovo.
p.s.
PLES nije rekao da neko nema pravo da napravi veliku kuću ili ako baš hoćeš i hotel već je samo rekao na koji naćin se došlo do tih para.Koliko ja znam ima neke istine u tome.
Ма дај то су лажи, један Србин продао за велике паре кућу уз претњу силовањем и убијањем фамилије и ви дигли хајку.
Срамите се предака СРБСКИХ како можете лагати тако
 
PLESsitnihDEMONA:
Fala ti Veco vestice...od srca ti fala! :D
Jeste da ponekad prenaglim ...ali ne mislim nista lose. I ja sam Srbin i nacionalista sam i najvise na svetu bih voleo da Srbija moze da bude nova Svedska,ali...
Srbi kucaju na pogresna vrata i stalno ponavljaju istu gresku,a to me uzasno nervira i izbacuje iz takta. Kao narod licimo na blago retardirano dete.
PLES ok si ti momak.
 

Back
Top