Kada padne prvi sneg ...

Neva

Poznat
Poruka
7.358
Neke moje sugradjane će ova priča nasmejati , neke rastužiti , ali ja smatram da svi treba da stavimo prst na celo !
Dakle , pao je i taj sneg ! Ipak, ja sam bila na granici plača kad sam videla sledeću situaciju.
Bulevar neočišćen, predjemo most takodje neočišćen , stignemo u Kamenicu koja je blokirana ! Milicija reguliše ili bolje rečeno, zaustavlja saobraćaj , jer se dalje ne može od šlepera koji su se zaglavili na usponu . Jadni vozači čupaju to malo kose na glavi ...
Autobusi su svi opozvani , tj. svi su prestali da voze i stoje iza tih istih šlepera i čekaju ...
Ljudi su krenuli peške , ko za Ledince , ko za Beočin i dalje ...
Po rečima nadležnih organa , služba za čišćenje ne odgovara i javlja im se samo sekretarica ! Jednom rečju - bojkot !
Ne bih volela da se ovo pretvori u političku temu , već samo da posmatramo ovo sa neke ljudske strane !
Ne znam kakvo će osvanuti jutro ....
 
sigurno si milion puta cula cuvenu recenicu na dnevniku.... "Zima je opet iznenadila putare......" :shock:

alo bre! kako iznenadila! kao nisu ocekivali zimu, mislili su da sad ide leto!!!! :shock:

bio sam danas malo napolju jedva sam presao par km bulevarom cara lazara.
ovo je prva godina da prvi sneg ne overavam nocnim klizanjem kroz semafore....jednostavno, preopasno je i prakticno nemoguce.... :shock:
 
Ovo nije ni PRVA a boga mi ni POSLEDNJA godina da se tako nešto dešava.
Čiste : 1. Centar - Auto put - Venac
2. Regionalni put NS-Bačka Palanka , NS-BGD stari put
3. Glavni bulevari i ulice

E sad mi znamo da je loše u gradu jer recimo "moja ulica" nije očišćena ali ja sam sinoć putovao iz Subotica za NS i sve je bilo očišćeno, kada sam skrenuo za NS ... katastrofa.
 
venac je juce bio neprohodan za sva vozila, milicija je zaustavila saobracaj :(

ma ni bulevari se ne ciste, ja sam se od telepa do centra i nazad vozio punih 40 minuta> a isao sam samo ulicama gde voze autobusi, jer navodno, te rute se prve ciste. u vecernjem dnevniku je bilo i pored onog uobicajenog "koga je zima iznenadila??? :) " i upozorenje "da se bez preke potrebe ne ide na put!" :) :) :)

nevo, bar u ns ti je lakse da stignes, uzmi samo sanke pa niz najveci tobogan/ kako su ga deca zvala dok je bio porusen :)/ i vici
CUVVVVVVVVVAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ :)
 
DOKONI UM:
Ovo nije ni PRVA a boga mi ni POSLEDNJA godina da se tako nešto dešava.
Čiste : 1. Centar - Auto put - Venac
2. Regionalni put NS-Bačka Palanka , NS-BGD stari put
3. Glavni bulevari i ulice

E sad mi znamo da je loše u gradu jer recimo "moja ulica" nije očišćena ali ja sam sinoć putovao iz Subotica za NS i sve je bilo očišćeno, kada sam skrenuo za NS ... katastrofa, pa si morao kontraband - robu, sa subotičkog buvljaka da nosiš NA KRKAČE, do ulaznih vrata svoje garaže - magacina ?!? :shock:
:lol: !!!
 
Ma neeee....:confused:
ostavio sma ti na skeli : Čizme kaljače, Šofersku bundu, Rukavice radničke kom 2 i "kapu sa vratom" dakle sve što si poručio i što ti je moj ađutant kupio na buvljaku...
:lol:
Ništa ne brini... i pomeri se s mesta ...:idea:
 
DOKONI UM:
Ma neeee....:confused:
ostavio sma ti na skeli : Čizme kaljače, Šofersku bundu, Rukavice radničke kom 2 i "kapu sa vratom" dakle sve što si poručio i što ti je moj ađutant kupio na buvljaku...
:lol:
Ništa ne brini... i pomeri se s mesta ...:idea:
Nisam lud, pa da padnem u tvoj švercerski kamion, a ti PROVERENO, ne valjaš RASTRESITU robu !!! :lol:
 
Kada paden prvi sneeeg,
Kada paaaaaadne prvi sneg.
Ja upregnem konja 2, 2 vatrena sokola,
Pa se sankam noc i dan....
Ja upregnem konja 2, 2 vatrena sokola,
Pa se sankam noc i dan....

Mnogo zena stetnem tad,
Mnogo zeeeeeena sretnem tad,
Svakoj blagi osmeh dam, dal' je poznam ili ne,
Ni jednoj se ne-ru-gaaaam,
Svakoj blagi osmeh dam, dal' je poznam ili ne,
Ni jednoj se ne ru gaaam!

:D :D :D
 
Pa , cak i da je tako , ne secam se da je predhodniih godina bilo bolje ! U nekim zemljama je to nezamislivo , jer bi " letele glave " ! Nama bi mozda pomogla jedino neka sicusna atoska bombica, pa bismo , valjda , bili pametniji i savesniji !
 
Eh kad mi je mama pricala kad je bila u CG... U tazbini.

I ode jedan dan u Titograd i vrati se tek kasno popodne, a kaze joj SVEKAR :lol: , "pa gde si do sada, mogli smo umreti od zedji?"

A ona kaze, "pa sto niste otisli kod komsija po vode (nisu imali svoj bunar,nego tek kod komsije)?"

A on "Aaa je li to ljepo vidjeti, da ja (musko) idem po vode???"


Haha, eto tako da ko me je pravio jos sam ja i dobar.
 

Back
Top