Richard Clayderman

bas je ok. imam samo jedan cd, neku kompilaciju, keva nabavila od prijatelja, svidja mi se......mozda uzmem jos neki...... ako te zanimaju informacije tipa - biografija, diskografija, sve mozes da nadjes preko google-a.....
 
Woman in love,najaca stvar ,super mu je muzika, ona laganica bas za pred spavanje ono ilti kad si umoran!
I ja nemam pojma nista o njemu, a imam 10ak njegovih pesama, pa ako neko nesto zna bilo sta o njemu neka napise.poz
 
Francuski pijanista, `53. godiste. Uglavnom je izdavao kompilacije sa izvodjenjem vec poznatih melodija. Popularizovao klasicnu muziku i tako prodao velike tiraze. Imam neki njegov cd i u svakom slucaju, lepa muzika i veoma prijatna za slusanje.
 
Ja sam veliki ljubitelj Claydermana. Imam mp3 sa skoro svim njegovim kompozicijam. Najvise mi se dopada Balada povr Adeline, tako mi i mobilni zvoni
Pokusavam da skinem sa neta i video snimak, al nesto mi ne ide od ruke
Volela bih da znam nesto o njemu al sve biografije pisu na engleskom a tu se vec manje snalazim. U svakom slucaju, puno vas pozdravljam i drago mi je sto ima jos pametnih ljudi koji slusaju ovako lepu muziku
 
Milena29:
Ja sam veliki ljubitelj Claydermana. Imam mp3 sa skoro svim njegovim kompozicijam. Najvise mi se dopada Balada povr Adeline, tako mi i mobilni zvoni
Pokusavam da skinem sa neta i video snimak, al nesto mi ne ide od ruke
Volela bih da znam nesto o njemu al sve biografije pisu na engleskom a tu se vec manje snalazim. U svakom slucaju, puno vas pozdravljam i drago mi je sto ima jos pametnih ljudi koji slusaju ovako lepu muziku

Bio bih zahvalan kada bih mogao da dodjem do diskografije Richarda Claydermana
www.neimarm@sezampro.yu
Pozdrav
 

Back
Top