Ime za osobu ženskog pola

teardrop

Aktivan član
Poruka
1.388
Žena, devojka, devojčica, ****, riba, ženka, dama, kokoška, ... Toliko sinonima za osobu ženskog pola. Pravite li razliku, kako "klasifikujete", kakvu osobu opisujete kojom reči? Sećam se reči jednog druga, opisuje mi dve devojke. Jednu naziva "****" i kaže da bi nju "otresao", a ova druga je "devojčica" i nju bi "mazio".
 
teardrop:
Žena, devojka, devojčica, ****, riba, ženka, dama, kokoška, ... Toliko sinonima za osobu ženskog pola. Pravite li razliku, kako "klasifikujete", kakvu osobu opisujete kojom reči? Sećam se reči jednog druga, opisuje mi dve devojke. Jednu naziva "****" i kaže da bi nju "otresao", a ova druga je "devojčica" i nju bi "mazio".

zena, devojka, riba, dama su mi OK...

riba se koristi za fizicke atribute. dama je pomalo kom-il-fo, pomalo zajedljivo... zena i devojka najnormalnije reci. tako je kod mene.

devojcica mi nekako zajebavacki. ne znam zasto...

pi.ch.ka (mislim da je to umesto ******) je ruzno.

zenka isto (vidi gore)

kokoska je pogrdan termin za glupacu i samo to. donekle ruzno (donekle, jer sta ako je stvarno glupa ko noc...?)

eto.
 
Odacu vam tajnu... To ide prema broju partnera sa kojima su bile.

znaci:

0 - zove je po imenu (i postuje je... oooo kako je postuje... ozenio bi je)
1 - mala (vec manje postovajna... ali dovoljno da je ozeni... ako je taj lik bio neki obican)
2 - riba (zenio bi je - samo - ako ima do 25 godina inace sluzi za zezanje... javno...)
3 - "devojcica" ili "ribiza" (e ovo vec sluzi samo za zezanje... nista ozbiljno...)
4 - loodica (isto)
5 - lujka (isto)
6 - looda (ne dirati - ko zna kakvu sidu ima... nista bez sida testa)
7 - loodetina (isto)
8 - koorwa (isto)
9 - koorwetina (isto)
10 - dro(p)lja (isto)
10 + ne zelite da znate... tu sad ima preko 40 reci u opticaju... sve bi ste zvezde videle... :wink: (naravno, ni ne gledamo ih)
 
e sad cu da se hvalim lol
mene decko zove "cudo moje najlepse" i sve tako nesto lepo.
bivsi muz me zvao maza(!) i kad je ljut japanska princeza.:lol:
na poslu me svi zovu devojcica, i jasno mi je da me ne shvataju ozbiljno, sto je u redu. jednog dana cu sve da ih iznenadim, stavicu kravatu i oni ce da kazu "wow kako je nasa sargarepica ozbiljan covek".i onda cu da budem jako vazna.
sad ozbiljno, ne podnosim nadimke, pogotovo te pogrdne.odvratno je.
 

Back
Top