Vi i Vas otac

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Da li ga i dalje cenite i postujete i kolika je njegova uloga u vasem zivotu?
Dali uhvatite poneka sebe u tome koliko licite na njega?

P.S. Svaka zenka koja odgovori na ovoj temi automatski mi ide na ignore listu :!:
 
Savrseno noralnih roditelja :shock:
Na balkanu, malo teze ce to ici.
Reci ti mene jel tebe cale ucio da budes musko, jel te prebio par puta onako krvnicki, ima li nesto sto ne mozes da mu oprostis ili je sve idealno kod tebe?
 
Nikog ja necu da istaknem i nije ovo nikakva anketa nego me samo interesuje kakvi su odnosi otac sin kod nekih drugih ljudi.
Eto zaista mi je drago za taj tvoj primer :)
Medjutim ima dosta njih koji nece ni hteti da napisu nesto na ovu temu :(
 
U pravu si cudni su putevi boziji, ali ja mislim da ipak vecina ljudi bez obzira na sve i na neka losa iskustva ipak i dalje vole i postuju svog oca.Krv nije voda.

ili mozda gresim :?
 
loop:
Da li ga i dalje cenite i postujete i kolika je njegova uloga u vasem zivotu?
Dali uhvatite poneka sebe u tome koliko licite na njega?

P.S. Svaka zenka koja odgovori na ovoj temi automatski mi ide na ignore listu :!:

Sto sam stariji, sve ga vise cenim i postujem jer sve bolje kapiram sve ono sto mi je godinama savetovao... Dugo vremena se nismo dobro slagali bas zbog toga sto smo dosta slicni, a ja sam bas hteo da mu pokazem da mogu sve my way.

Drago mi je kada primetim neke njegove osobine kod sebe, ali isto tako bih za neke mogao sam sebi da razbijem glavu o zid.

P.S. Svaka cast na temi.
 
loop:
Da li ga i dalje cenite i postujete i kolika je njegova uloga u vasem zivotu?
Dali uhvatite poneka sebe u tome koliko licite na njega?

P.S. Svaka ZENKA koja odgovori na ovoj temi automatski mi ide na ignore listu :!:

Prvo, ne vidim cemu nipodastavanje zenskog pola, a drugo, zasto mislis da devojke nemaju iste ako ne i vece probleme s ocevima od mladica. Samo toliko
 
Fenomenalan covek. Izuzetno miran, jako posvecen porodici.
Prepoznao je moj talenat za muziku i kupio mi prvu gitaru kada sam imao 6 godina.
Zahvaljujuci njemu i njegovom poslu video sam mnogo toga sto se moze videti kroz auto sport, sto je za mene davno predstavljalo veliku satisfakciju. Idilicni odnosi u svemu generalno.
 
Наравно да га поштујем. Примећујем неке његове особине код себе. На већину сам некако поносан...али има неких које не могу да смислим...поготово кад их приметим на себи. Пре је тога било више па сам се трудио да будем другачији...сада не...некако га боље капирам...готово да желим да имамо више сличности.

Добра тема.
 
Ljuba82:
Наравно да га поштујем. Примећујем неке његове особине код себе. На већину сам некако поносан...али има неких које не могу да смислим...поготово кад их приметим на себи. Пре је тога било више па сам се трудио да будем другачији...сада не...некако га боље капирам...готово да желим да имамо више сличности.

Добра тема.

Sram te bilo, prepisujes... :lol: :lol: :lol:
 
Lord of Chaos:
Sram te bilo, prepisujes... :lol: :lol: :lol:

:shock: :shock: :shock: Јбт невероватно...малтене од речи до речи...поготово оно...добра тема. Да ми ниси брат човече??? Или ми је ћале шврљао мало у младости...:):wink:

Веровао или не...текстове сам само овлаш прочитао...види се да се и другачије изражавамо...али јбт...не могу да се начудим...
 
loop:
Da li ga i dalje cenite i postujete i kolika je njegova uloga u vasem zivotu?
Dali uhvatite poneka sebe u tome koliko licite na njega?

P.S. Svaka zenka koja odgovori na ovoj temi automatski mi ide na ignore listu :!:

Moj odnos prema ocu nije se promenio godinama. I dalje se verbalno prepucavamo, nadmudrujemo, nekad čak i posvađamo Interesantno je koliko se nekad namerno ne razumemo i inatimo. Naravno da ga poštujem, ali ja sam od one dece od kojih roditelji ponekad traže i savet. Nikad nisam imao ograničenje u pogedu satnice dolaska kući, nije nikad ulazio u moje lične stvari, ali me je driblao da budem istrajan.
On je eks sportista, od njega sam nasledio neke talente i zahvaljući njemu stekao dobre navike.
Ne ličimo, osim što imamo iste prste na rukama, ali identične i, možda, temperament. Nas dvojica smo uvek bili premalo zajedno..
 
Ljuba82:
:shock: :shock: :shock: Јбт невероватно...малтене од речи до речи...поготово оно...добра тема. Да ми ниси брат човече??? Или ми је ћале шврљао мало у младости...:):wink:

Веровао или не...текстове сам само овлаш прочитао...види се да се и другачије изражавамо...али јбт...не могу да се начудим...

Da krenem dalje sa shalom o caletu, niko ne bi razumeo, zato bolje da cutim (you owe me one)... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top