MOTO_GP 3

ndjordje91

Ističe se
Poruka
2.675
Imam neki problem a,kako sad to ubacim igricu u CD-ROM.I on mi ucita.I moram prvo da instaliram ALKOHOL,PA_Anti blaxx tako nesto pa ja mislim WINRAR....???
Evo kako glasi pitanje,pa vidite da mi pomognete:

1. Instalirati WinRar (ukoliko ga nemate instaliranog)
2. Raspakovati sa winrar-om sve fajlove na hard disk
3. Instalirati Alcohol 120% (ukoliko ga nemate instaliranog)
4. My Computer -----> Novi DVD-Drive (taj koji vam se pojavio nakon instaliranja Alcohola) ----> Desni Klik ----> Mount Image---> Naci Fajl ccd-mgp3.mds (taj fajl je u foldredu gde ste raspakovali rarove) nakon toga instalirati Igru
5. Instalirati antiblaxx116 i posle ga krekovati
6. Otvoriti Anti-Blaxx
7. Desnim klikom na cd koji vam se nalazi dole u startup pored sata pa na settings
8. U protection izabrati SecuRom 7
9. A u Game: izabrati motogp.exe (to se nalazi u folderu gde ste instalirali igru) onda idite na close
10. Desni klik na cd koji se nalazi u startup pored sata pa na Run game i tada ce vam se pokrenuti igra

IGRA RADI 100% PROVERENO!!!


Tako pise na CD....Vi procitajte i kazitemi......Kako ste vi to uradili....??????
Molim vas...???
 
Imam neki problem a,kako sad to ubacim igricu u CD-ROM.I on mi ucita.I moram prvo da instaliram ALKOHOL,PA_Anti blaxx tako nesto pa ja mislim WINRAR....???
Evo kako glasi pitanje,pa vidite da mi pomognete:

1. Instalirati WinRar (ukoliko ga nemate instaliranog)
2. Raspakovati sa winrar-om sve fajlove na hard disk
3. Instalirati Alcohol 120% (ukoliko ga nemate instaliranog)
4. My Computer -----> Novi DVD-Drive (taj koji vam se pojavio nakon instaliranja Alcohola) ----> Desni Klik ----> Mount Image---> Naci Fajl ccd-mgp3.mds (taj fajl je u foldredu gde ste raspakovali rarove) nakon toga instalirati Igru
5. Instalirati antiblaxx116 i posle ga krekovati
6. Otvoriti Anti-Blaxx
7. Desnim klikom na cd koji vam se nalazi dole u startup pored sata pa na settings
8. U protection izabrati SecuRom 7
9. A u Game: izabrati motogp.exe (to se nalazi u folderu gde ste instalirali igru) onda idite na close
10. Desni klik na cd koji se nalazi u startup pored sata pa na Run game i tada ce vam se pokrenuti igra

IGRA RADI 100% PROVERENO!!!


Tako pise na CD....Vi procitajte i kazitemi......Kako ste vi to uradili....??????
Molim vas...???
 
Zasto ponavljas postove.Ovaj pod forum je totalno propao,DabaMANa nema,Sizifa nema,svako pise sta zeli.Ljudi dajte malo se sredite.Gde su ovi administratori.Zahtevam da se DabaMAN javi.
 

Back
Top