Sve se sazna

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
kako se to sazna ko je varao i koliko puta
da li znate koga u komsiluku koje varao i kako ste to saznali
da li ste se tu omrsili
samo pitam

pa kazu

"Evo sta kazu strucnjaci o tome!


Nije dokazano da su u direktnoj vezi geni i preljuba, ali postoji genska koncentracija hormona koja praktično vlada organizmom. Za vanbračne izlete, sem nasleđenih hormona, bitna je društvena sredina i ono što se ponese iz roditeljskog doma, smatra poznati seksolog, ginekolog i androlog dr Savo Bojović.

Kako su varale boginje

Preljuba, to slatko zabranjeno voće, postoji otkako je sveta i veka. Karakteristična je za sve narode i kulture, pa čak i bogove. Grčke pogotovo, jer sve što je ljudsko njima nije bilo strano, pa je tako i sa vanbračnim avanturama. Tumači antičkih knjiga potvrđuju da je takve sklonosti imala upravo lepa i zavodljiva Afrodita. Svemoćni Zevs joj je za supruga podario svog hromog i ne tako dopadljivog sina Hefesta, boga vulkana, vatre i kovačke veštine. Afrodita se spanđala sa nabildovanim i lepo građenim Aresom, bogom rata, pa je muž rogonja - Hefest tobože otišao na "službeni put" i uz pomoć lukavstva uhvatio u prevari svoju lepu i božanstvenu suprugu....."

da sad ne tupim dalje
 
Naš kućni prijatelj je čovek koji vara svoju ženu već čitavih 30 godina koliko su u braku ... svi znaju sem nje ... ona jednostavno NEĆE da zna .....

I moje mišljenje je da se stav o (ne)verstvu vuče iz domaćeg vaspitanja i uopšte porodice, ali nije isključeno da sve to ima neki dublji genetski kod.
 
Dve godine sam lechio jednog pacijenta od prevare partnera...Da skratim prichu.Njih dvoje su se mnogo voleli.Ona je chesto u kucne posete dovodila svoje najboje drugarice....Elem desilo se sledece:
--Ona otishla zajednickim kolima na put preko vikenda (bio petak)...Na putu joj se pokvare kola i ona se vrati kuci,gde u krevetu zatekne svog supruga sa svojom najboljom drugaricom...
--ON JE NJU UBEDIO DA TO NIJE ON I DA JE POGRESHILA STAN..Koliko god ovo zvuchilo bez veze ilibanalno ,kako je to moguce?
--Poshto sam svedok pacijenata u mojo ordinaciji i dalje se pitam gde su granice...
 
Naravno da se sve sazna. Kad tad. Mog bivseg je videla moja drugarica sa drugom, da bi on poricao,"nije ucinilo joj se, ma pusti je ljubomorna je, ma nisam to bio ja, ona lupa, ona nas mrzi, pa onda mrzi tebe..."
 
evi:
Naravno da se sve sazna. Kad tad. Mog bivseg je videla moja drugarica sa drugom, da bi on poricao,"nije ucinilo joj se, ma pusti je ljubomorna je, ma nisam to bio ja, ona lupa, ona nas mrzi, pa onda mrzi tebe..."
Ta prica je vec postala klishe.Cula sam je vishe puta!
Zalosno!
 
evi:
Naravno da se sve sazna. Kad tad. Mog bivseg je videla moja drugarica sa drugom, da bi on poricao,"nije ucinilo joj se, ma pusti je ljubomorna je, ma nisam to bio ja, ona lupa, ona nas mrzi, pa onda mrzi tebe..."
Nikad mi nece biti jasno – ako imaju muda da varaju, koji su im motivi da prevaru poricu kad su ocigledno otkriveni? Da li im partner mozda “mnogo znaci”? Licemerje krajnje….
 
Psihologue:
Dve godine sam lechio jednog pacijenta od prevare partnera...Da skratim prichu.Njih dvoje su se mnogo voleli.Ona je chesto u kucne posete dovodila svoje najboje drugarice....Elem desilo se sledece:
--Ona otishla zajednickim kolima na put preko vikenda (bio petak)...Na putu joj se pokvare kola i ona se vrati kuci,gde u krevetu zatekne svog supruga sa svojom najboljom drugaricom...
--ON JE NJU UBEDIO DA TO NIJE ON I DA JE POGRESHILA STAN..Koliko god ovo zvuchilo bez veze ili banalno ,kako je to moguce?
--Poshto sam svedok pacijenata u mojo ordinaciji i dalje se pitam gde su granice...
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ne mogu dovoljno da se načudim ovome:shock:
Ali ipak je malo i smešno:lol:
 
Psihologue:
Dve godine sam lechio jednog pacijenta od prevare partnera...Da skratim prichu.Njih dvoje su se mnogo voleli.Ona je chesto u kucne posete dovodila svoje najboje drugarice....Elem desilo se sledece:
--Ona otishla zajednickim kolima na put preko vikenda (bio petak)...Na putu joj se pokvare kola i ona se vrati kuci,gde u krevetu zatekne svog supruga sa svojom najboljom drugaricom...
--ON JE NJU UBEDIO DA TO NIJE ON I DA JE POGRESHILA STAN..Koliko god ovo zvuchilo bez veze ilibanalno ,kako je to moguce?
--Poshto sam svedok pacijenata u mojo ordinaciji i dalje se pitam gde su granice...


Ovo je fenomenalan primer ... ''obožavam'' takve muškarce :)
''Obožavam'' rečenicu ''Da li ti više veruješ svojim očima, nego meni?''
 
NatasaNatasa:
Ovo je fenomenalan primer ... obožavam takve muškarce :)
Obožavam rečenicu ''Da li ti više veruješ svojim očima, nego meni?''
Ju, kako obožavaš:shock: Fuj su:x
Da, znam sad ćete reći pa kad je žena glupa ko joj kriv:roll: Ali svejedno, uvek mi je odvratno kad vidim da neko jači tuče slabijeg, da se neko bogat folira pred siromašnim; da se neko ruga invalidu i sl... E, pa tako mi je fuj i ovo. I nije to baš uvek odlika inteligencije; više hrabrosti da se suočiš sa istinom, snage da podneseš istinu:?
U pravu je bejbica - svako veruje u ono što želi da veruje:-(
 
U stvari, zbog tog smajlija mi se činilo da si ozbiljna... Ali dobro, lakše mi je sad:wink:
A najveći fazon je što ima žena koje vole kad druga žena ispadne glupa:roll: :x I onda još kažu - ko joj je kriv...:evil:
 
Ja se ne slazem da se sve sazna!
Jedino ako varas i oces da ova druga strana sazna da je varas,radices to tako da bude ocigledno i da ako te neko i sretne negde odmah zna da ti radis kao nesto sto ne treba.
Ako neces da se sazna,pa valjda ces ukljucis mozak i smislis sta izgleda Ok a sta odmah vec pokazuje da si u nedozvoljenoj radnji :lol:
Izuzeci su oni sto se zalude sa onim sa kojim varaju partnera,pa ne razmisljaju nego samo srljaju,ali tu vec nema pomoci da se ne sazna...
 
Da, ja se zakačila za druge postove, pa nisam ni odgovorila na temu.
I ja znam da se ne sazna sve... Ono malo što se sazna, mislimo - aha, ne može proći nekažnjeno, a ustvari za većinu stvari se nikada nije ni saznalo. Samo što čim se nije saznalo, kao da se nije ni desilo.
 
mackica ns:
Da, ja se zakačila za druge postove, pa nisam ni odgovorila na temu.
I ja znam da se ne sazna sve... Ono malo što se sazna, mislimo - aha, ne može proći nekažnjeno, a ustvari za većinu stvari se nikada nije ni saznalo. Samo što čim se nije saznalo, kao da se nije ni desilo.


Da da mackice, sve se sazna, zato kad budes 'tela da prevaris muza samnom-pamet u glavu!!! Moracemo oprezno!!! :lol: :) :p
 
Just Me:
Ja se ne slazem da se sve sazna!
Jedino ako varas i oces da ova druga strana sazna da je varas,radices to tako da bude ocigledno i da ako te neko i sretne negde odmah zna da ti radis kao nesto sto ne treba.
Ako neces da se sazna,pa valjda ces ukljucis mozak i smislis sta izgleda Ok a sta odmah vec pokazuje da si u nedozvoljenoj radnji :lol:
Izuzeci su oni sto se zalude sa onim sa kojim varaju partnera,pa ne razmisljaju nego samo srljaju,ali tu vec nema pomoci da se ne sazna...


Nije stvar u tome neog kada prodje malo vremena, ljudi se osmele, i opuste, i ne mogu vise da se kontrolisu i sve mislie nece niko primetiti, licno sam doziveo... :( a ono kad pola ljudi skonta oko tebe i sam je dovoljno jednom da krene prica i ....
 

Back
Top