rezervat na klonovi

gurbet

Primećen član
Poruka
526
nešta gleam ove štos osuli paljbu po nami klonovi.te nemoš d bidneš klon te nemoš bidneš ne vidiv te oni ugroziti od klonovi.a ne svataju das mo i mi ne čija deca.i mi imamo pravo na sreću.to što smo napraviti neznači das sad trebau da nas umoru
e sad jas sm napravijo ovu temu di mož svaki klon da dođe opušćeno d priča sas kolegu a mož i d se svađa il ljubav d se izrodi štodane.sam nek nepitaju čiji je koji klon.oni štoj su ispravni imau sve druge teme i nemož d dođu ovdi.mogu samo da nas mrzu.jes to b bilo lepo al košto vidim odma će d dođe neki štoj ima sam taj jedan dosadni nik pa d nam pametuje
nek dođe i ona aljinca sam nek ne zaključaje
 
...svi junaci NICKom ponikoshe i u crnu zemlju pogledashe...
...ne budali kraljevicu Klone...(ovo je samo reklamni slogan) 8-)
hehehe, pa super je to ko ima vishe nikova.Kao automobili u garazi, pravi mali vozni park.Pa lepo sednesh i vozish jedan''laganice sportski nik'', pa drugi za forumsku saobracajnu guzvu...pa rekreativni biciklonik...itd...Sloboda klonovima! :lol:
 
i stam i nindze sad da radimo
haha.gif
 
Iako nisam bas siguran javljam se da budem pozitivan klon :)
Klon koji ce da bude blag i prijatan prema svima, koji ce da cini ljude da se lepo osecaju, pa ce i on tako da se oseca... malo ce da filozofira pa ce da shvati da je u stvari samo to vazno... hehe.. lol
Dobri klon sam ja.

radostan, srecan, zabavan, ispunjen toplinom.. trazim istinu u lepoti, umetnosti..

zar nije lepo?

ako jeste neka ostane tako.

Enjoy my dear friend, enjoy.. :)
 
pokusacu,al bas ce mi biti tesko da ne pametujem. jel pricas sam sa sobom na forumu? bas me zanima. to je inace bas zanimljivo. izbacis temu i onda odmah popunis stranu. verujem da je jako zabavno
 
na zdravlju su zlikovci...

tokom svog poravka na ovakvim mestima(oqpite se u krug da vi chicha pricha)...primetio sam da shto se struke tiche medicinari prednjache...dakle nema toliko ekonomista il profesora il nechega kao medicinara...bash zapanjujutje...ok nije zapanjujutje al je pomalo chudno...shta nam to govori o medicinskim radnicima?...usamljene dushe koje krstare virtualnim besputjima u potrazi za delitjem koji nedostaje...ah...asocijalni likovi koji utehu za svoje prazne zhivote pronalaze u marginalama virtualnog sveta meshajutji se u prelivajutji iz lika u lika iz oblika u oblik...ha...teshko je retji...al je chinjenica da ljudi u belim mantilima ima najvishe...
potraga za srodnom dushom...koja je to demagogija...najprostija zhvaka servirana iz svachijih ustiju...svi mi trazhimo srodnu dushu...valjda smo svi u neprestanoj potrazi za dushama koje su nam bliske...slichno kao potraga za sretjom...mislim koja potraga to je neshto shto svi zhelimo...ko josh ne zheli da nadje sebi srodnu dushu?...svakome nedostaje deo i svako se nada da taj deo u nekome drugome mozhe pronatji...ok nekome su taj deo samo genitalije...ok mozhda i vetjini...ono shto je chudno je da kad god bi mi neko ponudio dushu na ovakvome mestu ja sam je odbio na keca...ok i nije na forumu al drugde jeste...zashto?...nekako mi nikad nije bilo normalno da drugome gurash dushu pod nos...prepoznavanje nechega shto bi nazvali dushom ne mogu ostvariti kroz prazne rechi...to je shit sa tom nekom virtualnom romantikom il chime vetj...shto je sve to samo fora...kad pogledash iz nekog ugla otvoriti se i dati i primiti nechije emocije a sve preko rechi nije bash...u savrshenom...ok al je u savrshenom da neshto ke.njamo besciljno pichimo po smajlijima i kratkim doskochicama sve dok ne zavrshimo u plamenu pozhudeeee...aham to je ok...
klonovi...ta fascinantna mogutjnost da budesh neko ko si oduvek hteo biti...samo da chovek ulozhi malo truda i da malko uposli mashtu stvarno mozhe svashta da napravi na ovakvim mestima...dovoljno je samo da navodish podatke iz zhivota svojih prijatelja...a vamo van podataka u zhivotu mozhesh da ke.njash shta otjesh...recimo stavish nik joker i metish dzokera iz betmena u avatar i samo krenesh na neq sprdnju...odesh negde na net poqpish nekih viceva i nekih aforizama...skinesh par nekih komichnih karakatura i shzeem...imash svog avatara...mozhesh da projektujesh svaq frustraciju svaki komplex sve...super neshto...mozhesh da zavadish ljude mozhesh da ih muvash mozhesh da ih unishtish...recimo neko ti kazhe ime i prezime i adresu shatro da mu poshaljesh pismo...onda okrenesh fixni i kazhesh da ti taj neko recimo duguje pare...il da ti je silovo tjerq...il da je ostala trduna il neshto...fascinantno je da kad sam se pojavio na ovom forumu u prvih 20 pp-ova bilo je 5 nikova sa manje od 20 postova...valjda ljudi testiraju kao da vide ko si shta si...bolesno choveche...al ko shto reche piaf svakom svoj fetish...
 
Gusto..., ostadoh bez teksta. Jes' vala, sve stoji, ali moze se provaliti i necija dusa.
Nije neophodno da bude servirana. Vremenom se ulove segmenti po segmenti.
Mada, ko ovde ima zelju da lovi neciju dusu?
 
ima pacijenata koji nemaju preca posla............ili im je to opsesija - definitivno nadomestavanje nedostatka sopstvenog zivota - mrtvog mora
podseca me na one dokone babe sto presede ceo dan pored vrata gledajuci ko prolazi ko kod koga ide i kad izlazi hahhahaha
 
lajk aj sed...moje mishljenje je da trazhish srodnu dushu i dok krmeljav idesh zorom po lebac u prodavnicu...ali sada vetj ulazimo u nekakav chat...naravno da mozhe da se provali...evo shta sam ja provalio iz tvog posta...da si prochitala i kao ok al ko ima zhelje da lovi dushu...pa mislim ko nema jbte?

meni je npr ovo prvi put da chitam shta si napisala...a evo ti shta se da provaliti...dakle nismo se najbolje razumeli oko dushe...s obzirom da nisi davala komentar na temu vetj samo na moj post o dushama i netu mozhe se zakljuchiti da ti je do takvih nekih pricha...znachi mogu da okrenem razgovor na tu temu...da ne bi chatovali ja tju ti poshaljem pp...ajd dalje...profil kazhem 5 dana ovde 2 dana tamo...dakle verovatno si student pa kao vikendom qtji...to da nemash 30god recimo govori avatar poshto je taj neki svet epske fantastike blizhi mladim narashtajima...tj mediji su posle gospodara napravili od toga bum...ok i nightwisha i slichnih gluposti...dakle student nagadjam brucosh...postoji mogutjnost da nisi student kao mozhda negde radish pa vikendom qtji al ne verujem...mozhda imash neq vezu al i to ne verujem...zatim gledam svoja posla...hhhm gledash svoja posla ne bi se reklo s obzirom da npr na ovu temu nisi odgovorila vetj dala komentar na moj odgovor...gledam svoja posla bi bio neko ko eto tu dolazi chita i poneshto pishe al u principu ga zabole za sve...a ondak sam kliknuo teme koje si postavila i tu bi kraj daljem trudu...dosadno mi pa i nemam pametnija posla a sve teme su tako prazne i dosadneee...pojenta je da ja da ulozhim nekog truda mogu da te obeschastim...i to ne mislim da sam ja neshto preterano sposoban za obeschashtjavanje...vetj sam ubedjen da sa svojim skribomanskim tripom mogu lako da te recimo osvojim...da sad krenem da te mastim a na temu dushe i interneta mogu bash da delujem ubedljivo...josh recimo da sam ja zaista imao priliq da se zaljubim na netu i znam kako sve to u neq ruq izgleda...shto mi daje neq prednost...e sad zamisli da pored ovog nika imam i neki nik reeeecimo...pearless_shell il tako neshto...i da ulozhim narednih mesec dana u komunikaciju s tobom...te da ti svakodnevno shaljem mejlove u kojima pishem o svojim najdubljim osetjanjima mislima il chemu vetj...u principu da sam prochitao par ljubavnih romana s trafike mogu da ti serviram rechenice od kojih se jezhi kozha itd...e sad zamisli recimo da ovde dolazi neko ko je psiholog i ko poznaje ljude i njihove reakcije mnogo vishe od mene...a recimo uz to chita romantiq i poznaje epsq fantaziju il neshto nebinto shta...miiisliiiim lov na dushe mozhe da pochne...

kolko je meni dosadnooooo...
 
ej cao slobo volim te dosla sam kod tebe ovih dana davim ljude vishe

corava sam od kompa tj malo mi fokus popusti chini mi se

rashtimuju mi se ochi mozhda

jaoooooo zeka :)

random gaji zeke on je pametan ali ga nema. da li ga je neko video
nishlijska vezo de je on
 

Back
Top