Mastanja...

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
Citam nesto sad, pa mi pade na pamet! :lol:
Secate li se svog puberteta i trenutak kad ste u glavi pocinjali da formirate sliku o njemu ili njoj? Kako ste ih zamisljali?
Ja sam npr. uvek zamisljala da ce on biti umetnik, slikar ili pesnik, lud potpuno, neurotican, a da cu mu ja biti muza. :lol:
Doduse, na umetnike sam i danas osetljiva.:roll:

Kako je ta slika izgledala kod vas i koliko se vremenom menjala?:)
 
ja sam uvek zamišljala nekog nedefinisanog, nikada i nije imao fizičke karakteristike, al je bio frajer 8-) . i sada, kad mi "zafali koncentracije", zamislim istog, i svi srećni!
 
he..sad sam gledala mostove okruga medison...i scena gde njih dvoje, onako omatori, plesu u kuhinji..toliko erotike covece..prisnosti..divno..

e vishhhh..TO sam zamisljala...da nekog osecam tako..potpuno..bez reci..bez objasnjenja...spontano...nikad nesto neki lik...mislim fizicki:roll:

eeeeeee...davno je to bilo..a ja i dalje zelim u dlaku isto..neverovatno, zar ne:roll:
heheheheheh..mozda stvarno kasnim u razvoju:D
 
a projektovanje:mrgreen: u tome sam bila strucnjak...bilo je dovoljno da ima npr lepe zelene oci...i odmah je imao sve najpozotivnije osobine ovog sveta..jedno mesecdana:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bio je jedan kome je glavna prednost bio jedna motor i ...dobro mu stajala kozna jakna:mrgreen:
smuvali smo se a da pre toga nismo dve recenice razmenili..toliko je i trajalo:wink:
 
divlja u srcu:
Ja sam npr. uvek zamisljala da ce on biti umetnik, slikar ili pesnik, lud potpuno, neurotican, a da cu mu ja biti muza. :lol:
Doduse, na umetnike sam i danas osetljiva.:roll:

Isto i ja!Uvek kao neka umetnicka dusa,glumac,slikar,pesnik....Razumemo se bez reci...Mozda mi se nekad i posreci.... :wink:
 
joj i ja sam mastala o nekom umetniku....ali vise sam bila okrenuta muzici. valjda sto sam ja tada isla u muzicku, pa je i moj princ svirao...nesto....svakih par meseci sam zelela da to bude drugi instrument...ali je svejedno moram lepo da peva.....eh.....sto me podseti sad :-? :-? :-? :-? :-? :-?

al nisam omasila mnogo...i moj sadasnji svira.....qrcu:roll: :grin:
 
Secam se svog puberteta...ali mislim da sam sliku o njoj poceo da formiram kroz zenu samu, svaku sam zamisljao...od svake sam naucio nesto, ukrao nesto sto mi se svidja...sacuvao secanje...voleo, naucio da volim...naucio sta volim...
Sa vremenom se sve menja...ucim i dalje...ali mislim da je osecaj ispunjenog srca...ono sto zamisljam...
 
:lol: dobar topic! :P

da,i ja sam zamisljala da ce biti mrshav,plav,dugokos...neki nebulozni umetnik...pesnik...reziser...muzichar...ono-nalik-kurt-cobain/duff_iz_guns-a :lol:

sad...e,sad mi se svidjaju baye ala vlade divac,pa ti vidi... :mrgreen:

tempora mutant...a moja mashta nema veze sa zivotom :roll:
 
Јаооо..имам све забележено у дневнику! Кад сам имала 16 записала сам све како треба да изгледа тај будући, деца, кућа, пас, ауто....све до детаља!
Требало је да се удам око 27. , да имам 4 деце, да будем слободни уметник-сликар, да имам атеље у потковљу наше велике куће....и пса боб-тејла.
А он је требао да поседује следеће особине:
-да буде јако висок и витак, да има лепе неговане руке, да свира неки инструмент, да се бави спортом, да воли да пере посуђе, ДА НИКАДА НЕ НОСИ ПРУГАСТЕ ПИЏАМЕ, да зна да ради кућне послове и мушке и женске (бар као ја), да воли да чита и сходно томе да имамо велику библиотеку, да воли да се игра са децом....бла, бла... Е, да, у то време, са 16 година нисам подносила мушкарце са брадом и брковима....данас већ немам ништа против...
 
SINDI:
he..sad sam gledala mostove okruga medison...i scena gde njih dvoje, onako omatori, plesu u kuhinji..toliko erotike covece..prisnosti..divno..

e vishhhh..TO sam zamisljala...da nekog osecam tako..potpuno..bez reci..bez objasnjenja...spontano...nikad nesto neki lik...mislim fizicki:roll:

eeeeeee...davno je to bilo..a ja i dalje zelim u dlaku isto..neverovatno, zar ne:roll:
heheheheheh..mozda stvarno kasnim u razvoju:D

Nigde ti ne kasnis. Bas si tamo gde treba da budes:wink:
 
ajde reci Artinve - TI :P
jel bila vaka :arrow:
00001664_2_2.gif
M? :lol:



ja sam mislial ad je važno da bude pomalo genilajalan, ali ne previše jer ne bismo bili u dugoj vezi :roll:
Da, naravno, trebalo je da ima dugu kosu (kao Yahoo Serious :P ) ali sam uvek šetala ćelave? :?
E, onda je bilo važno da bude cool..
neko.gif
 

Back
Top