slave

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
o slavama....sve shto imate retji.....ja sad ne mogu da pishem jer....nisam u mogutjnosti....al pisatju....dajte neko zanimljivo isqstvo s neke slave....siguran sam da ima nekih pikanterija koje bi mogli podeliti s narodom....shta mislite o pihtijama....chorba samo nije techna....charobno....adidas slanina u qvanom qpusu il sarmi....neko pijanstvo koje je upamtjeno po?....socioloshki neki aspekt?....religijski? (bl ti nemoj da postujesh molim te....evo zabranjujem da postujesh na ovoj temi....svaki prekrshaj bitje sankcionisan....resistance is futile)....dajte neshto....shta slavite....u kojoj meri pratite nekakve protokole i slichno....

(Thunder) aaaaaaaa
I was caught
In the middle of a railroad track (Thunder) aaaaaaaaaaaaaa
I looked round
And I knew there was no turning back (Thunder) aaaaaaaaaaaa
My mind raced
And I thought what could I do (Thunder) aaaaaaaaaa
And I knew
There was no help, no help from you (Thunder) aaaaaaaaaaaaa

Sound of the drums
Beatin' in my heart
The thunder of guns
Tore me apart
You've been - thunderchak

thunderchaaaak uve been thunderchak na nanana thunderchak


tandrchak tandrchak....vre te no
 
I'm thinkin' about my anus
When ya gonna lick it, when ya gonna lick it
Yeah, I'm thinkin' about my anus
When ya gonna lick it, when ya gonna lick it
Yeah, I'm thinkin' about my anusl
When ya gonna lick it, when ya gonna lick it
yeah, I been thinkin' about my anus


a mozhemo da pretvorimo temu u neshto poput rearanzhirajmo text....pa kao neshto se mi tu zeeeezamo....bude nam leeeepo.....mi smo svi tu i sve nem neshto leeeepo....i kao mi se tu svi neshto dodirujemo i kobeljamo i migoljimo.....kao mi smo svi tu samo da nam bude shto leeepshe....i svi smo na ogromnoj kocki ratluka....i onako belichasti od shetjera....i neko prospe na nas 800l mlake vode....i sve se onako razgljecka....i svi se mazhemo....i kao blaaaa pazimo se i trljamo se i uvijamo se....i sve tako....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top