Lepe reči

ra-ta-tat

Aktivan član
Poruka
1.847
Ne verujem da ovde u virtuelnom svetu foruma učesnici zaista imaju nešto jedno protiv drugog. Naravno da smo svi različiti i nismo svi kompatibilni, ali sigurno ste i u svom "najomraženijem" liku primetili nešto pozitivno. Nemoguće da postoji neko potpuno loš.

Jeste gledali film Legally Blonde? Igramo igru reci nešto lepo o kolegi forumašu.

Primamo i muzičke želje, znači poručite mišljenje odabranog forumaša o vama.


Evo, počeću ja, red je.
Moj najrevnosniji kritičar.
raindog
Ona je izuzetno inteligentna i talentovana devojka, istrajna i konzistentna. Osoba na koju se možete osloniti. Zaštitnički je nastrojena ili drugim rečima, lojalna.
 
Hm. Najomraženiji lik sa Foruma i nešto dobro u njemu?
Pa ti si u top 5, tako da...:lol: ono što kao pozitivno mogu da navedem jeste da si obrazovana osoba. To cenim.
 
Cenim što si se potrudila da vidiš nešto lepo i kod mene. To je veoma pohvalno.

CaLiMeRo

mislim da je osoba koja je u stanju da prepozna loše namere čak i kada one ne postoje, što bi značilo da je ona izuzetno oprezna osoba :lol:
 
etotako, sad si prevazisla sebe....zaista....
"nemoguce je da postoji neko toliko los"...i posle ovog pokusas da zamazes stvar jadnim komplimentima....
nisi mi jasna....zapravo mi nije jasno sto ne mozes sebi da priznas da nekog ne mozes da svaris...i to je za ljude....mislis da ces biti manje na nivou? manje dama? manje etotako? :)

i ne svidja mi se nacin na koji iskoriscavas ljude da bi sebe prikazala u odredjenom svetlu...
 
hahahahaha....aj ne se.ri....
kazes da treba da pisemo lepe stvari o svom najomrazenijem forumasu....dakle, svako koga ovde pomenem ce biti meni najomrazeniji....samim tim u pitanju je prozivka uvijena u lep papir...
a ako mi se neko ne svidja, prosto mi se ne svidja...objasni mi svrhu pisanja "lepih" stvari o nekome ko mi se ne svidja?
i da li je bilo sta sto si ovde napisala o raindog i calimero bilo iskreno ili je cista ironija?
raindog istrajna....mislis istrajno te ne podnosi? :)
i btw, mislis li da tvoje misljene toliko znaci ljudima koje ti licno iritiras? sta zelis ovim da postignes?
 
Shto ste je svi napali sad?
Zbog ranijih nerashchishcenih rachuna? (treba da predjem na "srpsku" tastaturu, definitivno)

Meni ova tema sasvim ima smisla i zaista ne vidim neke zadnje namere.
{Shto ne znachi da planiram da neshto i napishem.}
 
veKsla:
verovatno postoji omrazen losh zao pakostan
ima i primera ali to je VL zar ne :idea:
Upravo to veKslo. Sustina je da je to VL i vecina se tako i ponasa, hvali, kudi, psuje, grdi, voli, schlichta :lol: ......a da to uopste i ne misli. Paljevina na vise nacina. I onda dodju mladi, neiskusni, vide ovo ovde i kazu:" joj sto je ovde super, mogu da se muvam sa kim hocu i kako hocu, pitchkaram isto tako i da mi bude super. Ali ne bude uvek tako i svi smo svedoci toga. E ovo su bile lepe reci. A mogao sam i gadnije da ih izreknem. :lol:
 
marlon:
Upravo to veKslo. Sustina je da je to VL i vecina se tako i ponasa, hvali, kudi, psuje, grdi, voli, schlichta :lol: ......a da to uopste i ne misli. Paljevina na vise nacina. I onda dodju mladi, neiskusni, vide ovo ovde i kazu:" joj sto je ovde super, mogu da se muvam sa kim hocu i kako hocu, pitchkaram isto tako i da mi bude super. Ali ne bude uvek tako i svi smo svedoci toga. E ovo su bile lepe reci. A mogao sam i gadnije da ih izreknem. :lol:
svakako sekretaru
 
anakin:
ili calimero bilo iskreno ili je cista ironija?
...pretpostavljam ironija - i to 100% pure, ali who cares?
Motivi su jasni, osoba (mi) je jasna odavno.

Poenta je da teme ovde prerastu početne motive, čak i kada su oni loši.
U stvari, naročito tada.:arrow: Ili da kažem to drugačije - ne možeš da promeniš etotako, ali možeš da se napraviš blesav i sjebeš joj ne temu, nego ideju. Zato što je zlobna.
 
ih crno-belo...postoje iskreni i neiskreni ljudi....ako si napravio neko sranye, onda se lepo izvinis, pogotovo ako ti je stalo da popravis neke odnose...
a ne bre ovako zamuvano i u rukavicama....sad cemo da pisemo lepe stvari o nekome koga ne volimo...
namera je ovde nejasna i to nema nikakve veze sa srednjim vekom....
 
@anakin
Ima sa Inkvizicijom.
Otvorite temu "spaljivanje na lomaci", pa dezurni inkvizitori neka krenu sa ritualnim spaljivanjima.
Jel' vestica ili nije, jeste, jeste.
Zabole me za nameru, vecina na forumu je opterecena namerama i skrivenim pobudama, jel' vidite vi nesto drugo uopste ikad? U kom svetu zivite, kad vam svaka glupost daje opravdanje za paranoisanje? Zabole me koja joj je bila namera, stvarno mislim da me licno tema ne ugrozava. Niti bilo cije lose namere mogu da me ugroze na forumu.
U koju god temu da udjem danas, od svastare do filozofije, samo pljuvacina. Pripala mi muka.
Ovoliko moralnog fanatizma ne vidoh u RL-u nikad.
Bavite se sobom, za promenu.
Ne obracam se tebi licno, nego opstem ludilu koje traje vec par dana.
 
@divljaj u srcu..ne na forumu

zabole me sto te zabole..i koj moj te dotice loodilo koje te se netice..uostalom, ako konsultujemo vrhuske strucnjake u ovoj oblasti, docji cjemo do sledeceg zakljucka..


mish je dobio grip, pa je seo u dzip
i prevalio put dugacak da ga pregleda doktor macak:D :D :D :D


:wink:
 
evo..ja se nisam dovatil sa tobom..i necu..bas:D


evo, saljem ti..puno bure pozitivne energije..da se bucnes:wink:

ps.ma kontam o cemu pricas..al sam dobro raspolozena, pa me mrzi da se smaram..glooopooostima8-)
 

Back
Top