udzbenici

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
moze li mi neko pomoci da pronadjem udzbenike koji se u shto uzem smislu bave termichkim, rashladnim uredjajima i automatikom ( u obzir dolazi literatura za treci, chetvrti stepen srednje shkole kao i univerzitetska literatura). Adresa neke knjizare koja drzi tako specifichnu literaturu bila bi od pomoci, ili ukoliko neko ima takve udzbenike od lane na prodaju moze me rado kontaktirati na p.p. ili mail. Hvala svima unapred!
 
ja sad izmisljam posto nemam pojma...al' ima na masincu neki smer termotehnika...a ima i automatsko upravljanje (to valjda ima veze sa automatikom :))...verovatno ima tamo nesto iz tog faha. :lol:
 
S_K_V_O:
Eto...kakvi su ljudi...sve mu lepo objasnim, a on ni hvala da mi kaze. :)
Ni na kraj pameti nije mi bilo da bilo koga vredjam i josh manje da se licemerno ponasham. Sory ako si se osetila zapostavljenom ili ignorisanom, mozda sam malo optimistichki otvorio ovu temu u nadi da ce doneti brze rezultate, pa to traje jedan dan, pa josh jedan, pa josh jedan. Trenutno nisam nachisto shta bih zapocheo sa tom informacijom (vezano za mashinac). oni valjda ne trguju knjigama i udzbenicima!? Ici tamo i raspitivati se ko mozbiti studira to shto mi treba? Ili se uchlaniti u njihovu biblioteku (mozda nije tako blesava ideja). Pa, ishao sam po gradu, u kosovskoj se knizara koja inache prodaje udzbenike renovira, knjizari po centru me belo gledaju (dal sam normalan), trazio po zutim stranama, pritome su me uputili na nepostojecu adresu"oni su imali par naslova na tu temu" Trazim li ja stvarno toliko mnogo ili je moja neobaveshtenost bezgranichna? Hvala tebi sestro na postu, iako je on samo produbio moju nedoumicu (nadam se da je ovako bolje).
 
Ljudi, hvala svima na iskrenom trudu, pronashao sam udzbenike, proshli put sam ochito bio u pogreshnoj knjizari u kosovskoj ulici. Tja, time bi ova tema bila zavrshena, cao!
 

Back
Top