Multiplayer Mesto Okupljanja

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.168
Ne bi bilo lose da se u ovom topicu okupe ljudi koji imaju zelje da igraju neke igre preko neta u multiplayeru.
Neka svako napise predlog koju bi igru voleo da igra pa da se izdogovaramo i igramo.
Neki od pregloga
Worms armagedon
UT2004
Doom3
Battlefield 2
Neke sportske igre
Voznje
strategije
itd itd ...
 
Imam pitanja u vezi mp-a općenito.

Ajd dobro, vidim da mi za CoD treba United Offensive + patch
Za BF mi treba 1.3 patch, ali šta je sa ostalima?
UT neće da se spoji na nijedan server, Far Cry se isto ne spaja na Ubi.com
BF2 mi ide samo na nekim serverima. Zašto?
I jel UT2k3 i 2k4 rade normalno? To još nisam probao.
Jel se isplati All Seeing Eye program?

PS : normalno, igre su sa ''privatnih'' izvora
 
Zato sto imas "legalne" programe :)
Neki serveri traze takozvani master key proveru i ti ne mozes da igras na njima upravo zbog toga jer kad se nakacis na bilo koji server igra trazi proveru sa centralom i ako je key piratski blokira prilaz. Zato neke igre ne mogu uopste da se igraju na piratskim igrama. Patchovanje je manje vise neophodno jer iz nekog razloga na serverima mogu da se igraju skoro iskljucivo najnovije (patchovane) verzije.
All seeing eye je program koji sluzi za pretrazivanje crackovanih servera. I preko njega ces najlakse naci server na kojem mozes da igras. On je kao pretreazivac. Izaberes igru koja te zanima i dobijes gomilu servera na kojima mozes da igras.
Ja sam licno UT2004 preko all seeing eyea igrao normalno i evo vec mesec dana neuspesno pokusavam da se dogovorim sa GrimReaper da opichimo neku partiju :) (ali ti i za ut2004 treba patch)
Mozes da probas na www.eunet.yu i tu vidi link za njihov gamer server. Ja sam tamo probao da sada 3 igrice i funkcionisalo je. Mozda ne bi bilo lose da se i tamo malo pritisnu preko foruma da se otvore serveri za jos neke igrice.
U svakom slucaju ja sam ovaj topic i otvorio sa ciljem da se ovde okupe ljudi koji zele da igraju online igrice i da se dogovorimo i nadjemo servere (ili ih napravimo) i organizovano igramo neke igre.
 

Back
Top