Ah ti forumashi,,,,,,,

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
Evo pre neki dan sam video jednu forumashicu u gradu.....bilo mi trulo da se javljam.znash ono e zdravo ja sam jooockey sa foruma...........
Nego morate da pripazite shta pricate ovde...mozda pricate sa rodjenom majkom koja je na poslu ili sl..`
Shta mislite kolika je verovatnoca da sretnete nekog forumasha u gradu,,,,,?
Evo ja svaki da n prodjem kroz balkansku.........a vi kuda se krecete uglavnom?
 
Jooockey:
Evo pre neki dan sam video jednu forumashicu u gradu.....bilo mi trulo da se javljam.znash ono e zdravo ja sam jooockey sa foruma...........
Nego morate da pripazite shta pricate ovde...mozda pricate sa rodjenom majkom koja je na poslu ili sl..`
Shta mislite kolika je verovatnoca da sretnete nekog forumasha u gradu,,,,,?
Evo ja svaki da n prodjem kroz balkansku.........a vi kuda se krecete uglavnom?


Što se upoznavanja tiče...
Pa isto kao i "Ja sam Jooockey sa one žuraje, ili iz one trafike ili iz one zgrade pa tako i sa onog foruma". Što se tiče pisanja, ne pridajem toliko fatalan značaj. Dakle, verovatno smo drugačiji u RL nego li ovde. Ipak se ovde daje mašti na volju. Bre, nije ti ovo "Big Brother" pa da glasamo posle čije su gaće lepše.
Lično, nemam ništa protiv upoznavanja samo kad imam vremena.
Takodje, prijateljstva iz detinjstva ili iz rane mladosti teško kad može da zameni neko novo kasnije...
 
Sretala sam se sa ljudima iz drugih foruma.
Samo: Meni nije sramota da se nekome javim koga znam. Ili da se pitam "Ko bi ovo sve mogao da cita?" Jer ja sam iskrena osoba. Sto znaci da ja nemam jedno misljenje u "realnosti" a drugo da imam u "virtualnom zivotu". Tako da mi je svejedno ko ce ovo da cita.
A ko mene licno poznaje i cita ovo sto ja ovde tipkam, znat ce da sam to ja. :)
 
Jooockey:
Shta mislite kolika je verovatnoca da sretnete nekog forumasha u gradu,,,,,?
Evo ja svaki da n prodjem kroz balkansku.........a vi kuda se krecete uglavnom?



Šetamo kroz grad,
nijemi ti i ja.
Osjećam tjeskobu
k'o posle ružnog sna.

Sretna sam što pust je
i mraćan ovaj kraj.
Da ne vidim ti oči
i njihov prazan sjaj...

Šetamo kroz grad,
nijemi ja i ti.
Poslednje smo riječi
već davno rekli mi.

Vrijeme naše sreće
na isteku je sad.
Počela je kiša -
s' nama plače grad.

Svaki dan, proveden s tobom,
ostat će u srcu mom.
Tvoje mjesto biće prazno,
prazno kao i naš dom.

Šetamo kroz grad
mokri ti i ja.
Utopljeni tugom
nedosanjanog sna.

Slične noći nekad su
za nas bile raj.
I taj muk i tama su
za nas noćas - kraj.

Na-na-na-na Na-na-na-na
Na-na-na-na Na-na-na-na
Na-na-na-na Na-na-na-na
Na-na-na-na Na-na-na-na
 
i sta onda?
a sto se nisi javio? ja kada bih nekoga prepoznala ja bih se javila. meni su se javili neki i bilo je bas simpaticno i smesno. ja se tako javim nekada i nekome koga en znam. sta sad. jedan osmeh nece nikoga unesreciti, zar ne?
 
to mi chesto padne na pamet..... Ja skoro svaki petak blejim u KST-u i bash pomislim kako je tu sigurno bar jedan forumash....ne znam zashto mi to uvek tada padne na pamet.....
Moramo da smislimo neka forumashka obelezja....;) :lol:
@Jooockey
A kako si to video forumashicu u gradu...?Mislim, otkud si znao da je forumashica....?
 
Struja:
i sta onda?
a sto se nisi javio? ja kada bih nekoga prepoznala ja bih se javila. meni su se javili neki i bilo je bas simpaticno i smesno. ja se tako javim nekada i nekome koga en znam. sta sad. jedan osmeh nece nikoga unesreciti, zar ne?
Tako je strujka :-)
Red je da se javis kad sretnes nekog na ulici koga poznajes, iako samo preko slova.
 
hvala, pa jeste. e a mene je pre neki dan zaustavio muz jedne forumasice. nasmejao se i rekao strujo? i mnogo smo se smejali, kaze ona kako kad on ne pamti lica? rekoh zeno moja kosa! on me video na fotkama sa okupljanja i prepoznao me u zgradi u kojoj radim po kosi. eto. i bas me obradovao.i to je mislim sasvim u redu.
 
Meni se desilo da su me dve devojcice sa foruma prepoznale ili su samo gosti citaci:roll: , i kad sam sela u ficka a njih dve gurkaju jedna drugu i smejulje se - bas u vreme kad sam stavila najsveziju sliku.Meni to ne smeta, i da su htele da pricaju samnom nebi mi bilo glupo.:D Zasto,ako su devojke ok,sto da ne.To isto vazi i za mladice.:grin: Ko god pridje prijateljski,nece biti iskuliran.;)
 
Desilo se jednom da me prepozna jedan tip.... Inače, ne znam... Mislim da većinu ne bih prepoznao. A, da... Ponekad je prisutan onaj trip: e ovaj/ova liči na "..." Ali yebi ga, RL je RL... Ne možeš prići nekome i brutalno se ispaliti... Jednostavno ne ide... Mada imam osećaj ponekad da je mene neko prepoznao. Šta ću kad sam egzibicionista. :mrgreen:
 

Back
Top