'Vojna pomoć' Hrvatima!?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.987
Šta mislite, ako bi eventualno oni plašljivi zečevi od Hrvata ipak nekako odlučili vojno pripojiti Herceg-Bosnu Hrvatskoj, postoji li u SCG volja i poneka ideja o tome šta bi istovremeno mogli napraviti da im pomognemo jer ako to prođe, RS će garant pripasti Srbiji, ono malo što ostane će se vremenom istopiti/pripojiti.....

Tako bi otvorili dva fronta i možda bi NATO odustao od uplitanja, a Ameri i Britanci se i tako već dobro zabavljaju u Iraku i Afganistanu.
 
Pa kaže: Daljnjom razradom ove ideje, najbolje je da se dogovore svi koji imaju nerešenih problema, kao recimo Grci sa Ciprom itd, i da npr. na proleće 'istovremeno' krenemo u akciju i tako neutralizujemo svetskog policajca koji sigurno neće moći intervenirati na toliko mesta širom sveta....

Oni kasnije mogu pojedinačno pokušavati 'popraviti' stanje ali će brzo shvatiti da je to beskorisno jer će ostajati samo spržena nenastanjena područja nakon toga.....
 
Ej, Vaso nema te odavno...

Mozda ti u svom postu mislis na dogovor iz Karadjordjeva Milosevic-Tudjman..

Ako se na to misli onda su za sada male sanse da se to dogodi, a pored toga i ako croati dobiju treci entitet u BiH, to bi bilo vise nego odlicno za njih jer vec sam pisao a mrzi me da se ponavljam da je Washingtonski sporazum vise napravio stete nego li koristi za hrvate u BiH..

S toga jos je nerealno ocekivati i neki magloviti nacin odvajanja hrvatskog dijela bih i pripajanja Hrvatskoj, sto je isti slucaj i sa RS-om..

Poz.
 
Jedino ako Srs dodje na vlast u Srbiji. Pa da se ojaca vojska. A Srbija je u takvoj poziciji da jedino moze da ratuje uz pomoc taoca. Naprimer ako bi zlikovci iz ez, rekli da sledi bombardovanje ako ne odustanemo od vojvodine. Onda jedino bi pomoglo uzeti madjare za taoce i zapadnjake. I vezati ih za sve vazne zgrade u Srbiji. Takodjer i za puno civilne zgrade. Tako se jedino moze voditi rat sa ez i americkim zlikovcima.
 
-Dimitrije-:
Jedino ako Srs dodje na vlast u Srbiji. Pa da se ojaca vojska. A Srbija je u takvoj poziciji da jedino moze da ratuje uz pomoc taoca. Naprimer ako bi zlikovci iz ez, rekli da sledi bombardovanje ako ne odustanemo od vojvodine. Onda jedino bi pomoglo uzeti madjare za taoce i zapadnjake. I vezati ih za sve vazne zgrade u Srbiji. Takodjer i za puno civilne zgrade. Tako se jedino moze voditi rat sa ez i americkim zlikovcima.
:):)
ma zayebo si misica i drazu,kao i sve stratege sveta sa ovim planom...
 
A jel razmislja neko sta bi se desilo cak i kada bi uspeli to o cemu pricate. Recimo da uspemo. Ojacamo vojsku, napravimo neki deal sa Hrvatima i eventualno jos nekim da bi US morali da rasire snage maximalno i odvojimo RS i etnicki ocistimo manje vise Kosovo (meni ovo inace stvarno lepo zvuci i bilo bi lepo da se desi) i onda zafrknemo i Hrvate i zauzmemo krajinu, ako ne i slavonski brod. I sve nam to nekako uspe i niko nam nista ne moze(malo sutra, ali recimo). E sta onda? Onda ne samo da suspenduju nase pregovore sa EU, STO, NATO itd. nego je najgori deo to sto nam uvode sankcije, zabranu izdavanja viza itd. I to ne na 6-10 god. nego na sledecih 60-100 kao Kubi. Trgovacemo i to mozda sa nasa 3K (Kuba, Kina, S. Koreja), a za Koreju nisam siguran.
U tom slucaju nam ne vredi nikakva teritorija jer smo sebe automatski postavili za najgoru drzavu na svetu i to je cista glupost.
 
Vi muškarci niste normalni.
Zar su Hrvati malo dobili?Sada im treba i deo Bosne a mi kao da im pomognemo.Oni bi se izvukli,dobili deo Bosne,a nas bi sravnili sa zemljom.Okanite se strategije i use i u svoje kljuse.
Daj da sačuvamo ovo što je ostalo -ako je moguće. ;-)
 
-Dimitrije-:
Jedino ako Srs dodje na vlast u Srbiji. Pa da se ojaca vojska. A Srbija je u takvoj poziciji da jedino moze da ratuje uz pomoc taoca. Naprimer ako bi zlikovci iz ez, rekli da sledi bombardovanje ako ne odustanemo od vojvodine. Onda jedino bi pomoglo uzeti madjare za taoce i zapadnjake. I vezati ih za sve vazne zgrade u Srbiji. Takodjer i za puno civilne zgrade. Tako se jedino moze voditi rat sa ez i americkim zlikovcima.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Kume,ja bi da mi njih koljemo...ionako ce posle da pricaju da smo ih klali..." :lol:
 

Back
Top