pitanje nista licno

ja mislim da je to jedna od retkih stvari koja bi mu potpisala da me nikad nece videti...nisam dozivela da me decko vara do sada...nisam sigurna kako bih reagovala kad bi saznala...sto smo duze zajedno to bi mu sanse bile vece...ali za udarac....to mi je neoprostivo....
 
smoki 2004:
kako bi ste postupile ,nakon ostre rasprave sa partnerom koja se na kraju zavrshila udarcima????
Sta bre kako.....pa ubila bih ga tiganjem ili necim.....ali zbog budale ne treba lazti u zatvrou...ali vratila bi mu necim nazad...pa ma koliko da je jaci od mene....KO je bre on da me tuce.....:mad: :mad: :mad:
Uh kako mrzim takve stvari......
 
Bliss:
ja mislim da je to jedna od retkih stvari koja bi mu potpisala da me nikad nece videti...nisam dozivela da me decko vara do sada...nisam sigurna kako bih reagovala kad bi saznala...sto smo duze zajedno to bi mu sanse bile vece...ali za udarac....to mi je neoprostivo....


Bliss potpuno delim tvoje misljenje, i nisam do sada a nedaj Boze i u buduce, da dozivim udarce, ali kad vidim sta sve zene trpe smuci mi se. A tek koliki je broj njih koje trpe psihicko zlostavljanje ........ grrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Bio ja s' ortacima na Kopu.Jutro. Izašli mi iz kola, kad ono izpred jenog hotela riba šamara frajera,udara ga iz muda..pa kaže....zašto,zašto?Ništa drugo nisu pričali samo ga je još žešće udarala.A on ćuti, i prima li prima.Kriv je sigurno, pomislih!Ma nisu morali da pričaju tačno znam šta je bilo! A i vi, zar ne?
 
gurbet:
tužijo bik je kod sudiju.mene neje ni moj otac tuko a da me tuče jedna žena ne kažnjeno e to neće da može



ne kazem da nema takvih situacija
ali najvishe su zene zrtve nasilja !!!!


a posto se javilo jedno musko na ovu temu ...
reci ti meni jel bi ti to ikada uradio nekoj zeni
tvojoj curi s kojom si u vezi ,braku`?
 
smoki 2004:
ne kazem da nema takvih situacija
ali najvishe su zene zrtve nasilja !!!!


a posto se javilo jedno musko na ovu temu ...
reci ti meni jel bi ti to ikada uradio nekoj zeni
tvojoj curi s kojom si u vezi ,braku`?
ima gi svakaki nasilja
nemožem reknuti da nebik uradijo jel sam već to uradijo al nesam ponosit zbog tega.ne štoj mi mlogo žal nje neg štoj to ni dostojito čoveka.take stvari se rade kad se čovek oseti ugrozitim a das su žene jače neg muškinje bile bi pune ordinacije muževa sas polomitim nosevima
nekad ti žensko kad dobie nasebe skoči dat iskopa oči a ti joj žvajzneš šamarčinu i ispaneš grbav zbog tega
al sm naučijo da brojim pa brojim doklen treba das se smirim
 
Fejs74:
ALI.... nikad..baš nikad žena ne treba da bude ni sekunda sa muškarcem(partnerom) koji je udari pa makar i jednom......ako mu se ne sviđa neka ide.....fizički se ništa ne rešava...



ovaj odgovor jako cenim
tj tvoje mishljenje


ali sve jedno isto tako ni ne podrzavam sto si ipak morao udariti cura al aj sad to nije ni bitno ,,,,,
 
muskarac koji udari zensko je slabic:evil: 8) taj koji jednom udari,udarace i drugi i treci........:roll:
postoji toliko drugih nacina da se osoba kazni,ako pretera - zastrani i da je zaboli vise od tog samara ili vec....
:idea: rec sece poput ostrice brijaca....... :!:
 
Dakle, to je najodvratnija stvar koja moze da se desi u odnosima muskarca i zene. Nimalo ne zavidim vama, zenama (devojkama) zato sto ste fizicki slabije i zaista je moguce da naletite na idiota koji se pali na tucu. Udariti zensko krajnje je ponizavajuce za muskarca samog, a o devojci i da ne govorim, traume, kasniji strahovi, nepoverenje prema svim muskarcima generalno itd. Gadi mi se i sama pomisao na to.
Sa druge strane, postoji i zenska agresija, nista manje opasna. Ono sto on hoce pesnicama, ona to hoce recima. I to zestoko, podmuklo i prostacki. Nikad sam nisam bio meta, ali sam par puta video takvo izivljavanje i ako hocete izazivanje od strane devojaka. Koliko sam protiv jednog, toliko sam i protiv drugog. Ako vas neko udari prijavite ga policiji, to je valjda najpametnije. Ne prastajte, udarice opet. Ali i ne izazivajte, ako boga znate.
 
smoki 2004:
ovaj odgovor jako cenim
tj tvoje mishljenje


ali sve jedno isto tako ni ne podrzavam sto si ipak morao udariti cura al aj sad to nije ni bitno ,,,,,

to se inače dogodilo pre 13 godina u jednoj skoro"filmskoj " priči ali previše je duga da bi se objasnilo.....tad sam ipak bio sam u pravu.....
 
petrof:
Dakle, to je najodvratnija stvar koja moze da se desi u odnosima muskarca i zene. Nimalo ne zavidim vama, zenama (devojkama) zato sto ste fizicki slabije i zaista je moguce da naletite na idiota koji se pali na tucu. Udariti zensko krajnje je ponizavajuce za muskarca samog, a o devojci i da ne govorim, traume, kasniji strahovi, nepoverenje prema svim muskarcima generalno itd. Gadi mi se i sama pomisao na to.
Sa druge strane, postoji i zenska agresija, nista manje opasna. Ono sto on hoce pesnicama, ona to hoce recima. I to zestoko, podmuklo i prostacki. Nikad sam nisam bio meta, ali sam par puta video takvo izivljavanje i ako hocete izazivanje od strane devojaka. Koliko sam protiv jednog, toliko sam i protiv drugog. Ako vas neko udari prijavite ga policiji, to je valjda najpametnije. Ne prastajte, udarice opet. Ali i ne izazivajte, ako boga znate.




sta bi tebe jedino moglo da navede da udarish devojku ?

trazim samo jedan dobar razlog
mada i uzroci tako neceg mogu biti i jako ne bitne stvari ali recimo ...
sta bi te to moglo navesti?
 
Fejs74:
to se inače dogodilo pre 13 godina u jednoj skoro"filmskoj " priči ali previše je duga da bi se objasnilo.....tad sam ipak bio sam u pravu.....

ok ok

vazno mi je samo da cujem vahsa mishljenja....

hvala ......


da li mozesh i ti da mi odgovorish na pitanje koje sam vec postavila ?

koji bi to debeo razlog bio koji bi te naveo da to uradish?(sem ove tvoje filmse price )
 
smoki 2004:
ok ok

vazno mi je samo da cujem vahsa mishljenja....

hvala ......


da li mozesh i ti da mi odgovorish na pitanje koje sam vec postavila ?

koji bi to debeo razlog bio koji bi te naveo da to uradish?(sem ove tvoje filmse price )

PA RECIMO PIJANA JE , TREBA DA JE OTREZNIM........NAŠAO SAM JE KAKO SNIFA CRTU U MOM KUPATILU ( ČITAJ UDARA SE PO NOSU).... UPRAŽNJAVA SEX SA KUČETOM..ILI MALOLETNIKOM...(MOŽE DA ODE U ZATVOR)....

MA ŠALIM SE.......SAMO AKO BI TO BILO U NJENOM INTERESU.....
 
Bez obzira kome god od nas dvoje da se desi tako nesto to bi bio kraj.
Dizanje ruke na partnera za mene je neoprostivo.
Najčešće se priča o nasilju muškaraca nad ženama, ali ono čega ima mnogo oko nas,
a manje se o tome govori je i fizičko nasilje žena nad muškarcima.
Ne ćute samo žene o tome, muškarci ćute još više kad im se tako nešto dešava.
Takve stvari su za mene "mali užas za nas dvoje". Tačka.
Ne znam ko je rekao, ne sećam se doslovce, ali otprilike glasi:
"Onaj ko ti ne uzvrati udarac, nikada ti neće oprostiti, niti će ti dati šansu da sam sebi ikada oprostiš"
 

Back
Top