Комунизам у Србији?

Nacionalista

Zainteresovan član
Poruka
345
Честити Срби,браћо и сестре докле ће разноразни ,,другови,, да нам загађују ову нашу прелепу Отаџбину,сви морамо под један барјак и решити се тих злочинаца,од 1944 нам трују омладину али неће моћи више.....стићиће их рука правде....

СРБИЈО МИ СМО ТВОЈА ГАРДА!!!!!!

sdk6it.gif
 
Nacionalista:
Честити Срби,браћо и сестре докле ће разноразни ,,другови,, да нам загађују ову нашу прелепу Отаџбину,сви морамо под један барјак и решити се тих злочинаца,од 1944 нам трују омладину али неће моћи више.....стићиће их рука правде....

СРБИЈО МИ СМО ТВОЈА ГАРДА!!!!!!

sdk6it.gif

Мислим да је близу тренутак када ће се ова тема озбиљно ставити на дневни ред у држави Србији... заиста треба раскринкати, разоткрити, обелоданити шта су све радили и шта и дан-данас раде комуњаре...и да ће најзад заузети оно место које им припада у историјском памћењу народа ...
 
Оно што је најтужније народ није упознат са њиховим злочинима,а нема воље да се то народу прикаже,ја сам се бавио тиме и верујте злочини партизанских крволока нису ништа мањи од злочина усташких душмана.
 
Nacionalista:
Оно што је најтужније народ није упознат са њиховим злочинима,а нема воље да се то народу прикаже,ја сам се бавио тиме и верујте злочини партизанских крволока нису ништа мањи од злочина усташких душмана.
tema je na svom mesu, pa mislim (onaj sto kaze da je trba ukinuti, on je jedan od koje si nabrojio), jer komunistika mafija je Srbiji naciila vise stete za 50 godine ,nego Turci za 5 vekova, medjutim treba se razumemo, da je u Srbiju bilo mnogo clanova "crvene partije" ali ti ljudo su bili clanovi samo da bi se mogo da zaposli radi izgrzavanje porodice,te se neporazumevaju u komunistiku mafiju, jer su bili ucenjeci za koru hleba.
Sve dok ne izidje delo na videlo, gde su posle 1943 nestali onolike mase ljudi a sve te tajne (gde su )zna Zapad i Rusija, Srbski narodi nesme da prestanu iztrazivati ljudkska prava za koja Zapad treba da garantuje...
 
eremita:
Мислим да је близу тренутак када ће се ова тема озбиљно ставити на дневни ред у држави Србији... заиста треба раскринкати, разоткрити, обелоданити шта су све радили и шта и дан-данас раде комуњаре...и да ће најзад заузети оно место које им припада у историјском памћењу народа ...
to je taj balkanski spijun:)cvorovic himself
 
@Petar_FPN

Ma radi ti seminarski i uživaj. Nemoj da si smešan, pa svako od putujućih turista sa Zapada koje poznajem kad je posetio Srbiju nakon Rumunije, Moldavije i Bugarske imao je mnogo toga da kaže u našu korist
smil42e4ced87bd70.gif

Ti si stvarno mozak ako si tako tvrdo uveren da se EU prima samo na osnovi ekonomske razvijenosti i da je to jedino merilo. Oni menjaju te ocene od danas do sutra.

Elem, Pero drži se ti samo EU kao Oče naš, to ti je garant za lepu ocenicu na FPN ;)
 
Nacionalista:
Оно што је најтужније народ није упознат са њиховим злочинима,а нема воље да се то народу прикаже,ја сам се бавио тиме и верујте злочини партизанских крволока нису ништа мањи од злочина усташких душмана.

Да, а проблем већине овдашњих учесника овог подфорума је тај што су управо они деца или унуци оних који су ОКРВАВИЛИ РУКЕ ДО ЛАКАТА или ДО РАМЕНА, зависи од приврженоти комуњарској идеји... и онда нормално је очекивати да ће ова тема бити на разноразне начине спамована... јер та "деца" и "ти унуци" не желе да се суоче са истином и да схвате да су потомци неописивих злочинаца чија машта у извршавању истих превазилази све уџбенике света о злочинима.

@ Elvin
Које Боривоје Мирковић ???

@ FPN
Ко је Чворовић ???
 

Back
Top