Kineski nadgrobni spomenici

Da li ste za uvoz robe kvaliteta poput kineskog?


  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Pored silne robe iz Kine, naravno kvaliteta na nezavidnom nivou, stigli i nadgrobni spomenici. U čemu je stvar, šta raditi, gde je granica?
Inače, spomenici su upola jeftiniji od istih domaće radinosti.

I još nešto, da li ste za takvu vrstu uvoza? Nekvalitetno, smanjuje cenu rada itd.
 
U zemlji u kojoj jabuka kosta isto koliko i pomorandza skoro i u kojoj su Kinezi vec domaci a koji su poznati kao razbojnici po pitanju obaranja cene robe u svetu nije nista iznenadjujuce. Sada valjda mozemo skontati da je on doneo brodom iz p. materine spomenik, da je isti prosao kroz ko zna koliko ruku i da se svaka utalila po malo i da opet ima cenu upola manju nego kod nasih kamenorezaca. Verujem da ce se setiti i da pocnu primati narudzbine koje ce se izradjivati tamo daleko.
 
jomini:
Ne znam kada se to čekalo.... A kvalitet te ne brine? I gde nestade ono ''kupujmo domaće'' u valjda jedinom slučaju kad treba da dođe do izražaja?
МА прича ми јаран из Краљева да је квалитет исти, само што је тамо јефтинија радна снага па камење копа 50 кинеза који коштају 1 долар.
 
King 7:
Sam cu da ga isklesem, bre. Golim rukama ako treba.
3.gif
 
jomini:
Pored silne robe iz Kine, naravno kvaliteta na nezavidnom nivou, stigli i nadgrobni spomenici. U čemu je stvar, šta raditi, gde je granica?
Inače, spomenici su upola jeftiniji od istih domaće radinosti.

I još nešto, da li ste za takvu vrstu uvoza? Nekvalitetno, smanjuje cenu rada itd.
Ne, nisam!
Treba to bojkotirati, jer ce mnogi nasi ljudi da zatvore radnje, zato sto zuti prodaju jeftini bofl i ramsh.Treba se znati gde je granica!
 
Elvin:
ma ako cemo da imamo neku strategiju za razvitak domace privrede,onda svakako ne treba dozvoliti,ako cemo kao do sada onda je sasvim svejedno...aj sto uvozimo robu al' sto smo uvezli i kineze:smile:
Што се мене тиче СВИ ПРАВОСЛАВЦИ ИЗ СВЕТА СУ ДОБРО ДОШЛИ У СВЕТОСАВСКОЈ ПРАВОСЛАВНОЈ ВЕЛИКОЈ СРБИЈИ
 
Бл:
Југославенски?????????????
Ја сам учио Србско-хрватски
ПА контам да си Србкиња а причаш хрватски, па реко да те исправим када ти оно југословенски.
Srce, ja nisam srBkinja, nego srPkinja:-)
Mene ispravljas, a sam pojma nemas :-D!
 

Back
Top