Fashizam u Srbiji??

Nacionalista:
Паганине,мрзи ме више да објашњавам да ни ја а вероватно ни БЛ нема везе са нацистима а ни ,,Национални строј,, ствар је у томе господо што ви сте затуцани комунистичком пропагандом и онда свако ко има десничарске ставове он је фашиста,мани те се тога,а то што ме поредиш са муџахединима то је врло јадно са твоје стране,исто тако ти муџахедини су мени побили пола фамилије и потруди се мало да те претње смањиш....немој само паднуре да ми набациш на гајбу,****** наћиће ми четничку заставу,слике четничких команданата,бајонет из Француске револуције,пар слика Српских Добровољаца,икону Светог Николе,а на компу 300 песама Баје Малог Книнџе...е има и Лили Марлен чак у три верзије на жабарском,на енглеском и на немачком....шта мислиш јел довољно све ово за 10.година робије?

pazi brate,nikoga ja ne drukam niti sam to ikada radio...samo znam slucajno opet da su strojevci neonacisti i niko me ne moze uveriti u suprotno...znaci ostajem pri svom stavu,neonacisti i hitlerovci,ideologija im je sadrzana u mein kampf-u...jesi se pitaociji je statut naconalnog stroja?samo da ti kazem da je preveden na srpski,za jednu drugu zemlju je to pisano,i to je preslikani statut jedne druge organizacije...
 
commodore:
Знам о чему причаш... Неким чудом, кум и ја смо пре неколико година (мислим 2002) налетели на три ћелава хитлер југенда... и могу званично да вам потврдим да су пијани четници апсолутно супериорнија раса од нациста... мислим, онако, баш супериорнија.

pozdrav za tebe i kuma...inace,u beogradu je otvorena nezvanicno sezona lova na skinjare...dosta ljudi se nameracilo na njih
 
serb_pagan:
pazi brate,nikoga ja ne drukam niti sam to ikada radio...samo znam slucajno opet da su strojevci neonacisti i niko me ne moze uveriti u suprotno...znaci ostajem pri svom stavu,neonacisti i hitlerovci,ideologija im je sadrzana u mein kampf-u...jesi se pitaociji je statut naconalnog stroja?samo da ti kazem da je preveden na srpski,za jednu drugu zemlju je to pisano,i to je preslikani statut jedne druge organizacije...

Пишеш неописиве глупости... то су обични клинци који желе да буду у центру пажње и то су и постигли... то су ужасне неокомуњарске флоскуле које Ти пишеш... и запамти ТО ТИ У СРБИЈИ ПРОЋИ НЕЋЕ !!!

Можете трубити о измишљеним "неонацистима" колико год хоћете, али ипак ћете доћи на ДНЕВНИ РЕД , и ваши преци изаћи ће на СУНЦЕ ПРАВДЕ ...
 
eremita:
Пишеш неописиве глупости... то су обични клинци који желе да буду у центру пажње и то су и постигли... то су ужасне неокомуњарске флоскуле које Ти пишеш... и запамти ТО ТИ У СРБИЈИ ПРОЋИ НЕЋЕ !!!

Можете трубити о измишљеним "неонацистима" колико год хоћете, али ипак ћете доћи на ДНЕВНИ РЕД , и ваши преци изаћи ће на СУНЦЕ ПРАВДЕ ...

PED***,OVO TI JE POSLEDNJI PUT DA POMINJES MOJE PRETKE U OVAKVOM KONTEKSTU!!!!!!!!! PAZI DOBRO STA SAM TI REKAO
KERU JEDAN,DEDA PO OCU MI JE ROBOVAO U LOGORU HANOVER CEO DRUGI SVETSKI RAT,KAO RATNI ZAROBLJENIK,DOK MI JE DEDA PO MAJCI U 16-OJ OTISAO U PARTIZANE JER SU MU NEMCI POSTRELJALI CELU PORODICU,BIO RANJEN NA SREMSKOM FRONTU I JEDVA PREZIVEO...KAKO TE SAMO NIJE SRAMOTA

p.s.ako si zainteresovan da me ogrejes suncem pravde,ostavi podatke na pp,da se nadjemo pa da vidimo sta ce kome proci
 
serb_pagan:
PED***,OVO TI JE POSLEDNJI PUT DA POMINJES MOJE PRETKE U OVAKVOM KONTEKSTU!!!!!!!!! PAZI DOBRO STA SAM TI REKAO
KERU JEDAN,DEDA PO OCU MI JE ROBOVAO U LOGORU HANOVER CEO DRUGI SVETSKI RAT,KAO RATNI ZAROBLJENIK,DOK MI JE DEDA PO MAJCI U 16-OJ OTISAO U PARTIZANE JER SU MU NEMCI POSTRELJALI CELU PORODICU,BIO RANJEN NA SREMSKOM FRONTU I JEDVA PREZIVEO...KAKO TE SAMO NIJE SRAMOTA

p.s.ako si zainteresovan da me ogrejes suncem pravde,ostavi podatke na pp,da se nadjemo pa da vidimo sta ce kome proci
ВИДИ ТИ КОМУНИСТЕ ШТО ПРЕТИ
 
serb_pagan:
PED***,OVO TI JE POSLEDNJI PUT DA POMINJES MOJE PRETKE U OVAKVOM KONTEKSTU!!!!!!!!! PAZI DOBRO STA SAM TI REKAO
KERU JEDAN,DEDA PO OCU MI JE ROBOVAO U LOGORU HANOVER CEO DRUGI SVETSKI RAT,KAO RATNI ZAROBLJENIK,DOK MI JE DEDA PO MAJCI U 16-OJ OTISAO U PARTIZANE JER SU MU NEMCI POSTRELJALI CELU PORODICU,BIO RANJEN NA SREMSKOM FRONTU I JEDVA PREZIVEO...KAKO TE SAMO NIJE SRAMOTA

p.s.ako si zainteresovan da me ogrejes suncem pravde,ostavi podatke na pp,da se nadjemo pa da vidimo sta ce kome proci

Па ево, да Ти докажем да није "последњи" него претпоследњи пут... ја и даље мислим да ће потомци по хришћанском веровању одговарати до ДЕВЕТОГ КОЛЕНА за све оно што су учинили њихови дедови, прадедови и чукундедови... и то је могу Ти рећи правило...

Е сад, што се тиче Твојих увреда које користиш без икаквог зазора једно питање: ЗАШТО МИСЛИШ ДА СУ ТВОЈИ ДЕДОВИ БОЉИ ОД МОЈИХ ??? А моји нису никако могли у борби против Немаца да залутају у партизане??? Напротив ! Сви су били грађани који су положили заклетву Краљу и Отаџбини! Па Ти сад види о чему се ту заправо ради.

п.с. ја Те нећу огрејати СУНЦЕМ ПРАВДЕ и ја Ти не претим као што наводиш већ се позивам на Твоје "веровање у Сунце".. уосталом,. то ће доћи по природи ствари и по природи овоземаљског живота... а иначе немам никаквог страха(осим страха од Бога) ... ако имаш потребу да се нађемо... ОСТАВИ ТИ ПОДАТКЕ НА ПП !!! када си толико храбар... 8-) 8-) 8-)
 
to EREMITA

je**m ti te popove koji te tako naucise...i ti nasao da vrednujes moje dede i pradede...gde si ti to video da ja vrednujem tvoje dede?izigravash nekog mangupa na forumu,napadas ljudima porodicu,a nemas pojma ni ko su ni sta su ti ljudi...to ti je ono hriscansko:"ne sudite da ne biste bili sudjeni"...ja tvoje pretke nisam pominjao i odjebi vise od mene,leci svoje komplexe negde drugde
i istine radi,moj deda se zakleo da ce osvetiti roditelje...bio je suvishe mali da bi se kleo kralju...i osvetio ih je,i ponosan sam na njega i uvek cu biti..pradede su mi se vukle preko albanije u prvom svetskom ratu,prababama su umirala deca od gladi i....ne mogu vise...ovo je stvarno...ne znam...u najmanju ruku grozno sto si ti napricao
 
Eremita i Pagan. Stvarno ste preterali! Ti si, Eremita počeo frku prvi, sa direktnim pokazivanjem prstom. Još jednom i banovan si. A ti, Pagan, si išao do granice gde si mogao pretpostaviti na koju će stranu sve otići. U malo si boljem položaju od Eremite.
Glupavo mi je i protiv shvatanja ovog posla da isključujem ljude iz rasprave. Još gluplje da isključim celu temu. Ako vam je to cilj i ako ste željni toga svaka vam čast. Da se ponašam po toj logici, spala bi Politika na pet tema. Zato i zbog svih ostalih prekinite!
 
jomini:
Eremita i Pagan. Stvarno ste preterali! Ti si, Eremita počeo frku prvi, sa direktnim pokazivanjem prstom. Još jednom i banovan si.[/COLOR] A ti, Pagan, si išao do granice gde si mogao pretpostaviti na koju će stranu sve otići. U malo si boljem položaju od Eremite.
Glupavo mi je i protiv shvatanja ovog posla da isključujem ljude iz rasprave. Još gluplje da isključim celu temu. Ako vam je to cilj i ako ste željni toga svaka vam čast. Da se ponašam po toj logici, spala bi Politika na pet tema. Zato i zbog svih ostalih prekinite!



:?: :?: :?: :?: :?:
:?: :?: :?: :?:
:?: :?: :?:
:?: :?:
:?:

Фасхизам у Србији ???
 
Па ако инсистираш на толеранцији, не знам како си могао уопште да допустиш да уопште буде постављена тема ФАШИЗАМ У СРБИЈИ ! Какав фашизам ??? Да ли овде ико има појма шта је то фашизам ?

Изгледа да нама уопште и не требају непријатељи - довољни смо ми себи сами !
 
eremita:
Па ако инсистираш на толеранцији, не знам како си могао уопште да допустиш да уопште буде постављена тема ФАШИЗАМ У СРБИЈИ ! Какав фашизам ??? Да ли овде ико има појма шта је то фашизам ?

Изгледа да нама уопште и не требају непријатељи - довољни смо ми себи сами !
Мој Србине ретко ко овдје има појма шт је фашизам, то је једно лепо политичко уређење које су лоши људи спровели.
Иако мени најближе је Љотићево Православно Хришћански Социјализам
 
Бл:
Мој Србине ретко ко овдје има појма шт је фашизам, то је једно лепо политичко уређење које су лоши људи спровели.
Иако мени најближе је Љотићево Православно Хришћански Социјализам

Па на овом форуму тачно можеш да утврдиш како синхронизовано делују србомрзсци и како блате ову земљу:

1. прво је миле куроњић поставио тему НЕОНАЦИСТИ ДИВЉАЈУ 11.11..2005.
против Националног строга уопште не помињући Комунисте на факсу који
су организовали трибину која је била провокација,

2. затим је серб паган поставио темуКЛЕРОФАШИСТИЧКИ ПОКРЕТ ПОДРЖАО
НЕОНАЦИСТЕ 16.11.2005. где је одмах прогласио и Образ да су клерофашисти

3. и на крају шлаг на торти де-да поставља тему ФАШИЗАМ У СРБИЈИ да би
ствар "прикуцао"...

Намера је једна те иста а то је да све освешћене и национално свесне Србе под хитно прогласе нацистима, неонацистима тј. фашистима И ДА СВЕ ШТО ЈЕ НАЦИОНАЛНО СТРПАЈУ У ИСТИ КОШ КОЈИ ЋЕ НОСИТИ РАДНИ НАСЛОВ:
ФАШИЗАМ, и ако могу можда и да похапсе све Србе и то би им пуно значило, и да забране и затвором казне све што је СРПСКО и ПРАВОСЛАВНО...

Комунисти су прешли на нови-СТАРИ метод ТЕРОРИЗМА што се види и по овом форуму... не би ме чудило да као следећу тему поставе: ЕРЕМИТА ОТВОРИО КОНЦ-ЛОГОРЕ ! :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Па на овом форуму тачно можеш да утврдиш како синхронизовано делују србомрзсци и како блате ову земљу:

1. прво је миле куроњић поставио тему НЕОНАЦИСТИ ДИВЉАЈУ 11.11..2005.
против Националног строга уопште не помињући Комунисте на факсу који
су организовали трибину која је била провокација,

2. затим је серб паган поставио темуКЛЕРОФАШИСТИЧКИ ПОКРЕТ ПОДРЖАО
НЕОНАЦИСТЕ 16.11.2005. где је одмах прогласио и Образ да су клерофашисти

3. и на крају шлаг на торти де-да поставља тему ФАШИЗАМ У СРБИЈИ да би
ствар "прикуцао"...

Намера је једна те иста а то је да све освешћене и национално свесне Србе под хитно прогласе нацистима, неонацистима тј. фашистима И ДА СВЕ ШТО ЈЕ НАЦИОНАЛНО СТРПАЈУ У ИСТИ КОШ КОЈИ ЋЕ НОСИТИ РАДНИ НАСЛОВ:
ФАШИЗАМ, и ако могу можда и да похапсе све Србе и то би им пуно значило, и да забране и затвором казне све што је СРПСКО и ПРАВОСЛАВНО...

Комунисти су прешли на нови-СТАРИ метод ТЕРОРИЗМА што се види и по овом форуму... не би ме чудило да као следећу тему поставе: ЕРЕМИТА ОТВОРИО КОНЦ-ЛОГОРЕ ! :lol: :lol: :lol:

Pa mile kuronjic rece da je neki profesor.... :lol: :lol: :lol: E, mito aj da vidim i taj tvoj konc logor, pa onda mogu da mrem :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top