tema o osobama sa vise nickova...

JOVANA77

Poznat
Poruka
9.786
imam dva pitanja. volela bih da me niko ne shvati pogresno, i da batalite svadje i rasprave...

prvo pitanje je zasto neke osobe imaju vise nickova? ima gomila njih ovde koji ih imaju, i vecina to pokusava da sakrije, na srecu, cesto neuspesno! ipak ima i likova kao sto je jagodica, divlja, etotako (bez neke mrznje, samo eto, vi se najvise pojavljujete na forumu) koje to uopste i ne kriju. cini mi se cak da se diche time....pa me zanima u cemu je fora sa tim otvaranjem gomile naloga?

drugo pitanje je kakav mi primer dajemo novim forumasima i kako da ocekujemo od njih da se ponasaju u skladu da pravilnikom foruma (na koji ih redovno podsecamo), kada i oni vec kapiraju da je ovde za neke ljude potpuno sve dozvoljeno? nije li to pogresno?

P.S. jos jednom ponavljam da ni na koga ne upirem prstom...pa, majku mu, imam valjda prava da pitam ono sto me zanima...:lol:
 
cowsleep.gif

ja nemam, ali kad budem napunila 10.000 postova - prenikovaću se :P
a i ti bi mogla, sramoto :mrgreen:
 
hm pa ovako nekao cini mi se


i mene je ovde neko nazvao prenikovana ali ja nisam
ovde sam tek prvi put i uvek cu imati istati avatar i uvek isti nick


ne razumem taj narod koji to radi
smesni su meni
ja sam za sada otkrila 3 nika koji su se prenickovali
hehe a niko mi to nije rekao

pa mi to sve sesno
 
ma jagodica je bre cool, kad nije vishe mogla da podnese teret slave svog nika zhena se prenikovala,ne morash bash neshto ni da gledash nik da bi skontao ko je ko
shto divlja ima mininum 15 nikova ,to stvarno ne znam
a shto ratata ima minimum 4 naloga za koja ja znam, to kontam...ipak i taj virtuelni zhivot zna biti opterecujuc :mrgreen:

meni u principu svejedno, samo mi smeshno... posmatrash tako sa strane i onda se zapitash koliko neko treba biti dokon da svakih malo iznova izgradjuje novi "lik" i da pri tom zayebava ljude okolo...al dobro svako ima svoju zabavu...
 
Jednom prilikom prochitah, kako relativno''novi chlan''prilichno direktno i bash..hm..ochigledno sumnjivo''prozva''neke druge.To me malo zbunilo, jer se prisetih kako je meni sve bilo chudno, kad ne znash ni gde se nalazish, ni ko ti se obraca, itd...pa mi pade na pamet ta pojava...Nadam se da je to samo iz zezanja, jer ne verujem da postoje ljudi koji su na jednom niku''fini'', a drugi koriste ''da se bolje izraze'' prema nekom...Ko zna koliko ce jednog dana koshtati nick, na aukciji...
 
Gljiva zjalelovka:
Jednom prilikom prochitah, kako relativno''novi chlan''prilichno direktno i bash..hm..ochigledno sumnjivo''prozva''neke druge.To me malo zbunilo, jer se prisetih kako je meni sve bilo chudno, kad ne znash ni gde se nalazish, ni ko ti se obraca, itd...pa mi pade na pamet ta pojava...Nadam se da je to samo iz zezanja, jer ne verujem da postoje ljudi koji su na jednom niku''fini'', a drugi koriste ''da se bolje izraze'' prema nekom...Ko zna koliko ce jednog dana koshtati nick, na aukciji...

Doima se prilicno neprimerenim prozivati "nove clanove" i ne pustiti da vreme pokaze ko je u cemu novi, jer je dokazano da postoje ljudi koji se ne zacuduju i ne zbunjuju bas tako lako pred novim zivotnim situacijama i iskusenjima....
 
Мене већ месецима један форумаш константно прозива да имам своје клонове, а ја стварно користим само овај једини ник (сад ми гарант не верује нико :roll: ). Прво не бих могла да глумим да сам неко други, а друго, не бих ни хтела да будем неко други. До краја ћи задржати овај један.
 
storm cloud:
Мене већ месецима један форумаш константно прозива да имам своје клонове, а ја стварно користим само овај једини ник (сад ми гарант не верује нико :roll: ). Прво не бих могла да глумим да сам неко други, а друго, не бих ни хтела да будем неко други. До краја ћи задржати овај један.

pa da, svako nov je sumnjiv...svako moze da bude klon nekog bivseg forumasa. a sva ta sumnja potice odatle sto je kloniranje ovde dozvoljeno, uprkos pravilima na koja se cesto upire prstom!
 
Sad me je Storm podsetila... Žalili mi se neki nickovi da ih neki drugi nickovi prozivaju i maltretiraju misleći da sam to ja. Greška.
Nemam nameru niti razlog da menjam nick, ili otvaram novi.
Toliko.

P.S. Doduše, mislim da sam na samom početku otvorila nekoliko paralelnih nickova Calimero sa različitim načinom pisanja, i pozaboravljala šifre za te nickove. :lol: Ali, tada nisam postovala na Forumu, samo sam ga povremeno čitala.:arrow:
 
Najinteresantniji je gejak koji je promenio identitet i lokaciju, ali ima fabulaciju, to stoji. Napravio sranja, pa se stidi :lol:
Ne znam čemu služi prenickovanje...
Ne brojim postove, a strašno mi je smešno kad neko kaže IMAM SVOJU TEMU :lol: Dobro, ne razumem se ni ja u regedit, ali ni ti koji bi trebalo da se razumeju - nemaju pojma.... Suludi ljudi...

 

Back
Top