tema o osobama sa vise nickova...

JOVANA77:
:shock: nije mi poznato da je moguce zatraziti samo promenu korisnickog imena. s tim da ti datum uclanjenja ostane isti, a da ti se ranije poslate poruke obrisu.....mislim, jel ima jos ko kome je ovo poznato?????:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

i kako si to izvela, majke ti?

Колико ја знам, можеш да тражиш да ти промене ник, али ти стари постови остају. Ја сам размишљала да то урадим, пошто ме нервира што ми је ник на енглеском. Кад сам лупила ту глупост, нисам имала појма да ћу се овде задржавати. :roll:
 
storm cloud:
Колико ја знам, можеш да тражиш да ти промене ник, али ти стари постови остају. Ја сам размишљала да то урадим, пошто ме нервира што ми је ник на енглеском. Кад сам лупила ту глупост, нисам имала појма да ћу се овде задржавати. :roll:

pa to mozda...ali da ti se promeni nick, obrisu stari postovi i sve bude novo osim datuma uclanjenja....e u to ne mogu da poverujem!!!!!!!:?
 
Nesi:
Ma naravno da moze i to ne dva nego sto dvadeset dva...Potrebno ti je samo malo osnovnog znanja...I to sasvim lagano...

...neznam...mene bi bilo sramota i stvarno bi se zapitala...meni je bilo glupo za ovo sto mi se desilo a ne jos i da ih menjam....kod mene je slucaj da sam htela potpuno da se odjavim sa krstarice....i kad sam razmislila malo bolje...postoje likovi koji su ok...sa ostalima koji to nisu necu komunicirati...i to je to....
 
Ja imam jos jedan nick, otvorila sam ga kad je trebalo da pitam neke stvari o kojima sam pre toga pitala neke ljude iz rl, a koji mi nisu bas bliski, i posto je moguce da i oni vise ovde, prepoznali bi me, a bilo bi mi malo glupo da sad oni citaju o tome ko me je i zasto ostavio, koje uloske koristim i sl.
 
Sharlote:
Ja imam jos jedan nick, otvorila sam ga kad je trebalo da pitam neke stvari o kojima sam pre toga pitala neke ljude iz rl, a koji mi nisu bas bliski, i posto je moguce da i oni vise ovde, prepoznali bi me, a bilo bi mi malo glupo da sad oni citaju o tome ko me je i zasto ostavio, koje uloske koristim i sl.

Nadam se samo da kao ulozak ne koristis MERINO OVCU kao gomila ocvalih forumasica koje glume neke ribe a imaju 5 kila u gacama.
 
Ja nemam klona.
Iako mi svi savetuju da na politici imam jedan, na savremenom drugi a na kutku treci... :roll: - fol da se politicki postovi ne preklapaju sa drustvenim ili sa nekim zezanjem...
...
Ne znam, malo mi je smorno, mrzi me da se logujem itd... Uostalom sve bi to opet bio commodore... :)
 
Gljiva zjalelovka:
Jednom prilikom prochitah, kako relativno''novi chlan''prilichno direktno i bash..hm..ochigledno sumnjivo''prozva''neke druge.To me malo zbunilo, jer se prisetih kako je meni sve bilo chudno, kad ne znash ni gde se nalazish, ni ko ti se obraca, itd...pa mi pade na pamet ta pojava...Nadam se da je to samo iz zezanja, jer ne verujem da postoje ljudi koji su na jednom niku''fini'', a drugi koriste ''da se bolje izraze'' prema nekom...Ko zna koliko ce jednog dana koshtati nick, na aukciji...

Eto,...ja pojma nemam o cemu vi pricate ja sam tu tek nova...:):) 8)
 
Mrzi me sve da citam, al' da odgovorim.
Naprosto, kad sam ja u pitanju, nastaju spontano, cista igra sa sobom,a objasnjenje stoji u mom profilu. Ko je citao "Stepskog vuka", bice mu jasnije. :D

Divlja-u-srcu, moj prvenac
Divlja u srcu, nastao 1. aprila, posledica moje uspele sale da odlazim s foruma, toliko je sala uspela, da mi je cak bilo neprijatno u trenutku da se vratim :lol:, pa sam se vratila u "obnovljenom" izdanju.
dimitrije drugi-medonja, nastao je u igri sa MalimPrincem, dimitrije je rodjak dimitriju prvom, ciji je on vlasnik; inace, njega sam dobila kad me je dragi zaprosio, pa sam odlepila, jer njega treba videti uzivo; ne koristim ga, faza znaci.
Kumiko, takodje nastala u igri, na onoj temi kako nam je ime na japanskom, a neko meni drag je to lepo prihvatio, pa se prenikovao u Akimota, takodje ne koristim.
gospodjica M., lik iz mog romana, prosto mi je bilo zao da je ne upotrebim ovako lep nick, a koristila sam je za ostale podforume, kad sam se opkladila i nisam smela da izadjem sa romantike. Prevarant, sta da se radi. :lol:
That's all folks! :D

thatsallfolks.jpg


Naravno, nikad se nisam krila iza bilo kog nicka, da bih sakrila svoj identitet i isla i pljuvala nekog po forumu, sto je opste poznato.
Htela sam da napravim jos jednu divlju, al' sam iskoristila nick, al' poslala na pogresnu adresu. Pa sam samu sebe osujetila. :(
Ok, znam da ovima sto je igrarija stran pojam, ne mogu da skapiraju, al' me zabole nesto.;)

Zadovoljna, Joco?:D
 

Back
Top