Chat-SMS-telefon-poznanstvo-sex

  • Začetnik teme X-Man-Beograd
  • Datum pokretanja
Blondi, videcemo... samo bez zurbe :))) (kiss)
a sto se tice sema sa neta... one nisu uopste drugacije od onih u svakodnevnom zivotu, dakle: iz svog iskustva ima svega i svacega, mada imam puno vise pozitivnih nego negativnih isustava no o tome....mozda kasnije veceras, sada idem na alavu kod prijatelja:)
pisite
 
ma sele hoču da objasnim dečku da baš nije tako easy svima kao njemu ako je u bg... nije problem provesti par sati na netu... poslati 3 sms... pozvati je na kafu i završiti u krevetu ako si na dohvat ruke... a ako ti treba još 6 sati da dođeš na kafu ??? hmmm... da pređem onoliki put moram da budem bar malo uverena koga upoznajem 8)
 
stvarno hvala na onom: decko:)))
mada, tako se i osecam. Naravno da je komplikovano krenuti u neizvesno i da je u Beogradu drugacije, dva miliona ljudi itd...
Nisam temu postavio kao neko pravilo, vec kao nesto sto se ipak desava i moguce je, uostalom, ne samo preko chata, zar ne.
Nastavljamo veceras, popicu nesto za vas dve
Crno vino, pro-cordem...ziveli :)
 
Gazdarica:
kad ste odvojeni, koliko ono :roll:, da li bi 800 km... :?:

Ma hajde sta je to, 5-5,5 sati voznje. To je bila parola nekih mojih prijatelja... Al' zato izadje skuplje gorivo od kirije.



Off record: uvijek sam zezao ove sto su imali djevojke sto zive po 150-200 kilometara od njih. I to jos tip ZNA za to dok je sarmira :?

ja: dje si sta ima?
on: ma nista, evo spremam se, odoh kod djevojke veceras (petak)
ja: Ok. A gdje je ova? U Helsinkiu 8) ?
 
Malopre sam cuo pricu na chatu od devojke koja je iz Beograda otisla u Holandiju, pozvao je tip sa kojim je bila na chatu. I znate sta mi kaze: bila je cetiri dana, tip joj uzivo i na prvi pogled uopste nije izgledao onako kako ga je zamisljala, bilo joj je super i kresnula se posledji dan, kaze: pa kad sam vec otisla, a i nije losh, hahah
 
lolla:
X-Man-Beograd:
I to upravo ovim redosledom. Dozivela je vecina nas, siguran sam u to, ali... da li je neko sve to doziveo u jednom danu, kao ja. Avantura? Najlepsa!
PS nisam klinac tako da...hajde da ozbiljno pricamo na ovu temu:)

...istina, NE u istom danu:)
ma i ja mu to pričam... sve je to tako samo teško u jednom danu... i da nisam tako daleko morao bi imati "extra posebnu priču" da bi me toliko privuko... ne kažem u živo kad nekog upoznaš da se ne kresneš odmah ali tamo su dodiri, zavođenje pogledima, izazivanje, paljenje ma ima toga 8)
 
lolla:
[
...istina, NE u istom danu:)

lolla, kazem desilo se samo jednom:)
A tema bi mogla i da se prosiri na primer: koliko ste ostvarili poznanstva preko chata i koliko puta se to zavrsilo sexom.
Evo, ja prvi: od Nove godine do sada imao sam 15.tak susreta i 8 puta je bilo uspesno(i nemojte sad da me pljujete ja sam ovde zbog zabave a ne neke veze, hvala:)(mada, ko zna?)
 
Upoznala sam mnogo ljudi sa neta...
S nekima se nikad vise nisam ni vidjela ni cula, s nekima se nisam vise vidjela, ali se cujemo, s nekima se i vidim kad ima prilike, a u medjuvremenu se cujemo, s nekima sam postala prijatelj...
Bilo je i veza i sexy vikenda... Bilo je i...
 
[quote="blondine kažem u živo kad nekog upoznaš da se ne kresneš odmah ali tamo su dodiri, zavođenje pogledima, izazivanje, paljenje ma ima toga 8)[/quote]
da blondie..... i sta kazes, kad ponovo dolazis u beograd:))))))))))))))
 

Back
Top