Najduzi sex

10 minuta, sa sve svlacem i oblacenjem!!!!!!!!!!!!!!:grin:

ebote, pa zar treba da palim shtopericu???????:shock:

nemam bre pojma....nekad bude ocas posla, nekad traje...ali nikad ne znam tacno koliko je trajalo:roll:
 
^Veronika^:
Sat vremena,sa predigrom od pola sata! Nje lose da se ponekad desi,ali ne uvek-fizicki iscrpljuje!
E bas i kao da je nekom cilj da se hebe 3 sata... Posle nekog vremena se vrlo umore i onda razmisljas pa kad cu vise svrsiti... cak i ona isto to razmislja... Takodje u takvim dugim sexovima postoji i realna verovatnoca da vam dosadi pa prekinete...
Tako da ne vidim sto se palite na 2 sata 3 sata... nek traje mnogo krace al nek bude super svaki sekund... :wink:
 
Kako bre nije bitno vreme?
Ja pre nego sto pocnemo kazem tri, cetiri, priprema, pozor, kroz prozor, s a d...
Pre toga pripremimo startne pozicije...i onda navali...
Kad oborim licni rekord to je uzivancija...pomislim - kakav uspeh, sve sam bolja i bolja...
Mada vama sa foruma ne mogu ni da prismrdim...amaterka sam totalna...ali ceracemo se jos!
 
S_K_V_O:
Kako bre nije bitno vreme?
Ja pre nego sto pocnemo kazem tri cetiri priprema pozor kroz prozor sad...
Pre toga pripremimo startne pozicij...i onda navali...
Kad oborim licni rekord to mi je uzivancija...pomislim, kakav uspeh, sve sam bolja i bolja...
Mada vama sa foruma ne mogu ni da prismrdim...amaterka sam totalna...ali ceracemo se jos!
Ma nemoj zezati...Stvarno pises rekorde :roll: :!: PA KOJI JE NAJVECI, ako sme da se zna...Pozzz 8-)
 
S_K_V_O:
Kako bre nije bitno vreme?
Ja pre nego sto pocnemo kazem tri, cetiri, priprema, pozor, kroz prozor, s a d...
Pre toga pripremimo startne pozicije...i onda navali...
Kad oborim licni rekord to je uzivancija...pomislim - kakav uspeh, sve sam bolja i bolja...
Mada vama sa foruma ne mogu ni da prismrdim...amaterka sam totalna...ali ceracemo se jos!
hehe, a pazi morate da merite i koliko je ko gore (aktivan)... uzmite onaj sahovski sat... samarate po satu... pa tvoj potez njegov potez... :lol:
A ti kao nisi forumasica...
 

Back
Top