goli pupci vs hladnoca

random_cloud_form:
U minuloj sezoni nagledali smo se puno golih pupkova, ili se kaze pupaka? ugadnubaburastem mozes li mi razresiti tu dilemu?
Sretao sam ih cak i na forumu u rutinskim kontrolama profila forumasica.
Ali, ne, nisam otvorio zato temu. Vec....
Izadjoh do grada po ovoj hladnoci, i spazih goli pupak i gola ledja pozadi u toj visini. Da ne bude zabune, rec je o zenskoj osobi, mladoj trendi-fensi klinki. Vas komentar?

Sta mislite o teoriji da nekakav lanac zenomrzaca instaliran u pojedine centre moci plasira ovakve stvari kako bi se svetili i unistavali zene. Tacnije onaj deo mladih, dopadljivih histericnih-narcisa koji najlakse upijaju i zive u tim okvirima simbola moci i drustvenog statusa. Znamo da prehlada jajnika moze biti opasna po zenu u reproduktivnom smislu. I uopste, to uklanjanje odece sa mesta gde leze zenski unutrasnji reproduktivni organi, te bubrezi itd.
Izgleda da pored feministicke invazije o kojoj toliko pricamo, postoji i neka muska ekipa koja takodje radi....



Da li volite da pokazujete svoj pupak neznancima? I ako volite da li zato sto je ravan stomak trendi? Kakve ukrase sve imate?
Verujem da ima veze sa farmaceutskom industrijom koja je uzasno jaka
Ja leti nosim sve, volim da se oslobodim viska krpica, da koza "dishe" :)
Zimi, go pupak, nema sanse.Nosim "falke" hulakopke jer su pamucne i ne stipaju...a i veoma lepe...i klasika, cizme, sal, kapa, duga topla jakna
Sve je lepo upakovano i pokriveno.
Zimi potrosim najvise novaca na garderobu, a najmanje kupujem...dobra obuca, dobra jakna, hlace...e ***** ti zimu
 
E, u ovome sam prava baba! Nema teorije da mi stomak ili krsta ostanu goli zimi. Unervozim se odma' ako mi se potkosulja izvuce.

Kad se vec iscudjavamo "stranskim" navikama, amerikanke nose japanke u novembru... Gore jaknica i sal, a dole goli prstici.
 
mogu li samo da zatrazim objasnjenje naslova "goli pupci vs hladnoca"?
Ako se neko ne oblaci prikladno vremenu, cvrsto verujem da ce mu/joj biti hladno(osim ako nema povisenu temperaturu, ali, i tada mu/joj ne bi bilo bas prijatno).
 
Razgovor ugodni u ucinici. Likovi petnaestogodisnjakinja golih ledja i stomaka (vreme desavanja novembar mesec) - Marija i petnaestak godina starija Profesorka: Marija da li je majka videla da si tako obucena krenula jutros u skolu?
Marija: Ja nemam majku..
neprijatna pauza...
Profesorka: Dobro, a da li te je video otac, ili neko drugi od ukucana?
Marija: Tata radi, i svi izlaze iz kuce ranije od mene...
Profesorka: Pa, dobro Marija, zar ti nije hladno u toj majcici, pogledaj sta sam ja obukla (pristojan dux koji doseze do kukova), samo kad te vidim tako, smrznem se..
Marija: Pa jeste mi malo hladno, ali necu valjda da budem demode....
Profesorka: To znaci ja sam demode...
Marija: Pa, ovaj , jeste....
Sta reci :(
 
E, tragedija je to , strasna... ja imam ceru, staru 11 god., i imam problem kako da joj objasnim da treba, ma , da mora da nosi majcu upasanu u pantalone. Kad je bilo zimus najhladnije, ona je i sama oblacila majcu, ali, samo kad je bas bila cica zima. Za ovaj prelazni period, prosto ne znam kako da joj objasnim da to ne valja, i da mogu da je cekaju grdni problemi sa reproduktivnim organima. Pricam i pricam, al samo vrtim istu pricu, koja i meni gubi smisao, jer nemam nesto novo, originalno da kazem, nesto sto bi odjeknulo...
Citala sam pocetkom ove godine da ce ove godine biti u modi pantalone sa visokim pojasom, al, to nesto sporo stize do nasih prostora.
Ma, sta vredi, kad ce deca, i sa normalnim pantalonama da izbacuju majce napolje.
 
Cupavka:
E, tragedija je to , strasna... ja imam ceru, staru 11 god., i imam problem kako da joj objasnim da treba, ma , da mora da nosi majcu upasanu u pantalone. Kad je bilo zimus najhladnije, ona je i sama oblacila majcu, ali, samo kad je bas bila cica zima. Za ovaj prelazni period, prosto ne znam kako da joj objasnim da to ne valja, i da mogu da je cekaju grdni problemi sa reproduktivnim organima. Pricam i pricam, al samo vrtim istu pricu, koja i meni gubi smisao, jer nemam nesto novo, originalno da kazem, nesto sto bi odjeknulo...
Citala sam pocetkom ove godine da ce ove godine biti u modi pantalone sa visokim pojasom, al, to nesto sporo stize do nasih prostora.
Ma, sta vredi, kad ce deca, i sa normalnim pantalonama da izbacuju majce napolje.

tuzno je to, ali dok se ne opeku (tj prehlade) na zalost price nemaju efekta. sta vredi prica, kad ih ribe sa golim stomacima cele godine gledaju sa tv ekrana, i sa naslovnih strana sarenih casopisa... :roll:
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma to je uzas !!! Ja bih sve one devojke sa golim stomacima, od septembra pa do maja, koje vidim na ulici shamarao do kuce na presvlacenje !!!

Prica mi drug kako je neka riba kod njega operisala neku cistu na materici...ili tako nesto. To joj se pojavilo zbog vodanja golog stomaka zimi. I sad je yebeno da li ce moci da radja. I ona curka i dalje nosi go stomak.
Sto kaze moj burazer...ako ova modna industrija ne radi u talu sa farmaceutskom industrijom,yebo me ceo svet !



hahhahhah.....e ee ovo je... :lol: slažem se :-)
 

Slične teme


Back
Top