Нерасположење

storm cloud

Poznat
Poruka
9.024
Како на вас утиче партнерово нераспложење? Да ли се пресликава на вас, па се и ви онерасположите, или нема утицаја? Покушавате ли да орасположите партнера, или га пустите да га прође? Да ли је код вас таква ситуација често повод за свађу?
 
Toliko pitanja a tako malo odgovora na sve ovo...
Sve je do individue...ja osecam i komsijino raspolozenje kada prodje pokraj menei javi u prolazu...
I obicno se ona odrazavaju na meni....ja mu dodjem kao sundjer za upijanje emocija...tj.
vesto ih kradem!
 
storm cloud:
Како на вас утиче партнерово нераспложење? Да ли се пресликава на вас, па се и ви онерасположите, или нема утицаја? Покушавате ли да орасположите партнера, или га пустите да га прође? Да ли је код вас таква ситуација често повод за свађу?

Pa zavisi,...prvo pokusavam da ga oraspolozima i onda ako pocne potom da me zajebava i podjebava e onda ja poludim i onda se posvadjamo...I na kraju se pomirimo...
A ponekad kad je neraspolozen i kad ga pitam :"sta ti je"? i ako mi odgovori onako ironicno :"NISTA" e onda ga pustim na miru,......
 
Ako je stvarno ozbiljno, tipa bolest bliske osobe, smrtni slucaj, ne da prelazi na mene, nego je to jedan kosmar, kroz koji moramo zajedno da prodjemo. Ako je nesto srednje tezine, tu sam da razumem. Al' ako je hir i ako je neopravdano, ne konstatujem 2%, pustim coveka da se izduva!
Mada se desava da se izderem u tim banalnim situacijama, al' to je kratko, ja se brzo smirim. :lol:
 
Kad bih rekao da, lagao bih. Mogu da saosecam, ali to nikada nije isto...uvek se trudim da dam podrsku, ali umereno...veoma cesto tudje intenzivno neraspolozenje izaziva nervozu i neprijatnost i to je sve. Naravno, susta je suprotnost kada se radi o velikoj tuzi ili bolu...ali ni onda ne mogu da kazem da se prenosi...boli me to sto je draga osoba povredjena....ne volim kada ljudi saosecaju samnom...to mi dodje kao licemerstvo...svaka emocija ima svoju amplitudu...dosegne zenit u jednom trenutku i pocne da opada....osobe koje osecaju duze obicno imaju nizak zenit, ali duze trajanje....takve ljude uglavnom izbegavam...po mom misljenju njihove emocije su izvestacene.
 
uvek partnerovo neraspolozenje prelazi na mene mnogo lakse nego raspolozenje...onda se i ja ubedacim i tu izgubim zelju da uopste pokusam da ulepsam njemu raspolozenje...najcesce se zavrsi svadjom jer je u takvim situacijama susta suprotnost od sebe samog...sve cesce se desava da sam vise ja neraspolozena...a on mi se u tim situacijama smeje,ne *ebe 5% moj bedak i tera po svom(neda do sebe)...to mrzim...ja mogu da saosecam sa njim a on ne sa mnom...sta mislite ko gresi?
 
storm cloud:
Како на вас утиче партнерово нераспложење? Да ли се пресликава на вас, па се и ви онерасположите, или нема утицаја? Покушавате ли да орасположите партнера, или га пустите да га прође? Да ли је код вас таква ситуација често повод за свађу?



za te slucajeve jako je poucna i dobra knjiga "MUSKARCI SU S MARSA ,ZENE SA VENERE "
 
pitam se koji mu je **** hehehe..nekad oraspolozim, ne znam, bar se trudim, a nekad totalno skenjam situaciju....mene je lako dici, ako mi pogodi zicu, ili ako nemam tezi oblik pms-a, mada opet ni to nema veze..ako me dirne na pravo mesto :lol:
cutanje *****..nema veze shta god da je neka se iskenja :lol: neka kaze sve lepo da se to sredi bilo verbalno, bilo fizichki :lol:
 
storm cloud:
Како на вас утиче партнерово нераспложење? Да ли се пресликава на вас, па се и ви онерасположите, или нема утицаја? Покушавате ли да орасположите партнера, или га пустите да га прође? Да ли је код вас таква ситуација често повод за свађу?

ne
nikada
ne bre
to je tako glupo
uvek pokusavam da ga oraspolozim
retko kada primam to k'srcu i da bi bila ista kao i on
ne bre
to bi me ubilo

(ali umem da mu dam vremena da se oraspolozi, umem da cutim i da saosecam, umem da mu dam day off da bi pijancio lumpovao ......umem cak i to ali ali samo ako ga ozbiljno volim )
 
pa kad covek ima rrealan razlog da bude neraspolozen i da bude neraspolozen pokusavam da mu olaksam...da popricamo o uzroku njegovog neraspolozenja, ako ima svrhe...
Ne pokusavam da nekoga oraspolozim po svaku cenu...normalno je i biti tuzan ponekad...pre bih u tom slucaju zagrlila nekoga, poljubila ga., pruzila mu neku toplinu i podrsku...nego sto bih po svaku cenu zelela da ga oraspolozim.
Normalno mi je da u odredjenoj meri, nekad vecoj, nekad manjoj saosecam sa neraspolozenjem partnera...
Povremeno tudje neraspolozenje samo po sebi nije povod za svadju...
 
storm cloud:
Како на вас утиче партнерово нераспложење? Да ли се пресликава на вас, па се и ви онерасположите, или нема утицаја? Покушавате ли да орасположите партнера, или га пустите да га прође? Да ли је код вас таква ситуација често повод за свађу?

Pokusavam da ga oraspolozim ali ne forsiram. Ponekad je coveku potrebno da utone u svoje misli i sam se izbori sa sopstvenim demonima. Obicno mi uvek kaze u cemu je problem ili u cemu je bio problem kad ga prodje. Naravno da utice i na moje raspolozenje, jer se brinem za njega i nije mi svejedno kad je takav jer zelim da pomognem, kao i on meni. Takve situacije do sada nikad nisu bile povod za svadju. Poznajemo se isuvise dobro i do sada vec nekako znamo kada ono drugo ostaviti na miru i kako reagovati...
 

Back
Top