najlepsha srpska glumica, ikad...

http://upload.wikimedia.org/wikiped...rginPremiera.jpg/220px-NadaSarginPremiera.jpg
10880873_tml.jpg

mirjana_jokovic.jpg
 
Mislim da lepota tih žena koje se odlučuju za glumu nikada ne može biti toliko izražajna ako glumica nije talentovana, bar mi se tako čini. Anica Dobra nije tako lepa, ali zrači nekom pozitivnom energijom i za mene je jedna od najlepših.
Ali, definitivno, bez konkurencije, Olivera Katarina.
 
Da malo ozivimo temu ...posto je vrlo inspirativna i ima dosta materijala za pisanje u njoj :P !!!

Ana Franic

Ana-Franic-139.jpg


Sonja Kolacaric

52826932747cbeb7ce1584440909035_orig.jpg


Natasa Janjic

aff99032c4f2b39c1f17e686c94d2763_large.jpg


Jelena Djokic

Jelena_%C4%90oki%C4%87.sflb.ashx


Mozda nije u pitanju klasicna lepota ,ali harizmom zrace na daleko ...znaci ,prelepe su :klap: !

PS. Nije kraj ...nastavice se :ok: !
PPS. Bio sam prinudjen da promenim slike koje sam planirao da stavim ( zbog velicine ) ali to nista ne menja ...uzivacete i u ovim ;) !
 
Poslednja izmena:
Olivera4.jpg


Olivera Katarina iz mladjih dana je i za Holivud pojam lepote, a kamoli za ovu nasu smesnu plejadu od sacice glumica. Steta sto nije mogla, iz licnih razloga, da nastavi sa karijerom inace bi se sad njeno ime spominjalo uz S.Loren, M.Bellucci i njima slicne raskosne lepotice ...
 
znaci moze i neka riba 1900. godishte, ali ako vam se svidja ok, a moze i Mira Vasiljevich...

Tek sam sada slučajno video prvu poruku. Nisam znao da se bira NEKA RIBA, mislio sam da su u pitanju glumice. Ovu temu treba prekrstiti u "hormonalna pubertetlijska strana" pošto je tako i nastala.

Možda je bolje da se ugasi da ne opterećujemo server. Ukusi jesu različiti, ali ovde stvarno nema lepih glumica a sve poruke su nekako lokalno patriotski obojene tako da niko ne vidi dalje od svog sela. Budimo realni, teško da bi bilo koja dobila dva glasa pa da završimo kao nerešeno.

Inače, kad smo već kod "srpskog" ono "ikad" u naslovu BLAGE VEZE nema sa srpskim...
 

Back
Top