AC/DC

Smaraci i dosadni za klince koji nemaju pojma sta znaci pravi rock. Sta reci, legende, samo sa opadanjem kvaliteta od "Flick Off The Switch" albuma, pa na ovamo.
Inace Malcom Young i kompanija i dalje se uspesno drze na svetskoj sceni. Iako ne snimaju vise remek dela kao nekada, ipak ta doslednost njihovom specificnom zvuku i dalje omogucava da ove skotsko-australijske legende zive.
 
Zar samo "Highway To Hell" i ostale slicne stvarcice znate???? Dajte malo siri opus ovog ogromnog banda.

1. High Voltage (1974)
2. T.N.T. (1975)
3. Dirty Deeds Done Dirt Cheap (1976)
4. Let There Be Rock (1977)
5. Powerage (1978
6. If You Want Blood - You've Got It (1978
7. Highway To Hell (1979
8. Back In Black (1980)
9. For Those About To Rock (1981)
10. Flick Off The Switch (1983)
11. Fly On The Wall (1985)
12. Who Made Who (1986)
13. Blow Up Your Video (1988
14. The Razor's Edge (1990)
15. Live (1992)
16. Ballbreaker (1995)
17. Bonfire (1997)
18. Stiff Upper Lip (2000)

Inace band su osnovali skotski doseljenici Malcom & Angus Young, koji su potekli iz muzicke porodice, Bon Scott, njihov legendarni pevac, umro je na ogromnu zalost 1979 godine prilikom gusenja. Vec tada, posle kengura, AC/DC su vazili z najveci simbol Australije, a dolaskom Brian Johnsona band je dobio prepoznatljiv ton (pored zaraznih riffova brace Young), i od tada su cini se, nezaustavljivi.
 
Po meni je AC/DC kako jedan rock'n'roll bend treba da se cuje....... e da obavestenje za sve fanove ove godine je izasao dupli DVD sa njihovim spotovima zaove se Family Jewels a bice ga i kod nas............snimanje novog albuma je 'u toku'(obecavaju ga vec 3 godine) ali u ovu informaciju sumnjam....
 
Ja ti nisam jedan od njih. Nego ti se tu nesto lozis nema ni godinu dana koliko slusas rock.
Peace man ti si mi ortak ona pesma je srranje i nemoj vise da prozivas. Nego ajde se udruzimo i da terrorisemo ovaj forum.
 
Ocajni su...Ti "zarazni rifofi" koje je neko spomenuo su u stvari "zarazan rif"...Monotonija,koja burgija po mozgu...I tip koji ne da ne zna da peva,nego...Isfurano,veoma isfurano...
 

Back
Top