Prvi sneg :-)

Sto se mene tice...
Najvise volim kada veje malo jace, noc je i obasjava ga ulicna svetlost...
Ja u toploj sobici, kuvano vino, muzikica, a pogled kroz prozor... divota...
Jos da imam nekog da mi pravi drustvo...
 
Ja najwishe wolim kad se probudim i pogledam napolje a swe BELO !!!:shock:
A kad bash napada sneg wolim da se shetam oko 1,2 i ne trebaju ulichne swetiljke ,jer se swe widi,a sneg se onako lepo cakli,netaknut...:-P
eeee to je extra . . .
samo ponekad se raznezim i onda skochim i krenem da se waljam po snegu:grin:
 
Moram da priznam da je divno sto nemam zavese, prozori mi prekrivaju ceo jedan zid i posto je suma ispred i nebo iznad nje, svaki dan imam neki velicanstveni prizor u toku dana. Danas je bilo lepo, al' jos to nije onaj sneg. Sve vise odbacujem ideju o kupovini zavesa. :lol:
 
pih kakvi ste... kao volite sneg a sve ga gledate sa nekog 'skrovitog mesta'.... bzvz... ja najvishe volim kad pada sneg da shetam kejom...
proshle godine je prvi praaaavi sneg pao notju nekako oko ponotji i shveca i ja odmah jakna, shal, kapa, rukavice i pravac napolje i kruzile oko zgrade i po keju i blejale na nekim klupicama i sve do negde pola 2 kad smo se smrzle... :D
nema nishta lepshe nego gledati sneg dok pada na sve strane oko tebe, i onako po tebi i u ochi ti upada i faca ti se smrzava... :D e to je neshto za shta zivim... mrzim letnje vrutjine!!! :twisted: :lol:
 
bigsister:
mrzim letnje vrutjine!!! :twisted: :lol:

Eee... Ja baš volim leto... Volim ga zbog golišavih devojčica koje šetaju našim gradom... Mljac.. :lol:

A zimu baš nešto ne volim... Tada se sve uglavnom svodi na onaj period kraja decembra - sredine januara, kada se naređaju raznorazni zimski praznici, slave i sl... Tada imaš prilike da vidiš namontirane devojčice koje se inače retko kada montiraju... A one koje se i inače montiraju, izgledaju odlično... Volim otiske štiklica u snegu... Mmm...
 
iluzionista:
Eee... Ja baš volim leto...
i ja volim leto (neuporedivo manje od zime ali ga volim)... ali one vrutjin... ma da umresh... hotjesh da iskochish iz svoje koze ali ti se ne da... a kada kazesh golishave devojke meni na pamet padaju smrdljivi pazusi... ma gadna je ta vrutjina... koliko god da se skinesh za pola sata si obliven znojem, i dzabe ti... ma ima nas raznih...
 
bigsister:
pih kakvi ste... kao volite sneg a sve ga gledate sa nekog 'skrovitog mesta'.... bzvz... ja najvishe volim kad pada sneg da shetam kejom...
proshle godine je prvi praaaavi sneg pao notju nekako oko ponotji i shveca i ja odmah jakna, shal, kapa, rukavice i pravac napolje i kruzile oko zgrade i po keju i blejale na nekim klupicama i sve do negde pola 2 kad smo se smrzle... :D
nema nishta lepshe nego gledati sneg dok pada na sve strane oko tebe, i onako po tebi i u ochi ti upada i faca ti se smrzava... :D e to je neshto za shta zivim... mrzim letnje vrutjine!!! :twisted: :lol:

eee.... volim i ja zimske carolije:grin: trcanje, hodanje poi snegu, sankanje...
ali nesto ga ne volim kad treba da sedim 6 sati u skoli, pa mokra... :evil:
 
bigsister:
i ja volim leto (neuporedivo manje od zime ali ga volim)... ali one vrutjin... ma da umresh... hotjesh da iskochish iz svoje koze ali ti se ne da... a kada kazesh golishave devojke meni na pamet padaju smrdljivi pazusi... ma gadna je ta vrutjina... koliko god da se skinesh za pola sata si obliven znojem, i dzabe ti... ma ima nas raznih...

m'da... i ja zato vise volim zimu.... bolje je, kad se sve sabere i oduzme.
a leto mi se previse oduzi.
zato sneeeeeeeg....
 

Back
Top