Razvedeni savremeni muskarac...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Privlacan zgodni savremeni se na opstu radost slobodnih zena razveo posle 10 god braka u kome je naravno zena bila najveci baksuz koga je sreo najgora osoba u jnjegovom jadnom zivotu i on slavi dan kad se otkacio od "skota" i kad moze najzad slobodno da zivi...Svaka se sad utrkuje da mu ugodi..sredjuju mu ponovo gajbu...izlaze na luda mesta...provode se...Jedna misli: ja cu da mu ugadjam da shvati da je sam prava zena za njega...kuvacu pracu peglacu i ostalo pa ce vrlo brzo da mi predlozi da predjem kod njega...ne moze on dugo sam...Druga misli: ma ja cu da ga uhvatim na foru...E super sto si se razveo ajd mo sad mi ko drugari da se negde ludo provodimo...ma ima da postane zavistan od mene...Treca misli: Ma ja cu uvek da budem tu da ga slusam i savetujem i razumem tesim u samotnim nocima... On inace totalno dezorjentisan i konfuzan stalno ponavlja...ne treba mi vala vise zensko u zivotu...hocu sam da legnem sam da jedem sam da gledam tv i da se opijam do mile volje...Zgadile mi se vala samo tako...I odjednom sve kapiraju...Daj da ga malo ostavimo da se izduva...nije mu vala ni do cega pa gde ste citale da ce sveze razvedeni muskarac odmah da upadne u zamku braka...I dok se tako svi sloze da je on sad u najgoroj fazi prilagodjavanja, da mu ne treba nikako napadno prilaziti i bilo kako mu nagovestavati vezu, nas savremeni odjednom u drustvo upada sa 13 god mladjom curom iz neke nedodjije koja u njega gleda kao u "Boga" jer otprilike ne zna ni ko je ni sta je...A nema ni da zna...Njeno je da ga slusa bude pokorna i nikada ne zvoca...Upada on tako i kaze...Ljudi ovo je moja verenica...ja sam srecan covek nasao sam zenu koja ima dusu...Sve ostale saginju glave...Bile su bezdusne kao i njegova bivsa...E sad sta je kod njega zena "koja ima dusu" moze se zakljuciti vrlo lako...
 
Ariela, opet:-? :cry:
Za njega (čuj za njega, za svakog normalnog!) je žena koja ima dušu ona koja nije proračunata, koja nije imala raznorazne taktike na koje će da ga ščepa. Verovatno ona koja se iskreno zaljubila, i koja nije posle njegovog razvoda pomislila 'na opštu radost'. Koja je prirodna i NEnapadna. Neiskvarena. Uz to mlada i zategnuta, pa svako bi je odabrao:lol:

Znam šta si htela da čuješ, kao i uvek - glupačica (jel' plava i jel' iz provincije?).

Da, sad sam videla - iz nedođije:roll:
 
mackica ns:
Ariela, opet:-? :cry:
Za njega (čuj za njega, za svakog normalnog!) je žena koja ima dušu ona koja nije proračunata, koja nije imala raznorazne taktike na koje će da ga ščepa. Verovatno ona koja se iskreno zaljubila, i koja nije posle njegovog razvoda pomislila 'na opštu radost'. Koja je prirodna i NEnapadna. Neiskvarena. Uz to mlada i zategnuta, pa svako bi je odabrao:lol:

Znam šta si htela da čuješ, kao i uvek - glupačica (jel' plava i jel' iz provincije?).

Da, sad sam videla - iz nedođije:roll:

Е нек си јој рекла...

Поз
 
ariela:
Privlacan zgodni savremeni se na opstu radost slobodnih zena razveo posle 10 god braka u kome je naravno zena bila najveci baksuz koga je sreo najgora osoba u jnjegovom jadnom zivotu i on slavi dan kad se otkacio od "skota" i kad moze najzad slobodno da zivi...Svaka se sad utrkuje da mu ugodi..sredjuju mu ponovo gajbu...izlaze na luda mesta...provode se...Jedna misli: ja cu da mu ugadjam da shvati da je sam prava zena za njega...kuvacu pracu peglacu i ostalo pa ce vrlo brzo da mi predlozi da predjem kod njega...ne moze on dugo sam...Druga misli: ma ja cu da ga uhvatim na foru...E super sto si se razveo ajd mo sad mi ko drugari da se negde ludo provodimo...ma ima da postane zavistan od mene...Treca misli: Ma ja cu uvek da budem tu da ga slusam i savetujem i razumem tesim u samotnim nocima... On inace totalno dezorjentisan i konfuzan stalno ponavlja...ne treba mi vala vise zensko u zivotu...hocu sam da legnem sam da jedem sam da gledam tv i da se opijam do mile volje...Zgadile mi se vala samo tako...I odjednom sve kapiraju...Daj da ga malo ostavimo da se izduva...nije mu vala ni do cega pa gde ste citale da ce sveze razvedeni muskarac odmah da upadne u zamku braka...I dok se tako svi sloze da je on sad u najgoroj fazi prilagodjavanja, da mu ne treba nikako napadno prilaziti i bilo kako mu nagovestavati vezu, nas savremeni odjednom u drustvo upada sa 13 god mladjom curom iz neke nedodjije koja u njega gleda kao u "Boga" jer otprilike ne zna ni ko je ni sta je...A nema ni da zna...Njeno je da ga slusa bude pokorna i nikada ne zvoca...Upada on tako i kaze...Ljudi ovo je moja verenica...ja sam srecan covek nasao sam zenu koja ima dusu...Sve ostale saginju glave...Bile su bezdusne kao i njegova bivsa...E sad sta je kod njega zena "koja ima dusu" moze se zakljuciti vrlo lako...
Zvucis povredjeno.Nemoj da te ovo sto si napisala dezorjentise ili da ti izazove osecaj manje vrednosti,bili oni ozenjeni ili razvedeni daleko su od savremenosti.Na kraju,krajeva sta je lose u tome sto se sveze razveden tip verio sa 13 godina mladjom,nije valjda da verujes kako je to baksuzan broj a i one sto su trcale oko njega ko ih je terao?????
 
mackica ns:
Ariela, opet:-? :cry:
Za njega (čuj za njega, za svakog normalnog!) je žena koja ima dušu ona koja nije proračunata, koja nije imala raznorazne taktike na koje će da ga ščepa. Verovatno ona koja se iskreno zaljubila, i koja nije posle njegovog razvoda pomislila 'na opštu radost'. Koja je prirodna i NEnapadna. Neiskvarena. Uz to mlada i zategnuta, pa svako bi je odabrao:lol:

Znam šta si htela da čuješ, kao i uvek - glupačica (jel' plava i jel' iz provincije?).

Da, sad sam videla - iz nedođije:roll:
Iskreno, sad mi je zaista krivo što ja ovo prvi nisam napisao:D
 
e al vrh je imati jednu u recimo pekari....drugu u prodavnici....tretju u apoteci....itd...pa kao sve ti ugadjaju....a ti se napravish lud....odesh vikend u sjenicu....i ozhenish neq zdravu pravu neiskvarenu rumenoobraznu curu....stasitu i sposobnu....to je poso moj brale....
 
to je bilko vrlo nepristojno od njega da kaže da je jedina koju j eupoznao a da ima dušu :?
naročito međšu vas nekoliko koj este ga sve muvale :mrgreen:
kapiram da j eovo nastavak od one priče "sa posla"
nek mu je sa srećom, nego reci - što se ti time opterećuješ i zašto ne možeš da budeš dobra? Ah, tešiteljice raspadnute....
 
Ovo je neverovatno koliko ogranicenih i tupavih na jednom mestu..Moze li covek da otvori temu a da omah ne zagrakcete kako je to moj licni problem...´Pisem o nekim svakodnevnim situacijama bre alooooooooooooooo...Zasto odmah komentari u tom smislu...Necu zato vise ni da pisem nista jer se jos jednom pokazalo da je biti na ovom forumu cisto gubljenje vremena...Sve sami pacenici...
 
mackica ns:
Ariela, opet:-? :cry:
Za njega (čuj za njega, za svakog normalnog!) je žena koja ima dušu ona koja nije proračunata, koja nije imala raznorazne taktike na koje će da ga ščepa. Verovatno ona koja se iskreno zaljubila, i koja nije posle njegovog razvoda pomislila 'na opštu radost'. Koja je prirodna i NEnapadna. Neiskvarena. Uz to mlada i zategnuta, pa svako bi je odabrao:lol:

Znam šta si htela da čuješ, kao i uvek - glupačica (jel' plava i jel' iz provincije?).

Da, sad sam videla - iz nedođije:roll:
I ti ne kenjaj vise kad nemas sta pametno da napises molim te...Toliko si sebicna da ne vidis u svojoj kratkovidosti o cemu pisem...Zasto mislis da su sve to moji problemi...Pisem o necemu sto se desava svima manje vise...Stvarno sam mislila da si ok ali sam se razocarala...Moras javno da pokazes koliko si kao riba a?
 
sve arijeline teme (a to se lako da proveriti na pretrazi ) imaju veze sa "seljančurama plavušama iz nedođije" koje "samo trepću" i nekim oženjenim pa razvedenim muškarcima.
otud takve reakcije - najpre zbog načina na koji ona karakteriše i likove i njihove žene
vaistinu - svakodnevna jadikovka
lepo si me počastila ariela - a samo sam et pitala zašto ne umeš da budeš blagonaklona prema tom kolegi i dr.ženama :mrgreen:
tupave smo i sebične - a da pri tom citirani postovi (od strane ariele) ne sadrže ama baš nijednu ružnu reč!
Arilela, ne, ne dešava se svima da mrze žene muškaraca u svojoj okolini - kolega i rođene braće čak! Ne, to je sumanuto. Jadna ti :)
 
ariela:
I ti ne kenjaj vise kad nemas sta pametno da napises molim te...Toliko si sebicna da ne vidis u svojoj kratkovidosti o cemu pisem...Zasto mislis da su sve to moji problemi...Pisem o necemu sto se desava svima manje vise...Stvarno sam mislila da si ok ali sam se razocarala...Moras javno da pokazes koliko si kao riba a?
Gde sam ja napisala da su to sve tvoji problemi. GDE?!
I ne razumem poslednju rečenicu. Ah, da, kad sam ograničena i tupava:roll:
Yebote, zašto odmah pljuneš kad neko ne kaže ono što ti želiš da čuješ.
Šta je bila tvoja tema? Kakva je nejgova žena sa dušom? E pa ja sam ti rekla ono što mi se čini.
 
ariela:
Privlacan zgodni savremeni se na opstu radost slobodnih zena razveo posle 10 god braka u kome je naravno zena bila najveci baksuz koga je sreo najgora osoba u jnjegovom jadnom zivotu i on slavi dan kad se otkacio od "skota" i kad moze najzad slobodno da zivi...Svaka se sad utrkuje da mu ugodi..sredjuju mu ponovo gajbu...izlaze na luda mesta...provode se...Jedna misli: ja cu da mu ugadjam da shvati da je sam prava zena za njega...kuvacu pracu peglacu i ostalo pa ce vrlo brzo da mi predlozi da predjem kod njega...ne moze on dugo sam...Druga misli: ma ja cu da ga uhvatim na foru...E super sto si se razveo ajd mo sad mi ko drugari da se negde ludo provodimo...ma ima da postane zavistan od mene...Treca misli: Ma ja cu uvek da budem tu da ga slusam i savetujem i razumem tesim u samotnim nocima... On inace totalno dezorjentisan i konfuzan stalno ponavlja...ne treba mi vala vise zensko u zivotu...hocu sam da legnem sam da jedem sam da gledam tv i da se opijam do mile volje...Zgadile mi se vala samo tako...I odjednom sve kapiraju...Daj da ga malo ostavimo da se izduva...nije mu vala ni do cega pa gde ste citale da ce sveze razvedeni muskarac odmah da upadne u zamku braka...I dok se tako svi sloze da je on sad u najgoroj fazi prilagodjavanja, da mu ne treba nikako napadno prilaziti i bilo kako mu nagovestavati vezu, nas savremeni odjednom u drustvo upada sa 13 god mladjom curom iz neke nedodjije koja u njega gleda kao u "Boga" jer otprilike ne zna ni ko je ni sta je...A nema ni da zna...Njeno je da ga slusa bude pokorna i nikada ne zvoca...Upada on tako i kaze...Ljudi ovo je moja verenica...ja sam srecan covek nasao sam zenu koja ima dusu...Sve ostale saginju glave...Bile su bezdusne kao i njegova bivsa...E sad sta je kod njega zena "koja ima dusu" moze se zakljuciti vrlo lako...


Ej leba ti ne se.ri!

Sta ti mislis da je samo tebe cekao?

Ma razvoe se covek da jos malo prozivi, dok moze, a ti mislis da je bas tebe cekao.

Mora biti da je jako dobar (u keshu) kad je i posle 10 godina braka pozeljan kod gomile zena....

I onda ako ti se i posreci da te kresne, mislices to je to upecela sam ga, a njega bas boli tuki za tebe, njemu je to bilo samo da istrese muda! A kad te sutradan sutne, ima da okolo pricas kako su muskarci djubrad, i tako to...

Sta je bilo krivo ti je sto je nasao novo meso, bolje i mladje od tebe?

E pa samo ti cekaj jos 10 godina, verovatno ce i tada da se ravzede, pa onda opet probaj svoju sansu, a u medjuvremenu, odbijaj sve oko tebe koji te startuju,je nisu ni za mali prsto tom tipu, a ti samo njega cekas.





Boze..... Gde je granica zensje gluposti????
 
Mota mi se jedna idejica po glavi... Ariela, da li si, možda, pomislila da on ne želi ni jednu od tih žena koje su već u njegovom životu? Poznaje ih, ne odgovaraju mu. Možda ga podsećaju na raniji život, koji hoće da zaboravi? Možda je prihvatio sve što su mu one pružale onda kad su mu bili potrebni prijatelji, ali sad hoće novi početak? Šta su one mogle biti tom razvedenom muškarcu? Samo "masne palačinke"! Znaš li šta je to? Seti se šta se dogodi sa prvom palačinkom koju pečeš :) Ona pokupi svu masnoću iz tiganja! Tako su i one, samo pretpostavljam, "pokupile" većinu one gorčine koja mu je ostala posle razvoda. Onda je čovek lepo pronašao jednu sasvim novu, "nepolupanu", i... zaljubio se! Neka mu je sa srećom! :)

P.S. Ideja o "masnoj palačinki" nije moja. Iz jedne simpa knjige, literature "za plažu" :)
 
dok vi raspravljate on se najebao plavusa i plavusa.
zene drage sto lomite stolice oko muskih postupaka?oni da misle bar lapo od toga, ne bi bilo trecine tema.bem vas blesave.oni vrlo jednostavno gledaju na stvari i ugadjaju sebi.dok mi sisamo siske i izvlacimo pramenove.
 
Aleksej_BASO:
Ej leba ti ne se.ri!

Sta ti mislis da je samo tebe cekao?

Ma razvoe se covek da jos malo prozivi, dok moze, a ti mislis da je bas tebe cekao.

Mora biti da je jako dobar (u keshu) kad je i posle 10 godina braka pozeljan kod gomile zena....

I onda ako ti se i posreci da te kresne, mislices to je to upecela sam ga, a njega bas boli tuki za tebe, njemu je to bilo samo da istrese muda! A kad te sutradan sutne, ima da okolo pricas kako su muskarci djubrad, i tako to...

Sta je bilo krivo ti je sto je nasao novo meso, bolje i mladje od tebe?

E pa samo ti cekaj jos 10 godina, verovatno ce i tada da se ravzede, pa onda opet probaj svoju sansu, a u medjuvremenu, odbijaj sve oko tebe koji te startuju,je nisu ni za mali prsto tom tipu, a ti samo njega cekas.





Boze..... Gde je granica zenske gluposti????

ALEKSEJ ja cu poceti sa tobom da se druzim......od tebe covek moze mnogo toga da nauci....jel mogu???:) :D:D:D:D
 

Back
Top